Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

От: Re: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със с

Еее, аре не прецаквайте темата, за да не се трием. :)
Нпраово пускай фирма Василка да трие, че стана голямата помия:) Купуваш голямата метла от Женския пазар и се развихряш:)
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

Здравейте, започнах да чета форума с идеята да науча повече за онлайн търговията, тъй като исках да си направя онлайн магазин, който да ми носи допълнителни доходи. Така попаднах на тази тема за affilaties, която истински ме заинтригува. Имам голямо желание да уча по тази тема, и да се занимавам активно, проблемът е че ми липсва базовате начални познания в тази област. Бихте ли ми препоръчали някаква литература или източници, където темата за affiliates се разяснява в детайли от А и Б, както се казва, тъй като тук изчетох доста, но за съжаление това не е моята сфера на дейност до сега, и ми липсват основни познания, термини и т.н. Благодаря предварително!
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

То няма нищо сложно. Вече знаеш какво е афилиейт маркетинг. Просто правиш сайтове, слагаш банери с афилиейт линкове, афилиейт линкове в статиите също е добре да има, оптимизираш сайтовете и печелиш.
 
Re: От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със с

Здравейте, започнах да чета форума с идеята да науча повече за онлайн търговията, тъй като исках да си направя онлайн магазин, който да ми носи допълнителни доходи. Така попаднах на тази тема за affilaties, която истински ме заинтригува. Имам голямо желание да уча по тази тема, и да се занимавам активно, проблемът е че ми липсва базовате начални познания в тази област. Бихте ли ми препоръчали някаква литература или източници, където темата за affiliates се разяснява в детайли от А и Б, както се казва, тъй като тук изчетох доста, но за съжаление това не е моята сфера на дейност до сега, и ми липсват основни познания, термини и т.н. Благодаря предварително!
Здравей и добре си дошъл тук.

Да, affiliate програмите са доста интересен и печеливш начин, утвърдил се с годините. Благодарение на него, големи и малко програми, както и бизнеси успяват да се развиват и просперират във времето. Форумът предлага няколко програми, които лично сме пробвали и работят, но може да се подберат и други, в която и ниша искаш.

Това, че нямаш познания не е проблем, тъй като всеки е почнал от някъде и никога не е приключвал, а именно продължава да учи, в това число и аз. Тук мога да те окуража, че докато четеш, нищо не ти пречи да стартираш нещо и да тестваш прочетеното. Аз така правех, но тогава това местенце го нямаше и се блъсках сам, четейки другите форуми и чуждестранни ресурси. И не след дълго се получи. Че и книги от чужбина се поръчваха по темата. Тук реално се правеше нещо, но всичко беше много объркано и неясно. От скоро е така - всеки разбира от всичко що е онлайн маркетинг. Тук можеш да прочетеш много неща, като лично ти препоръчвам темата, в която си писал тук, както и има адски други материали по темата.

Мини тук нещата и вярвам, че ще си много по-запознат с това, което ти е нужно в началото. После имаш нас тук. Все ще те засилим по склона. За това сме се и събрали. ;)
 
От: Re: От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари с

Blinky, мерси за съпорта, надявам се скоро да ми се изясни картинката и да стана един от вас;)
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

Здравейте, нов съм в форумът и в афф бизнеса като цяло. Но доста прочетох и наистина този саит е с оценка 6+ от мен и вътре виждам че има много хора които си разбират от работата. Едно голямо браво!
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

Здравейте, нов съм в форумът и в афф бизнеса като цяло. Но доста прочетох и наистина този саит е с оценка 6+ от мен и вътре виждам че има много хора които си разбират от работата. Едно голямо браво!

Мерси много за думите ти и ако има нещо, което те интересува, може да попиташ тук. Ще получиш адекватни и доста добри отговори от потребителите с многогодишен опит в облатта.

Приятен престой тук и успехи.
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

Здр пак съм аз:) Искам да попитам какъв хостинг и каква програма за сайтове ползвате - моята страница е на godaddy и препоръчаната от тях програма
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

Един бърз въпрос към старшите тук в affiliate marketing-а:

Някой ползва ли Markethealth.com и да споделите дали сте доволни.Прочетох няколко добри ревюта в нет-а за тях,само не ми е ясно как става плащането.Пише,че минимума е 20$ з атеглене.Като опция има Paypal,ама силно ме съмнява да стане през Paypal.Поне аз не виждам в backoffice-а си опция за Paypal.

Благодаря предварително ! :)

Успех хора!
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

Нормално е да ги хвалят, нали имат афилиейт връзки към тях :)
 
Re: От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със с

Един бърз въпрос към старшите тук в affiliate marketing-а:

Някой ползва ли Markethealth.com и да споделите дали сте доволни.Прочетох няколко добри ревюта в нет-а за тях,само не ми е ясно как става плащането.Пише,че минимума е 20$ з атеглене.Като опция има Paypal,ама силно ме съмнява да стане през Paypal.Поне аз не виждам в backoffice-а си опция за Paypal.

