Какво мислите за Исторически парк?

Тая тема е за коша. Тотал щета е.
Що пък ? Доста хора изкараха доводи за схемите, които се въртят. Нека да е откриваема в публичното пространство. Ще видим като мине проверката какво ще установи.
 
  • Like
Реакции: Ori
Всъщност входа е безплатен. Посетителите си закупуват енциклопедия за 30 лева и получават безплатен вход. Всеки, който не е удоволетворен от тези условия има това право (парите и изискванията са си на всеки човек) и просто не го посещава.

Официалното изявление на Исторически парк от днес ... Явно имат проблем с това да има вход на строителната площадка и така си заобикалят нещата пак законово. Или просто някакъв трик за пред посетителите, ако останат недоволни от парка - е, поне ви бе безплатен. За парите си взехте книжка, посещението бе бонус към нея :) Хитро.

И отделно често на входа нямат идея вход ли вземат, книжка ли продават ... но ест това е човек с заболявания ... и естествено е доброволец, щото в парка ги ползват акционерчетата и феновете максимално за благото на собствениците - то на откриването за организацията ш, за чистенето, за всичко - доброволци, безплатно :)

ип1.jpg

Всъщност в полемиката никъде не се каза лоша дума за момчето на входа с заболяването, напротив само че е единствения там любезен и отзивчив човек. И че той е бил на входа и упътвал за таксата - като входна, или като цена за книжка с бонус вход (ако му е било или не обяснено от шефовете му). Никой лоша дума не е казал! Но Михайлов веднага пусна и извърта нещата и използва момчето и заболяването да печели симпатии, лъжейки че някой плюел по това момчето - което не е така! Тотално на 180 градуса обърна нещата

Видеото:
 
Последно редактирано:
Официалното изявление на Исторически парк от днес ... Явно имат проблем с това да има вход на строителната площадка и така си заобикалят нещата пак законово. Или просто някакъв трик за пред посетителите, ако останат недоволни от парка - е, поне ви бе безплатен. За парите си взехте книжка, посещението бе бонус към нея Хитро.

И отделно често на входа нямат идея вход ли вземат, книжка ли продават ... но ест това е човек с заболявания ... и естествено е доброволец, щото в парка ги ползват акционерчетата и феновете максимално за благото на собствениците - то на откриването за организацията ш, за чистенето, за всичко - доброволци, безплатно


Всъщност в полемиката никъде не се каза лоша дума за момчето на входа с заболяването, напротив само че е единствения там любезен и отзивчив човек. И че той е бил на входа и упътвал за таксата - като входна, или като цена за книжка с бонус вход (ако му е било или не обяснено от шефовете му). Никой лоша дума не е казал! Но Михайлов веднага пусна и извърта нещата и използва момчето и заболяването да печели симпатии, лъжейки че някой плюел по това момчето - което не е така! Тотално на 180 градуса обърна нещата

Видеото:
С такива хора ли работите?
 
До колкото разбрах беше отворен на 22 Юни - сега от видеото разбирам, че не е било така? o_O
 
С такива хора ли работите?
Kакво значи да работим с такива хора ? Този беше писал, видно е от скриншота ми, но до там ... не го знам кой е, не работим (които и да сме ние, аз за мен знам не работя с никого, сам си въртя бизнеса).
Без значение кой е - във случая и Хитлер да бе писал - не се променя истината - никъде нямаше обида към момчето с червената тениска или неговото заболяване, а напротив - имаше похвала за учтитовоста му и т.н. А нещата във видеото са обърнати, с цел манипулация !

Също кой е този пишещия там с нищо не променя факта, че парка си е строителна площадка + че два пъти се открива уж, а в крайна сметка (официално заявено в това видео на Михайлов) пак не работел, но пък се посещавал като си купиш книжка, която струва според цената за вход. И слепец само не би видял какво става :)

Парка отвори на 22 юни, на 23-ти затвори уж за оправяне и довършителни работи. После на 15-ти трябваше да отвори, бе обявено и рекламирано (https://ipark.bg/News/Details/89), но не отвори. И имаше случката с един пенсионерски клуб - отишли и върнати на 16-ти мисля. Писаха по случая - оставени бяха без отговор от парка, т.е. бе написано "е нали сега отваря" - което обаче бе мисля 20 юли чак. Но какво е отворил на 20 юли, щом сега затворен. Но иначе се рекламира и тръби - "елате и посетете, вижте по-по-най парка"... а май трябва да е - "елате си купете книжка", пък като бонус може да ви пуснем да разгледате (ест ще ви пуснем, цената на книжката маскира цената на входа, щото законово няма как да ви искаме вход за строителен обект, без разрешителни за експлоатация и посетители, а и нали сега ни проверяват прокуратура и т.н. и да не лъснем, ще заобикаляме още закона с разни хватки).

kalina234, капиш ? Нищо, че сте тук (в форума) от скоро и пишете единствено в тази тема, виждам сте фенка и защитничка на парка, но все пак трябва да не сте сляпа за реалността. Аз съм показал какво е казал въпросния господин, заради който е видеото. И там обида няма, има похвала за момчето. Айде вие сега ми покажете къде е обидата, нападките над момчето ?
 
