Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

$INeed$

Well-Known Member
http://www.dnes.bg/mish-mash/2014/11/20/mafiia-mafiia-poriazaha-ni-na-misis-sviat-2014.245896

По принцип като си пусна ТВ-то след работа, гледам да на някой от каналите за животики, я Discovery, я National, я Animal Planet, и вечее започнаха дори да ми се повтарят някои предавания. Горе-долу мога да се причисля към графата разбиращи животинския свят. Но нещо, което крехкото ми съзнание не успя да пребори, е въпросът - Какво е това гнусно животно? Това, което пратихме на Мис свят тази година:

http://mrsworld.com/?page_id=13

Ако се чудите коя е...затворте силно очи и поемете дъблоко въздух преди да ви кажа. Да, това е онова недоразумение или по-скоро отмъщение на природата:

BULGARIA
ANITA JELEVA

Не знам кой кретен е допуснал подобна грешка, но гледайки какви идиоти има последно време на все важни позиции, не се учудвам. Учудвам се този или тази "веща" комисия (поне мъжката час) какво изниква в съзнанието им след като си я представят гола, тичаща към тях? Аз съм голям фен на ужасите, но такова нещо не може да ми го роди съзнанието още. Видях я и леко попувърнах.

Ето какво пишат от УебКафе, все още читава медия, която няма да си позволи да пише празни приказки:

http://www.webcafe.bg/id_1384412921_Parvi_na_Misis_Svyat_makar_i_otzad_napred

Каквато ни миската, такава ни и еболата, както се изразиха в соц. мрежи.

Сега целия свят ще си мисли, че тук сме ей такива - зле излезли от някоя матка, а тази се е удряла във всичките и възможни стени при излизането и на бял свят. Някой разбрали, че е имало Мис свят? Как да разбереш като сме пратили Куджо, гърбушката от Св. Ал. Невски. Не споделям директно линкове тук, защото може някой ден админите да решат да сложат адсенс....ако ме разбираш.... :)

Айде честито.
 
Абе мани и аз бях потресен. Не знам какво жури и по какви критерии е решило, че това трябва да е мисис България. Бих искал да разбера кои са били членовете на това жури.
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Това не е ли травестит, поне на такъв мяза:)

Участничките първо се представиха в национални носии или друго облекло, което говори за националната им принадлежност.

Този вълк е внос от памуковите плантации отвъд океана, какви нациолни носии:shock:
 
И аз не знам каква комисия е била и с колко проблеми в очите, но това е направо под всякаква критика. Тия луди ли са там, хапчета им ли поскъпнаха, че не си ги купуват, не знам. Като я гледам и ми се реве. То по-добре да си с обратна резба, ако това е най-хубавата ни българка.

Някой да има информация кои кретоноподобни маймуни са избрали този фрик? :)
 
Re: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Това не е ли травестит, поне на такъв мяза:)



Този вълк е внос от памуковите плантации отвъд океана, какви нациолни носии:shock:

Тази ако трябва да е с националните носии, ще трябва да от персиите или там магналоазия.... Изродия човек.

Още една причина да не ни отпуснат европрограми, кой ще иска да се множим, ако излгеждаме така. :)
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

[video=youtube;2Ud5AMD-pu0]https://www.youtube.com/watch?v=2Ud5AMD-pu0[/video]
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

К'вито и глупости да напишете по нейн адрес, искам да ви кажа само, че на нея й е през *ура! :D

Хахахаха, а не е като да няма, нали? :) Вива ла кожена щека.... :)
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Мастурбирам в несвяст при вида на тоз екземпляр :lol:

bulgaria.jpg
 
@redrum, нарочно не пуснах снимки, защото не е добре работата....

Баси, верно ли нямаме други по-красиви кандидатки? Едно време Митьо Пищова какви конкурси организираше, кеф ти мис прашка, мис осанка, сега за мис България не може да се изберат някой, който да прилича на човек. До къде го докарахме да пращаме извънземни на конкурси по карсота. :D
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

И на мен не ми допада много "нашето" момиче, но като погледнах някои от други държави и там има "попадения". Колкото и да ни втълпяват някакви стандарти/мерки за красота, това все още си остава строго субективно. Ето защо всякакви странни индивиди могат да представят тази или онази държава. Тези конкурси за красота много ги не разбирам. Толкова некрасиви и неодобрени от близките си ли се чувстват, че да трябва някой външен/далчечен да ги оценява?
И като спомена за извънземни се сетих за теориите за НЛО около Кремиковци през последните дни. Не, това изобщо не е офтопично, а си е точно по темата. :D
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Anita Mazer
Yesterday at 5:50pm ·

Pomoshttt.... Naadnaxa me Shte se napia dovechera Ot radost a Na vas nazdrave sashto ! Neka da praznuvame kakto vsashtnost nie nai dobre go Mojem. Neka da ubiem zlobata zaedno Che e goliam tovar Na cialata Ni darjava ! Ako oshte niakoi mi komentira negativno Na Facebook ili kadeto I da e SEX da ne vidi do Drugia konkurs Mrsword dogodina xaxaxa

Всички нейни статуси в профила и са така грамотно написани и обраха овациите. :lol: Организацията , която официално представлява конкурса " Мисис България" отрече Анита да е изпратена от тях. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=619400381519418&id=407815422677916
 
Последно редактирано:
Re: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Нормално, на следващия конкурс очаквайте мис България с брада...

Като Кончита, то сега това се води модерно, колкото по-европейци, толкова по-модерно....хахаха, и там големите европейци, няма по-яки жени от Българките...нарочно ги написах с главно "Б". Тази дето са я пратили не знам дали минава за такава. :) Изглежда ми като мома от Филиповци. :)
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

murder, много долно от твоя страна... Както си четях за форумната ерекция, пробудена така неочаквано и - изневиделица тази снимка, която си споделил ми изскочи :shock:
Не можа ли по-малка, по-дискретна да я споделиш, та който има кураж да си я "зумне"? :lol:
 
От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Гледам, че нещо бъркате. Това не е конкурс "Мис Свят", а е конкурс "Мисис Свят". Т.е. конкурса е за омъжени жени.
 
Re: От: Какво животно по дяволите пратихме на Мис Свят 2014?

Гледам, че нещо бъркате. Това не е конкурс "Мис Свят", а е конкурс "Мисис Свят". Т.е. конкурса е за омъжени жени.

Братле и това не я прави по убава...не вярвам, че така изглеждат омъжените жени...или тази да е имала едно 100 брака с Калигула или не знам...няма какво да раздръбка така една жена. :)
 

Горе