Какво в seo-то не е наред?

ani4ka35

New Member
Какво не е наред с този сайт https://kristalhotel-bg.com
Вече почти година се работи по него от уж професионалист, а няма резултати.Домейна е стар на повече от 12 години е.Сменихме структурата на сайта, купихме статии, линкове но нищо..
Моля ви за съвет.
Благодаря на всеки отзовал се.
 
Отговорът е във второто изречение, в думичката "УЖ" .
 
Само като видя домейн .bg-com и ми става лошо... Иначе какво СЕО, има някакви измислени линкове от още по-измислени сайтове, 5-6 статии на кръст и това е... Как да се класира?
 
Досещам се кой работи по сайта, просто го смени и нещата ще се оправят .....
Смени и стратегията. Като цяло тези сайтове не могат да се класират в SERP заради силната конкуренция на букинг сайтовете.
Не всичко е класиране в SERP
Има много още фактори които влияят за успеха на един сайт ?
Колко бюджет изразходихте за интериорни снимки ?
Това го обяснявам и на моите клиенти , но и те не ми вярват :)
 
Преодоляват се и големите платежоспособни конкуренти, просто защото те залагат много повече на адуърдс, отколкото на seo. А и като говориш за малки населени места, за които 99% от техните служители не са чули...

Адуърдса е доста по-сложен при тези показатели, защото какъвто и да ти е бюджета и цената на клик поне 2-3 сайта ще са преди теб :) И тук е предизвикателството да успееш с малко пари и ниска цена на клик да получиш конверсии, обаждания, резервации. Но и това има как да се получи ;)
 
Моля ви за съвет.
Ето един бърз, за 15 мин можете много да подобрите нещата:


И всъщност, какво очаквате да постигнете е върпосът. На ... отел триград сте на 11 позиция,
 
Последно редактирано:
Досещам се кой работи по сайта, просто го смени и нещата ще се оправят .....
Смени и стратегията. Като цяло тези сайтове не могат да се класират в SERP заради силната конкуренция на букинг сайтовете.
Не всичко е класиране в SERP
Има много още фактори които влияят за успеха на един сайт ?
Колко бюджет изразходихте за интериорни снимки ?
Това го обяснявам и на моите клиенти , но и те не ми вярват :)
Сподели за името не експерта моля
 
@Беджев Стил , не всичко е....интериорни снимки. Те в случая са най-малкия проблем.
В случая по сайта има мно-о-о-го други по-важни неща да се оправят.
Преди няколко месеца им бях предложил съвсем разумна оферта, но...... им се видя скъпо.
Разберете най-накрая, такова нещо като SEO за 100-тина лева НЯМА.
 
между другото добрата новина е че е регистриран в гугъл местен бизнес,добре се класира там, ама с тези грозни снимики........ ако се напарфюмират малко нещата ще тръгнат
 
@Беджев Стил , не всичко е....интериорни снимки. Те в случая са най-малкия проблем.
В случая по сайта има мно-о-о-го други по-важни неща да се оправят.
Преди няколко месеца им бях предложил съвсем разумна оферта, но...... им се видя скъпо.
Разберете най-накрая, такова нещо като SEO за 100-тина лева НЯМА.

Не казвам, че всично е снимки , но те са част от нещата , които определят конверсията - може да си на първо място, но сайта ти да не продава.
 
Последно редактирано:
на "къща за гости триград" сте на 11та позиция. За други думи не съм пробвал.

Всъщност по какви думи искате да се класирате?
 
Каквото човек сам си направи, никой друг не може да му го стори. Малко след дъжд качулка се получава, но както се казва по-добре късно, отколкото никога. Има една приказка, която гласи, че лесно е да започнеш от нулата, но трудно е да го направиш от минуса. Та и вие така. Ако зад всеки успял мъж стои по една силна жена, то зад всеки нискокачествен уебсайт стои по един глупак на заплата.

Научете се да плащате на правилните хора или просто не го правете, защото може да се окаже напразно. Но така става, когато си наумите, че няма услуга, която да струва повече от 100лв. Накрая евтиното излиза по-скъпо. По форумите нищо полезно няма да откриете, защото всеки може да пише, каквото си поиска, като в повечето случаи са откровени глупости. Ако някой се припознае в писанията, да знае, че е случайно.
 
