Какво й има на Източна Европа.

То дори от партиите ще им платят платформата. А общината всяка година си чака парада, за да им го одобрят. И така докато всички не попием от евро културата за толерантност и какви ли не други извращение и глупости. Ако ги видят Мусолини и Хитлер, щяха да се обърнат в гробовете си.

В същото време яростно браниш пионките на глобалните нео-либерали у нас. Усещаш ли как лицемерничиш или изобщо не ти пука?
:)
 
В същото време яростно браниш пионките на глобалните нео-либерали у нас. Усещаш ли как лицемерничиш или изобщо не ти пука?
:)
Какво казваше Рене на жена си?...Ама, че си глупава. Всеки строй си има и плюсове и минуси. Ще съм изненадан, ако видя в твоя избор всичко да му е наред. И винаги съм бил на това мнение, ако случай ме следиш, ако въобще го правиш, или просто си решила , че сутрешното кафе ще е по-сладко, ако сипеш на някой.
 
Много преди 9ти голяма част от българите са приключили с вярата.
Трудно е да вярваш наистина. Вътрешно е. Аз съм от тези глупаци, които вярват, че света ще стане по-добър. От друга страна съм реалист и влизам в конфронтация сам със себе си.
 
Какво, ще стане наистина? Тази война почти официално се изказаха коне и топове, че ще определи какъв, ще бъде 21-и век. Вие осъзнавате ли, че все още живеем в 21-ви век? Началото.
 
Трудно е да вярваш наистина. Вътрешно е. Аз съм от тези глупаци, които вярват, че света ще стане по-добър. От друга страна съм реалист и влизам в конфронтация сам със себе си.
Сложна личност си ти. За това ще си останете с нандито. Там сложност да искаш. ;)
 
Сложна личност си ти. За това ще си останете с нандито. Там сложност да искаш. ;)
И ти си сложна личност. И много хора, които участват в този сайт и форум са си бая сложни личности по мои наблюдения.
 
Сега в крайна смета щом сме извън Шенген, още ни имат за соц.Източна Европа:)
 
Сега в крайна смета щом сме извън Шенген, още ни имат за соц.Източна Европа:)
Да, и ще пусна нещо тъжно, което пак ни връща в класациите на банановите държави, че и по зле:


И няма какво повече да кача по темата аз лично. :) Гана, брат. :) Хахахаха. Този лист красноречиво потвърждава безсмислието от Европейския съюз, в който сме и безгръбначните ни депутати.
 
Сега в крайна смета щом сме извън Шенген, още ни имат за соц.Източна Европа:)
Да, не взимаме всичко, но лично на мен ми е през шишарката за Шенген. Умрял съм да им ходя в държавите, които си напълниха с маймуни. Като ходиш по централните улици, да се чудиш кой ще те обере (реални примери от главната в Мадрид), да не може да мръднеш от т.нар. туристически маршрут. Тук си ни е супер. Но ми пука от гледна точна на това, че като искам да си направя регистрация от България, някъде по света за някоя услуга, да съм в уат листа между Франция и Гърция, а не да ме нареждат в рискованите държави до Виетнам и Албания, или Нигерия. Иначе да живее толеранса, явно има по тъмно зелени европейци. То пък и тия смешки Австрия, или Австро-Унгария ли беше, шваби ли са, кви са. И те са голямото добро утро. Палячи.
 
. Иначе да живее толеранса, явно има по тъмно зелени европейци. То пък и тия смешки Австрия, или Австро-Унгария ли беше, шваби ли са, кви са. И те са голямото добро утро. Палячи.
Днеска четох за подготвян преврат в Германия от бивши военни.
Щом дойче зелето казва има преиначена истина, значи хората на запад не щат друг да ги командва и да раздава парите им.Според мен рано или късно педали и лесбийки ще се върнат в пещерите откъдето изпълзяха след као дойдат истински политици,
като чичкото с мустачки.

статията: Германия разкри заговор за държавен преврат.
 
Днеска четох за подготвян преврат в Германия от бивши военни.
Щом дойче зелето казва има преиначена истина, значи хората на запад не щат друг да ги командва и да раздава парите им.Според мен рано или късно педали и лесбийки ще се върнат в пещерите откъдето изпълзяха след као дойдат истински политици,
като чичкото с мустачки.

