Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

http://www.blitz.bg/news/article/351266
http://www.blitz.bg/news/article/351256


И това не е първия случай... Интересно е кой чешит са возили, че било толкова спешно.

Мен :D

Гледахме го, и на мен ми е интересно това.Няма и да е последният случай това, гаранция. Уж политици, уж за интересите на народа са там, пък изтребват народа като долни и нискокачествени бръмбари.
 
От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Ще си позволя да коментирам и аз.
Така, представете си че въпросните не са били засечени от НСО, ами от най-обикновен класически бабаит с черен джип...
Ще ви кажа какво ще стане, никога няма да се изрепчи, камоли да ги гони, настига и да им се дърви. Щеше да си трае и да се скатае.
Но понеже е държавна агенция и някакси му идват силите на въпросният и вече е медийна звезда.
От друга страна, от НСО, една голяма част са комплексари, мислят си че народа са някакви мижатурки и със служебната кола направо ще им вземат дроба (щоти личната е некакъв умрел опел)
Просто обществото ни е такова, но как е на запад...
В щатите, ако въпросният ги подгони, ще бъде застрелян, заради "явно нападение на конвой"
Но пък всички имат уважение на конвоя, защото онези са доказали че не се шматколят ей така на долу и на горе.
 
От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

В случая са прави. Тоя е пълен олигофрен.
 
От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Конкретния случай като обстоятелства на пътя не искам да го коментирам, но няма наредба на НСО, според която трябва да се вади автомат от прозореца.

Аз преди време си пазих няколко клипа от видеорегистратора дето съм засичал по пътя НСО. В единия изпреварват преди завой без никаква видимост какво може да дойде отсреща, в другия изправарваха срещу мен и не им стигна мястото да се приберат в тяхното платно въпреки че аз намалих, добре че пътя беше широк и се разминахме. Тогава мислих доста дали да ходя да ги рипортна в КАТ, ама реших че няма смисъл - как я виждате катаджия да глоби някакъв държавен бабаит? Другия вариант е на някоя телевизия, ама те като раздухат случая шофьорчето най-много да го изритат и той да отиде като шофьор/охрана на някоя мутра (където може да нанесе повече демидж).

Абе въобще някакви първични хора пазят някакви първенюта и за целия масраф плащаме ние...
 
От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Конкретния случай като обстоятелства на пътя не искам да го коментирам, но няма наредба на НСО, според която трябва да се вади автомат от прозореца.
Според мен, в друга държава, могат директно да го отстрелят. Как си представяш някакъв да преследва кортеж на НСО и да им прави знаци да спрат?
 
От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Че какво е това НСО? Пазят политиците от народната любов? :D
Някой маймун бил на море и бързал да си хапне от депутатските кибапчетата и кифтета
 
От: От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Ще си позволя да коментирам и аз.
Така, представете си че въпросните не са били засечени от НСО, ами от най-обикновен класически бабаит с черен джип...

Представи си, че на мястото на тоя и жена му имаше кортеж на високопоставена столична мутра с 3-4 рейндж роувъра и една S-ка 2015 година посредата. От НСО дали щяха да тръгнат да ги изблъскват от пътя и да им вадят автомати? :)

Не защитавам никой. Според мен и двете страни не са прави.
 
От: От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Пазят политиците от народната любов? :D

Не само политици... Пазя примерно Доган, а той отдавна не е политик :)
 
От: От: От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Представи си, че на мястото на тоя и жена му имаше кортеж на високопоставена столична мутра с 3-4 рейндж роувъра и една S-ка 2015 година посредата. От НСО дали щяха да тръгнат да ги изблъскват от пътя и да им вадят автомати? :)

Не защитавам никой. Според мен и двете страни не са прави.
Даже и идея си нямаш че тези в такъв кортеж мутри повече се пазят от кортеж на държавен глава, а подобен кортеж на държавен глава най-много на такива мутри демонстрира превъзходство.
Това поне съм го виждал :)
 
От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Харесва ли ни или не - колите на НСО са коли със специален режим на движение.
Т.е. дали е Линейка, Патрулка или Кола на нсо със включени светлинни/звукови и т.н. индикации трябва да правим едно и също :oops:
 
От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

В Западните държави да не кажа и източните, че не знам ние къде ще сме преди изтока...
кортежа се състои от по 10-20 коли и спазват ограничението на скоростта. Не виждам какво НСО са два джипа дори и с 200 да се движат, още от 93-та показаха как с такава скорост си прострелян в главата от 1200 метра..
Май НСО е единствено да осигурява предимство пред народа, нищо повече.
 
От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Общо взето няколко селтака са си мерили малките пишки на магистралата
 
От: От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Харесва ли ни или не - колите на НСО са коли със специален режим на движение.
Т.е. дали е Линейка, Патрулка или Кола на нсо със включени светлинни/звукови и т.н. индикации трябва да правим едно и също :oops:

И какво? Как ще ме убедиш, че тоя кретен който са го возили е еднакво важен като някоя линейка, която бърза да спаси живот. Най-вероятно са возили някой малумник, който искал набързо да направи някоя далавера на морето и после бързал за да хапне от дипутатските кибапчета. Трябва да им се намалят правата на тез, и без туй тоя случай не е първият. Няма нужда да хвърчат с 250км само щото на боко или на някой друг му се доходило на море.
 
Re: От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Общо взето няколко селтака са си мерили малките пишки на магистралата

Доколкото разбрах, пичът е решил да настига НСО, за да ги попита как така са го изпреварили. Така, че и той не е у ред в главата, но спор няма НСО не са реагирали по протокол, ако въобще там се спазва някакъв протокол. :) Нищо лично пича, но като види кортеж, трябва да знаеш 2 неща - в нея пътуват идиоти и дърпаш се веднага, защото може да го отнесеш ти в повечето случаи. Това да двете неща, които не трябва да се забравят. И точка. Иначе игнорирайте ги, ще ви е по-лесен живота. :)
 
Re: От: От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

И какво? Как ще ме убедиш, че тоя кретен който са го возили е еднакво важен като някоя линейка, която бърза да спаси живот. Най-вероятно са возили някой малумник, който искал набързо да направи някоя далавера на морето и после бързал за да хапне от дипутатските кибапчета. Трябва да им се намалят правата на тез, и без туй тоя случай не е първият. Няма нужда да хвърчат с 250км само щото на боко или на някой друг му се доходило на море.

100% се вози някой малоумник, в тия коли такива се возят. И ако се слагат животи на кантар, неговия или на някой данъкоплатец, всеки може да си направи сметката бързо. :)
 
От: Какво мислите за инцидента с НСО на магистралата?

Колко трябва да си тъп да му се вържеш на тоя олигофрен?
Дали тая е дала мигач за да изпревари тира? Дала друг път, и тоя кретен тръгнал да ги гони...
Че и орева света.
 

Горе