В ИПарк не играят на дребно. Това 600 зарядни станции за електромобили вече е предприемаческия дух :) Аз съм шашинг !


600-зареждачки-ИП.jpg

ИП-710.jpg
 
Kакво значи да работим с такива хора ? Този беше писал, видно е от скриншота ми, но до там ... не го знам кой е, не работим (които и да сме ние, аз за мен знам не работя с никого, сам си въртя бизнеса).
Без значение кой е - във случая и Хитлер да бе писал - не се променя истината - никъде нямаше обида към момчето с червената тениска или неговото заболяване, а напротив - имаше похвала за учтитовоста му и т.н. А нещата във видеото са обърнати, с цел манипулация !

Също кой е този пишещия там с нищо не променя факта, че парка си е строителна площадка + че два пъти се открива уж, а в крайна сметка (официално заявено в това видео на Михайлов) пак не работел, но пък се посещавал като си купиш книжка, която струва според цената за вход. И слепец само не би видял какво става

Парка отвори на 22 юни, на 23-ти затвори уж за оправяне и довършителни работи. После на 15-ти трябваше да отвори, бе обявено и рекламирано (https://ipark.bg/News/Details/89), но не отвори. И имаше случката с един пенсионерски клуб - отишли и върнати на 16-ти мисля. Писаха по случая - оставени бяха без отговор от парка, т.е. бе написано "е нали сега отваря" - което обаче бе мисля 20 юли чак. Но какво е отворил на 20 юли, щом сега затворен. Но иначе се рекламира и тръби - "елате и посетете, вижте по-по-най парка"... а май трябва да е - "елате си купете книжка", пък като бонус може да ви пуснем да разгледате (ест ще ви пуснем, цената на книжката маскира цената на входа, щото законово няма как да ви искаме вход за строителен обект, без разрешителни за експлоатация и посетители, а и нали сега ни проверяват прокуратура и т.н. и да не лъснем, ще заобикаляме още закона с разни хватки).

kalina234, капиш ? Нищо, че сте тук (в форума) от скоро и пишете единствено в тази тема, виждам сте фенка и защитничка на парка, но все пак трябва да не сте сляпа за реалността. Аз съм показал какво е казал въпросния господин, заради който е видеото. И там обида няма, има похвала за момчето. Айде вие сега ми покажете къде е обидата, нападките над момчето ?
Този рецидивист проявява претенции, че не е бил информиран от доброволец, който е инвалид. Иска да се “обучат” хората на обекта и да няма доброволци( ясно е, че не може имвалид доброволец да го правиш като сервитьорка от Хепи.) Първо пише, че парка не работи и след като някой му отговаря в рамките на два часа отива, снима машини на служебен паркинг и публикува - Как може за строителна площадка да се вземат 30 лева? След отговор от парка казва, че служитела е любезен, но да се обучат хората (което намеква за работа с този човек, който трябва да бъде часовник, за да може зловредника, който не иска така или иначе да влезе, а само да компрометира да бъде с по-малко забележки. Този не е реален потребител). Това си е изискване към инвалид-доброволец, който казва добре дошъл на хората на моста. Ужас!!! Виждам, че сте много компетентни в клеветите, но никой от вас не отива като мъж да говори с Ивелин Михайлов. Ясно в защо днешните жени търсим как да се оправяме сами. Много клевети изписахте и въпреки опроверженито с дела търсите нови и нови. Какво направихте вие? Покажете добрия пример за предприемачество.
 
Мисля, че прекалено много го хапете този Исторически парк. Човекът сам си каза, че няма финансиране и се мъчат да направят нещо голямо. Вървете при огледалото вкъщи, погледнете се и се запитайте вие с какво сте допринесли за българския народ. Далеч съм от мисълта, че всеки е креативен или има възможности за такива проекти, но поне да не плюем толкова работата на тези, които се мъчат с трудностите на държавата ни.
 
