Какво мислите за казармата?

От: Какво мислите за казармата?

но за шлосери стругари шафьори да е задължително, и за полицаи и за доктори, пък и за учители
Мен пък ме кефи дето сравнявате лекарите, дето бичат по 10 години преди да почнат самостоятелна практика - с редовия джандар, дето и без това е под пагон!
Това показва ценностите на съфорумците.
няколко месеца военна дисциплина
Ей, луд не умалява, ще ме накараш 3-ти път да пусна как се гаврят с Устава, и си бършат задниците с него!
Бъдете оптимисти, стига сте писали за еновреме
Да не стане чудо, военният надзирател изведнъж да стане съвестен изпълнител на писаните закони? Не било "по тикви", ще стане "по кратуни"!
 
От: Какво мислите за казармата?

Не знам, но си мисля че за някои хора може да се отразят добре няколко месеца военна дисциплина, сигурно не на всякъде казармата е била за пример, ама едно време, а сега времената са други, а пък и нищо не може да се върне абсолютно същото... Бъдете оптимисти, стига сте писали за еновреме

За онлайн бизнеса по добре да не говоря, а да чета и да слушам като новобранец :wink:


Ами и Рабина и БГнещо си правят углушки, че никой не говори за едновременшната казарма.
Ако има задължителна служба или обучение то трябва разбир са да е модерно и обезпечено с техника и бази за обучение. Дори и нов армейски устав. И не само, че на някой хора би им дошла добре казрмата а направо им е жизнено необходима.


И малко кум Рабина - казармата едва ли е причината да стоиш без работа преди или след нея. И да те светна дори в казармат изкарвах пари приятелю. Всичко е въпрос на желание. Когато искаш нещо да стане то става. Останалото са оправдания за пред другите и себе си, че все някой или нещо ни е попречило.
 
От: Какво мислите за казармата?

Ами за спешна помощ лекарит или ако има природно бедствие или нещо друго, не е ли добре да се справят и на екстремни и полеви условия
 
От: От: Какво мислите за казармата?

Ами и Рабина и БГнещо си правят углушки, че никой не говори за едновременшната казарма.
Ако има задължителна служба или обучение то трябва разбир са да е модерно и обезпечено с техника и бази за обучение. Дори и нов армейски устав. И не само, че на някой хора би им дошла добре казрмата а направо им е жизнено необходима.


И малко кум Рабина - казармата едва ли е причината да стоиш без работа преди или след нея. И да те светна дори в казармат изкарвах пари приятелю. Всичко е въпрос на желание. Когато искаш нещо да стане то става. Останалото са оправдания за пред другите и себе си, че все някой или нещо ни е попречило.

bg TIFO (Torcida International Fans Organization) пише се Оглушки с О!

Иначе другите ти глупости, въобще няма да коментирам, защото си ми под нивото мой човек :)
 
От: Какво мислите за казармата?

Дори и нов армейски устав.
Щото тоя защитава всеки, затова ли искате да го махате? Задължително донорство на органи по челния китайски опит- нещете ли?
А, надзиратели? Службогонци на ранна пенсия и държавна заплата в пъти по-ниска от моя бранш...
И малко кум Рабина - казармата едва ли е причината да стоиш без работа преди или след нея.
Баш в най-гладните години се занимавах с тая пасмина.

Няма да забравя елемента на изнудване, скапания влак поне да ми бяха платили. Че хем задължително, хем от залъка си отделях да отида да им уйдисвам на простотията. Дето не ми плащали здравни осигуровки беше за десерт като излязох, до миналата година ми висяха! 14 години ми смятаха и лихва човекоподобните!
Гавра и безсмислие!
 
Последно редактирано:
От: От: От: Какво мислите за казармата?

bg TIFO (Torcida International Fans Organization) пише се Оглушки с О!

Иначе другите ти глупости, въобще няма да коментирам, защото си ми под нивото мой човек :)

Нивото го видяхме вече.

Само не мога да разбера защо толкова упорито сте си втълпили, че някой иска да върне старата форма на наборна армия?
 
От: Какво мислите за казармата?

Само не мога да разбера защо толкова упорито сте си втълпили, че някой иска да върне старата форма на наборна армия?
Ти как си го представяш? Дори поделенията са разсипани, а техниката е нарязана. Като в пренаселените затвори на третия свят, или като кокошките клетъчно отглеждане. Както по те кефи.
 
От: Какво мислите за казармата?

строги порядки, но без изврещения
Матрялът ли е помъдрял, или шапкаджията е станал по-съзнателен?
 
От: Какво мислите за казармата?

Матрялът ли е помъдрял, или шапкаджията е станал по-съзнателен?


В първите килиини училища са ги спуквали от бой. Не забелязвам да е спряло развитието на образованието. Естествно, че има нормлани хора с военна професия, достатъчно образовани за да създадат една нова армия.
 
От: Какво мислите за казармата?

Сега аз предлагам да отворим нова тема за боя. Дали боя изглажда, изгажда, разгражда или изгражда :rolleyes:
Ама требе да има бой за да има минимално еволюционно развитие, според мене :|
 
От: От: Какво мислите за казармата?

В първите килиини училища са ги спуквали от бой. Не забелязвам да е спряло развитието на образованието. Естествно, че има нормлани хора с военна професия, достатъчно образовани(,) за да създадат една нова армия.
Малко са те били, неграмотен си останал! По 2 грешки на ред!
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Малко са те били, неграмотен си останал! По 2 грешки на ред!

Когато има 4 годишен син който да помага в писането ще те видя колко си грамотен и ти
 
От: Какво мислите за казармата?

Всеки прави правописни грешки във форуми, щото много не се замисля пъък и няма за какво да се замисля, все пак ни пише книга или статия за публикеване, но ти не отговори на моя въпрос, трябва ли да има бой за да има еволюционно развитие. Кучето си го дресираш нали, а човека и той има нужда от насаждане на порядки и дисциплина и ето я тази казарма, дето бягате от нея като дявол от тамян :rolleyes:
 
От: Какво мислите за казармата?

Кучето си го дресираш нали, а човека и той има нужда от насаждане на порядки и дисциплина и ето я тази казарма, дето бягате от нея като дявол от тамян
ХодИ да те дресират като куче, аз какво общо имам?
но ти не отговори на моя въпрос, трябва ли да има бой за да има еволюционно развитие.
Не, с бой се става скот, добиче! Не се става човек. Дори кучетата не ги дресират с бой, просвети се малко!
 
От: Какво мислите за казармата?

Към мен ли беше? Ще ти тегля един сиктир накрая!

Недей така, уж си против казармата пък ще подфиртиш новобранеца, ще ти излезе лошо име. Пэк и ако ме гониш спазвай устава да не те докладвам на старшинката, ясно? Тъй вярно :lol:
 

Горе