Какво ви мотивира да участвате в този форум?

От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

И за това малко или много се дразня когато се организира нещо в IT бранша или около него и форума по никакъв начин не вземе участие - я с представяне на събитието, я с помагането му и т.н. С две думи тези, които пренебрегват мястото тук като такова или не знаят за него (което е страно за някой занимаващ се с интенрет маркетинг от БГ) или не мислят, че си заслужава.

Напротив. Всички знаят и са наясно, че това е най-големият форум от този вид в България. Просто гроздето е кисело, има завист и т.н. Не трябва да се дразниш, тъй като форумът няма нужда от участие в разни събития за да се легитимира. Имат нужда само по-малки сайтчета, направени от специалисти без достатъчно социални умения за да се впишат в тукашната среда.
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Засега най-вече се уча от форума, но се надявам, че ще мога да и помагам :)
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Засега най-вече се уча от форума, но се надявам, че ще мога да и помагам :)
Ако се задържиш тук и четеш и се развиваш, скоро ще минеш от даващите съвети. Виджал съм го това и е част от форума, като дуртите тролове, като мен. :)

@Test, баце, повече от прав си. Всеки е добре дошъл, но ще бъда и доволен ако си помагаме и с големите. Макар че правят едно събитие и после глас в постинята. А тук всеки ден има нещо, което си залсужава да видиш, прочетеш, научиш. Едно репче от мен. ;)
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Мотивира ме да участвам в този форум най-вече потребителите в него. Всеки ден има много теми, от които можеш да научиш полезни неща. Аз съм все още доста начинаещ и се уча както казах от почти всяка една тема във форума като се надявам в най-скоро време и аз да мога да помагам. Без помощта на голяма част от потребителите на този форум нямаше да мога да се справя с много неща и най-вероятно до сега щях да съм се отказал. И по-специално намерих един смея да кажа приятел, макар да не сме се виждали лично, който наистина ми помага невероятно много всекидневно :)
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Всеки ден влизам във форума:) Много интересни теми, полезна информация, готини хора, разнообразни мнения. Запознах се с хора, които макар и да не познавам лично, но обичам да си говоря с тях по всякакви теми:) Много приятно и уютно е тук:)
Поздрави на всички
 
  • Like
Реакции: Test
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Тука всичко живо хейтъри и ала-бала . България .. кво да правиш ... друго си е в Digitalpoint. Но нищо , това ме мотивира още повече , докато админа не ме намрази и да си изям бана ....
 
Редовното оправдание - хейтъри. Защо хейтъри? Кой хейтва? ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ се ползва тази дума? Кое не ти харесва? Че някой ти е лепнал червена репутация ли? И на мен ми се е случвало не веднъж и дваж, и? Това с България беше доста обидно, за което си заслужаваш точица, но въпреки това няма да ти я поставя, че ще ти дойдат много. И какво ми говориш за ДП? Там 70% от потребителите са индийци с които се работи, как да кажа - невъзможно.
Аз лично не съм виждал някой наистина да го отнесе тук, защото форума е либерален, което ми и допада. Лесно е някой да се прогони, но пък и тоя някой няма да получи шанс да се поправи.
katsarov, чети какви са забележките към теб и ще схванеш идеята. Може и да погледнеш как стартирах и аз тук :) Също ще ти е някаква посока.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

"Духът" на форума ме мотивира да пиша. Понякога повече, понякога по-малко. Но както някои влизат във Фейсбук да си копат градината, аз влизам тук да видя, какво ново се случва.

Това си е един вид жив организъм. Дори на кошер бих го определил. Има търтеи, има работнички, че и пчели майки. Постянно има жужене, кипи работа. Може много хора да не пишат, но точно за това имаме по две очи/ уши и една уста , за да четем/ слушаме повече и да пишем/ приказваме по-малко.

То навън си е пак така. Не всеки ти е приятен, не говориш с всеки, има "приятели" и приятели. Относно репутацията, тя е като доверието. Не се дава, а се заслужава. Трудно се печели и лесно се губи.

Айде толкова от мен. Много лирично взе да става. :)
 
Последно редактирано:
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Много неща могат да се научат тук, с много хора да се запознаеш, даже бих казал, че благодарение на този форум ще се разбият много стереотипи в българския интернет, както и на много млади хора ще се отворят очите, че не всичко е бъркане на вар и копане в тоя живот:)
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Форума е наистина полезен , всеки ден се обменя информация полезна за уебмастърите , както и се извършват изгодни сделки. Това също доста ме мотивира.
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Форума е наистина полезен , всеки ден се обменя информация полезна за уебмастърите , както и се извършват изгодни сделки. Това също доста ме мотивира.
Ти за 3 минути си смени 3 мнения бе лопата.
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Ти за 3 минути си смени 3 мнения бе лопата.
Ето за това те наричам тъп спамер. И това мое мнение съм сигурен, че няма да се промени. Аз мотивация нямам, влизам когато ми трябва, а ми интересно AlanFort това да спами ли го мотивира ? (Всъщност да се изразя точно, да пише безсмислени мнения.)
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Мене нищо не ме мотивира. Главно чета, но вече почти нищо не ми харесва. Всичко се обръща в спорове. А и тука си мисля че чувството за хумор е на ниво 0. В една тема се обадих, и бях награден с червена точка и коментар в който се споменава майка ми. Благодаря, и аз споменах неговата. А до оня ден даже не знаех за какво са тия точки и как се дават.
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Форумът ми е много полезен. Научих много неща от тук и продължавам да го чета. :)
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

В този форум можеш да срещнеш ХОРА а не РОБИ, които да те научат и покажат как да скъсаш оковите ако си РОБ и да станеш ЧОВЕК.

Не че ще успееш ако сам не го осъзнаеш и пожелаеш но това е тема на друг разговор.......

Забележка:

РОБ да се чете Работник
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Правилно Никс ... поздрави
 
От: Какво ви мотивира да участвате в този форум?

Форума е много полезен. Има много и интересни теми. Наистина някои от тях се превръщат в тъпи спорове, но мисля, че то не може без това. Иначе като цяло форумчето е супер!
 

Горе