Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР Бареков и неговите сайтове.

От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР

А кои са неговите сайтове :) ?
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР

"Неговите сайтове" е ... ъъъ... неточна формулировка.
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР

Да, негови са. И му пожелавам да стане голяма медия. ;)

Само бих му препоръчал:

1. Да си не ползва безплатни тамплейни - изглежда евтино така.
2. Да не пише глупости в копи райат. Единяи домейн е регнат 2007, а пише че сайта е от 2006.

Успех му пожелавам. ;) Пич изглежда. ;)
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР

Майка ми го чула по новините или в някакво шоу и ми звънна да проверя в интернет. То това беше още преди седмица. Казал, че сам напуснал, защото няма достатъчно време да се занимава със собствените си сайтове и телевизията, също, че печелил достатъчно от собствените си сайтове. :)
http://koritarovonline.freehostia.com/ - на коритаров блога
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР

Между "чула" и проверка за собственост има разлика. Обикновено основните канали са whois, Дакси и класифицирана информация. Те показват, че освен barekov.bg, който е подарен на Бареков от Димитър Аврамов преди 2-3 години с цел да го убеди в силата на блоговете (имаше тогава една вълна на fColor, когато дори подпомагаха български блогери с хостинг) останалото след всички документални врътки спада към групата на Ирена Кръстева. Отношенията на Бареков и съпругата му с тази медийна група вероятно са послужили и като причина за уволнението му от бТВ.
Така че, Бареков в случая е нещо като рекламно публично лице, има и някои управленски функции, но едва ли е собственик.
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР

Бареков каза:
Избирам най-свободната медия не само у нас, но и по света. Нищо не може да се сравни с демократичността на общуването и изразяването в интернет. Аз съм запленен от този нов свят, който открих през последните години

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=2660271
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР

И аз се учудих като разбрах че bpost.bg било на Бареков. Това пради да стане bpost беше bulgarianpost и го държаха някакви други... Май прави някакви врътки тая хиена :)
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР

Да, bpost.bg (bulgarianpost.com) си беше от самото създаване на fColor и писаха предимно Аврамов, който е и политолог, Де ла Реа и други от този кръг колумнисти.
Сега гледам, че вече се разшифрова катро Бизнеспост :)
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР Бареков и неговите сайтове.

Дудука може да има качества но е подлога която се наема за пари или в натура и не си заслужава вниманието

Барека се продаде на Ирена Кръстева и Руската Бляд стояща зад нея.

Прасето Кръстева и синчето и изкупиха голяма част от медийния пазар в България главно с кредити от КТБ-Корпоративна търговска банка, която за неосведомените е бившата Българо-руска инвестиционна банка-Росексим

Блядовете умишлено пуснаха слуховете че зад Ирена и синчето и стои ДПС и някои си арабски шейх типична активна дезинформация характерна за ДС и КГБ които управляват "България" от 65 години

PS

По повод тази тема пускам нова за Милен Цветков и неговото предаване на живо всяка делнична сутрин ТУК
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР Бареков и неговите сайтове.

Нито съм влизал, нито ще влизам в неговите сайтове. Сега ги погледнах, не предлагат нещо по-различно от утвърдените такива. Дразня се от самохвалковци, които разпространяват слухове сами за себе си, колко са велики. Има много водещи на сутрешни блокове, този е на средно равнище, нищо повече. Всеки може да си прави информационни сайтове, но за да ги наложи трябва да предложи нещо повече от другите.
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР Бареков и неговите сайтове.

Аз само веднъж му прегледах сайта отгоре-отгоре - яко про-Гоце пропаганда... айде нема нужда :) А то било и на Ирена Кръстева, значи ясна работата.
Затова си чета само Дневник и чат-пат Капитал.
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР Бареков и неговите сайтове.

Дано му потръгант сайтчетата, но аз лично нищо по-различно от хилядите като тези не виждам в тях. Не е лошо като се създава нещо да се мисли и малко като маркетинг - с какво съм различен, за да идват хората при мен. Не, че са кофти, но не правят впечатление. Опредлено му го желая късмета, сега вече съм сигурен, че му е нужен. ;)
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР Бареков и неговите сайтове.

Ами то се оказа, че Бареков имал доста пари. С жена му разни фабрики имали.. някви такива неща казаха по новините. И сега си налива пари в сайтовете, интегирал е 2 в замунда и после.. имал голяма посещаемост. Ами ще има, що да няма :)
 
От: Какво мислите за СВЕТСКИЯ ЗВЯР Бареков и неговите сайтове.

Всеки да си ги бодне в замундата, то много ясно, че и той ще има. Нормално е. Идеята е да го правиш интелигентно и не толкова аматьорски, ама той пича си гледа бизнеса, едвали ще се задълбочи в маркетинга му. ;)
 

Горе