статията: Германия разкри заговор за държавен преврат.
Да, и на арийците не им е лесно. Там пък какъв шит неземен е. Плача за моите познати отишли там да живеят. То това като ги чувам грам не ми прилича на живот. Последният път разбрах за един приятел, който бил пред нервен скрив, защото са хванали жена му с 15 км. над разрешеното. Боже, престъпник голям. Че там голямо междусъседско портене имало също. Не е лесно да се надупиш със запушена уста пред катарци.
 
Да, и на арийците не им е лесно. Там пък какъв шит неземен е. Плача за моите познати отишли там да живеят. То това като ги чувам грам не ми прилича на живот. Последният път разбрах за един приятел, който бил пред нервен скрив, защото са хванали жена му с 15 км. над разрешеното. Боже, престъпник голям. Че там голямо междусъседско портене имало също. Не е лесно да се надупиш със запушена уста пред катарци.
Нашите защитнци на ЕС поживеят ли половин година в Германия или Франция ще станат най-върлите противници на съюза.
 
Нашите защитнци на ЕС поживеят ли половин година в Германия или Франция ще станат най-върлите противници на съюза.
Всъщност това е малък %, и се връщат. Другите ги склопяват и заприличват на тях....много уредени, няма що. Свинщина с правила. И тук таме някой се гръмен в центъра, защото са толернатни. ;)
 
Да, и на арийците не им е лесно. Там пък какъв шит неземен е. Плача за моите познати отишли там да живеят. То това като ги чувам грам не ми прилича на живот. Последният път разбрах за един приятел, който бил пред нервен скрив, защото са хванали жена му с 15 км. над разрешеното. Боже, престъпник голям. Че там голямо междусъседско портене имало също. Не е лесно да се надупиш със запушена уста пред катарци.
Немците и те са хора, като нас, но там има
Ред! Дисциплина! Чистота!
Ако няма ще бъде, като в България.
Това е!
Адвокатска и полицейска държава.
Мой познат живее до пени и паркирал на паркинга на пени.Глоба 25евро.Ако не платиш
до месец двойно.После тройно четворно и т.н.На шестия месец полицията идва и пита даваш ли тези 600 евро или в затвор от отворен тип.Да видиш как си ги плати веднага тези пари.Питай го дали е паркирал пак на пени.
Тук забравяш всички български тежкарлъци и стойки.

Това е наложено с кютек от Бисмарк, после и от Хитлер.
Затова поколенията помнят и нощем крушките не светят.Ако светят значи са чужденци.
Немска народопсихология.
Може би заради някои страности на ред, закони и нрав ги прави велика нация.
Но след Меркел дето пусна толкова много имигранти ще се омешат нравите:)
 
Последно редактирано:
Да, достатъчно е да ги видиш как се нагъзват със затворени усти на световното и после поемат към родината, и ти става ясно, че жалка работа са.

Колкото до Шенгена, румънците вече са готови с листа компании, които ще си бойкотират:

319035726_3310903819183348_6237908745923617149_n.jpg

То, братче, все кенефи в листа.
 
Това е наложено с кютек от Бисмарк, после и от Хитлер.
Затова поколенията помнят и нощем крушките не светят.Ако светят значи са чужденци.
Немска народопсихология.
Може би заради някои страности на ред, закони и нрав ги прави велика нация.
Но след Меркел дето пусна толкова много имигранти ще се омешат нравите
Ezy1pKv.jpg
 
Как да верваш на политиците, като кажат дума и не я спазят.Пидали.
Путин заяви, че Германия и Франция, които са били посредници на Минските споразумения за прекратяването на огъня между Украйна и руските сепаратисти в Източна Украйна през 2014 г. и 2015 г., са предали Русия и са наливали оръжия в Украйна.

В интервю за германското списание “Цайт“ бившата канцлерка на Германия Ангела Меркел каза, че Минските споразумения са били опит да се “даде време на Украйна“, за да изгради защитата си. Путин каза днес, че е "разочарован" от коментарите на Меркел.
 

Горе