Благодаря предварително ! :)

Успех хора!
Ние ги ползваме. Не сме ги развивали последно време, но от практиката ми с тях мога да споделя само положителни впечатление. Като почнем от коректност и минем през добри продукти, та стигнем до силен афилиейт съпорт. Markethealth.com са определено една от най-добрите програми за хербалки. Лично аз ги препоръчвам силно. Има доста добри ревюта за тях и някой не са просто, за да трупат афилиейт, а защото наистина са пробвани и написани това, което е било в главата на самия уебмастър.

Плаюането: Има няколко опции, като аз лично ти препоръчвам през PayPal, там плащат на минимум $50, едно време можеше да дадеш $25 и да си остане така и до ден днешен, но вече си е на $50.Може да са го върнали, защото правеха промени последната година. Има опция за PayPal вътре. Ако не, може винаги да се свържеш с тях, те отговарят веднага и всеки афилиейт е ценен за тях. Работил съм с тях и знам, че е така.

Ако имаш други въпроси, давай ги. :)
 
От: Re: От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари с

Ние ги ползваме. Не сме ги развивали последно време, но от практиката ми с тях мога да споделя само положителни впечатление. Като почнем от коректност и минем през добри продукти, та стигнем до силен афилиейт съпорт. Markethealth.com са определено една от най-добрите програми за хербалки. Лично аз ги препоръчвам силно. Има доста добри ревюта за тях и някой не са просто, за да трупат афилиейт, а защото наистина са пробвани и написани това, което е било в главата на самия уебмастър.

Плаюането: Има няколко опции, като аз лично ти препоръчвам през PayPal, там плащат на минимум $50, едно време можеше да дадеш $25 и да си остане така и до ден днешен, но вече си е на $50.Може да са го върнали, защото правеха промени последната година. Има опция за PayPal вътре. Ако не, може винаги да се свържеш с тях, те отговарят веднага и всеки афилиейт е ценен за тях. Работил съм с тях и знам, че е така.

Ако имаш други въпроси, давай ги. :)

Благодаря ти Blinky,вече съм спокоен щом ти си доволен от тях :).

Относно плащането,писах на support-а им преди седмица,но нямам отговор все още.В backoffice-а ми пише,че метода ми на плащане е Payoneer,а аз не съм го избирал и се чудя и не мога да видя и разбера как да го променя на Paypal.Дали ще имам тази възможност,когато стигна 50$ от комисионни?Все още нямам продажби,но сайта си се катери,скоро може би ще е на 1ва страница.Всеки ден му вкарвам съдържание качествено и 100% уникално...дано се получат нещата :)
 
Видях, че си писал на този мейл (поне предполагам де):

mh_email_address.gif


Надявам се, че скоро ще и дадат отговор. Ако трябва да бъда честен може да им дадеш да ти направят един пионер, той става пак за теглене. Мисля, че работеха с Мастъркард, ако не се лъжа. Мисля, че като направиш комисионна (дай боже много) веднага ще ти обърнат внимание. Сега сигурно може и да не са стигнали и до твоята заявка.

Питай ако има нещо друго.
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

Zdraveite.Az v momenta se zanimavam s praveneto i puskaneto na finess sait,koito iskam da predlaga i onlain fitness saveti i trenirovki ot men,kakto i sastavqne na individualen rejim na hranene ,a sashto taka i da predlagam dobavki i dr neshta za fitness,mojete li da mi pomegnete da go napravim i razrabotim zaedno i saotvetno da izkarvame pari ot tova.
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

Здравейте. Имам една страница във фейсбук с английски фенове и пускам в нея афилиейт линкове от крок минт. Това, което не ми е ясно, е, че винаги, когато пусна линк, ми изписва, че примерно 10 души са видели публикацията. В същото време, когато вляза в панела ми в крокминт, ми показва, че никой не е посетил сайта. Правя опит и цъкам върху линка във фейсбук и веднага се отразява в крокминт, че има посещение в сайта. Това, което не ми е ясно, е как така ми пише, че 10 човека са видели публикацията като те не са цъкнали върху нея. Или може би тези хора са били по това време във фейсбук и не са я отворили.
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

И аз това си помислех, ама викам да попитам все пак.
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

чувал съм за хора, правещи огромни пари от афилиейт, без нито сайт, нито писане на статии - само с поставяне на правилния линк на правилното място - я форум, я коментар... ех, да бях го и живял освен чувал!
 
От: Какво е Affiliate Marketing (Affiliate Programs) - Как се изкарват пари със сайт

чувал съм за хора, правещи огромни пари от афилиейт, без нито сайт, нито писане на статии - само с поставяне на правилния линк на правилното място - я форум, я коментар... ех, да бях го и живял освен чувал!

Да. Има и такива примери. Бях чувал зя два преди време. А сега, със социалките, станаха повече. Преди време такива "безсайтови" изпълнения ставят с PPC, статия или ревю на голям сайт или форум, мейлинг кампания и то с внедрен аф. линк. И това е. За мен винаги е било по-добре със сайт. Не за други, но така имаш повече контрол върху процесите. Аз лично смятам, че опитен уебмастър може да направи по добри селс копита, да поднесе по добре информацията и други подобни процеси. Не знам, това в лично мнение. ;)
 

Горе