Мисля, че прекалено много го хапете този Исторически парк. Човекът сам си каза, че няма финансиране и се мъчат да направят нещо голямо. Вървете при огледалото вкъщи, погледнете се и се запитайте вие с какво сте допринесли за българския народ. Далеч съм от мисълта, че всеки е креативен или има възможности за такива проекти, но поне да не плюем толкова работата на тези, които се мъчат с трудностите на държавата ни.
да не си продаде акаунта o_O
 
да не си продаде акаунта
Не, просто се случи така, че имам няколко познати в селото, в което се строй парка и хората са позитивно настроени към този Ивелин Михайлов. Ходил съм в това село преди години и си беше дупка, а сега е започнало лека по лека да става дестинация. Добре ще ни дойде на варненския регион този парк, защото скоро бях на Златни пясъци и шезлонг и чадър струват 40лв. бате то по - добре да си взема стая, че и закуска ще имам. Туристите ни, ако имаха кинти нямаше да дойдат в БГ щяха да са на Карибите.
 
С такива хора ли работите?
Ей Калинче, много сте долни!
Активирате се и нападате като хиени, само когато трябва да оплюете някой, а когато се задават въпроси за заплатите и глобите на Ивелин и защо се е развел с жена си всички мълчите.
 
Не, просто се случи така, че имам няколко познати в селото, в което се строй парка и хората са позитивно настроени към този Ивелин Михайлов. Ходил съм в това село преди години и си беше дупка, а сега е започнало лека по лека да става дестинация. Добре ще ни дойде на варненския регион този парк, защото скоро бях на Златни пясъци и шезлонг и чадър струват 40лв. бате то по - добре да си взема стая, че и закуска ще имам. Туристите ни, ако имаха кинти нямаше да дойдат в БГ щяха да са на Карибите.
Напълно съгласен съм с това, че всичко положително, което се случва в БГ трябва да бъде толерирано, независимо какво може някой да изрови като недъг.

Така, всяко нещо малко или много променя облика на околността. Дали ще е парк, завод, хотел, комплекс за отдих, идеята е да се живне малко, нали.
 
Мисля, че прекалено много го хапете този Исторически парк. Човекът сам си каза, че няма финансиране и се мъчат да направят нещо голямо. Вървете при огледалото вкъщи, погледнете се и се запитайте вие с какво сте допринесли за българския народ. Далеч съм от мисълта, че всеки е креативен или има възможности за такива проекти, но поне да не плюем толкова работата на тези, които се мъчат с трудностите на държавата ни.
Не Ви разбрах нещо?! Каква държава, кой се мъчи и кой, какво прави?!
 
Ей Калинче, много сте долни!
Активирате се и нападате като хиени, само когато трябва да оплюете някой, а когато се задават въпроси за заплатите и глобите на Ивелин и защо се е развел с жена си всички мълчите.
На Ивелин личния живот какво общи има с темата за парка и всички хули срещу проекта?
 
На Ивелин личния живот какво общи има с темата за парка и всички хули срещу проекта?
Щом си от екипа си направи реален профил с истинското име, така е много мишкарско да тролите.
 
На Ивелин личния живот какво общи има с темата за парка и всички хули срещу проекта?

Мен лично не ме интересува личният живот на И.М., но не мога да не попитам. Ивелин не се посвени да направи няколко предавания в YouTube канала на Together, в които напада различни хора, включително един потребител на форума, тълкувайки откъслечни детайли от личния им живот, до които е успял да се добере, и разпространявайки грозни лъжи за тях, за да запълни празното пространство в аргументите си, оставено от откъслечната лична информация, с която разполага. Какво общо има личният живот на тези хора с Исторически парк? Ще ти отговоря - нищо общо няма, но И.М. не разполага с други аргументи и затова му остава само да напада на лична основа, за да дискредитира другите. А, както си личи, няма задръжки в тази посока - виждам, че има известни затруднения с различаването на етичното от неетичното.

И сега, когато някой само спомене личния живот на И.М., вече е голяма работа. Къде беше ти, когато Ивелин не само коментираше личния живот на другите, а също говореше и клевети? Защо не му каза да спре? И твоят етичен компас ли не работи, когато става въпрос за "другите"? Като говориш за хули, досега никой не е хулил лично Ивелин Михайлов така, както той го е правил по адрес на коментиращите Исторически парк.
 
На Ивелин личния живот какво общи има с темата за парка и всички хули срещу проекта?
Аз досега срещу проекта хули не съм прочела! Да, разбирам че ви трябват опорни точки, върху които да стъпите, за да може що годе адекватно да репликирате, но маалко се стегнете! Много ясно защо ИМ се е развел... Тук няма съмнения... Дори и по негов адрес не съм прочела негативен коментар. Обобщено; създава се парвенюшка бутафория от хора полу-грамотни, некомпетентни и такива със съмнителна репутация на финансовите рингове! Това е
 

Горе