Последно редактирано:
Ужас... Преди година без проблеми работих по един сайт за Триград, за супер кратко време всичко се нареди :)

Но ако и в случая бюджета е 90 лева на месец...
Каквото човек сам си направи, никой друг не може да му го стори. Малко след дъжд качулка се получава, но както се казва по-добре късно, отколкото никога. Има една приказка, която гласи, че лесно е да започнеш от нулата, но трудно е да го направиш от минуса. Та и вие така. Ако зад всеки успял мъж стои по една силна жена, то зад всеки нискокачествен уебсайт стои по един глупак на заплата. Научете се да плащате на правилните хора или просто не го правете, защото може да се окаже напразно. Но така става, когато си наумите, че няма услуга, която да струва повече от 100лв. Накрая евтиното излиза по-скъпо. По форумите нищо полезно няма да откриете, защото всеки може да пише, каквото си поиска, като в повечето случаи са откровени глупости. Ако някой се припознае в писанията, да знае, че е случайно.
Точно от тук намерих "специалиста" и той като вас сега се хвалеше колко много неща ще направи.След година работа това е резултата.Плащах всеки месец повече от 100лв/защото на повечето това са забележките/.И няма как да знам кой е псевдо-специалист и кой разбира от нещата.Всеки може да ти даде перфектно портфолио, но не може да знаеш дали е негово!
 
Само като видя домейн .bg-com и ми става лошо... Иначе какво СЕО, има някакви измислени линкове от още по-измислени сайтове, 5-6 статии на кръст и това е... Как да се класира?
както казах домейна е стар, затова не сме го сменяли, а за другото си прав.
 
Точно от тук намерих "специалиста" и той като вас сега се хвалеше колко много неща ще направи.След година работа това е резултата.Плащах всеки месец повече от 100лв/защото на повечето това са забележките/.И няма как да знам кой е псевдо-специалист и кой разбира от нещата.Всеки може да ти даде перфектно портфолио, но не може да знаеш дали е негово!

Как така си го намерила тук, след като това ти е третото мнение и регистрацията ти е от вчера? Или може би имаш повече от един никнейм и те е срам да влезеш от оригиналния и за това си направила този? Или може би даже си фалшив профил на въпросния оптимизатор, който да е направил втора тема от друг никнейм, че в първата стана за смях? Кое от всичките е вярно?

По какъв критерии го избра? Поиска ти най-малко пари? Всеки може да се хвали, но има едно нещо, което трябва да се гледа: Портфолио. Ако не си се сетила да го поискаш, то тогава и ти си за критика, не ставаш за бизнес. Също така когато се избира някой, се гледа, разпитва какво мислят за него колегите от неговия бранш. Избрала си го "на сляпо", на база на думите му - сама си виновна. Добрата новина е, че все още може да се оправят нещата. Но задължително трябва да се смени оптимизатора.

Иначе на въпроса ти: "Какво в seo-то не е наред?", краткия отговор е: Нищо не е наред. Абсолютно нищо!

Между другото, прави ли ви впечатление, че въпросният оптимизатор не пише в темата? :D
 
Прехвалена стока с каруца не ходи. Никой не може да гарантира твърди позиции, докато има и една трета страна, която в случая е Google. Няма нужда от нападки, защото на всеки може да се случи.
 
Често казано други цени знам аз лично за качествено SEO, 100 лева на месец не стигат дори за някакви що годе добри линкове. Да не говорим за контент или някаква социална активност. Нека стане ясно едно, с бюджет около 100 лева резултата постигнат от дадения оптимизатор е що годе задоволителен. Това са реално 1200 лв. на месец, и малко повече отгоре, както спомена авторката, ако реално е някъде около тази цена. Познавам оптимизатори, в това число и аз, които за определена сума не биха се хванали, не защото им е скъпа работата или са много надути и мислят, че трябва да оберат клиента, но защото това, което купуват като линкове, съдържание (което примерно е да речем 40 лв. за 500 думи), трафик, малко брандинг и прочие изяжда целия им бюджет, като за тях реално не остават много пари.

И оптимизатор, който започва офпейджа без да е погледнал какво се случва на онпайджа е странна птица, меко казано. А от това, което виждам, определено там има какво да се желае. Идеята е да насочиш силата на линковете към ресурса, който ще се хареса в търсачката. А и доколкото слушам колегите, а те явно са си направили труда да анализират линковете, и това не е толкова силно като "енергия". :)
 

Горе