Какво мислите за казармата?

От: Какво мислите за казармата?

Ей, либералчета, не ми се правете на много грамотни, за да не почна аз да ви поправям постовете. Разбрахме ви мнението още преди 20 страници. аРабине, ти 4 месеца си служил, баси тюфлека, орева форума.

Пак ще го напиша, казарма трябва да има точно заради такива като вас - за да се тормозят и направят хора, които да проявяват елементарно уважение към нещо различно от собствения си дирник.
 
От: Какво мислите за казармата?

Оценките за жертвите на Гладомора варират от 1,5 до 10 милиона. Дори резултатите, основаващи се на научни методи, варират между 2,5 милиона (Володимир Кубийович) и 3-3,5 милиона.
Та, кой искаш да ти е цар? Остави ме мен, моя задник наистина е най-важен.
Туй женска работа вашата, искате искате, ама не знаете какво. Или ви е срам да признаете.
 
От: Какво мислите за казармата?

Искаме казарма, как иначе да стана старо куче медалист
Тука наистина ме караш да призная, че някои хора имат нужда да ги оритат мангалята в казармата. Имам предвид теб.
 
От: Какво мислите за казармата?

Ако може да четеш между редовете или ако не си толкова задръстен, може би можеше и да разбереш какво искам да кажа. Жалко, че се опитва да се правиш на някакъв философ и се опира на такива важни думи като демокрация, свобода на избора и неприкосновеност на личността. Не ти се отдава, пич. Не можеш да вържеш две изречения, а се опитваш да се правиш на философ. Постарай се да ме убедиш в твоята гледна точка без да намесваш твоите перипетии, колкото и да ти се струват сериозни, това са маловажни фактори за тази дискусия. Говорим за казармата като цяло, а не че някой издънка ще обере негатива и може да яде бой, който между другото може и да го превъзпита, така да се каже превантивно, преди да е направил по голяма глупост на по късен етап. Ако ще спорим по темата без извращения, то трябва да си истински. Един път казваш, че си бил щабаджийче и си служил като царче, друг път споделяш за тежки военни учения, сега пък си служил с мангалята...
 
От: Какво мислите за казармата?

Постарай се да ме убедиш в твоята гледна точка
Ич не ми дреме!
Един път казваш, че си бил щабаджийче и си служил като царче, друг път споделяш за тежки военни учения, сега пък си служил с мангалята...
Служих с мангаля около месец, после ме дръпнаха в щаба. Тежко военно учение не съм имал.
 
От: Какво мислите за казармата?

Значи разбрах, че си служил 6 месеца, от които 1 месец, сигурно и по малко учебна рота смесена с цигани, след това си разпределен в щаба. Във ВВС ли служи? не ми се връзва с мангалята, дето разправяш. Виждам няколко разлики от мойта служба и твойта. Първо е в срока на служба, аз съм служил повече, което значи и преди тебе. Второто е, че не сме имали мангаля в нашата рота, и сме били наистина приятели повечето, без няколко издънки, но аз съм служил в кашимерията, искаш не искаш ставаш пружинка. Не ми е било лесно, но аз разбирам така казармата.
 
От: Какво мислите за казармата?

Струва ми се че Рабин в казармата са го направили Арабела:), може да е рядко но и такива работи се случваха там... Нищо, то в повечето случай е предизвикано от жертвата това:)

Много рядко се среща, момче, което да говори по този начин за казармата. Включително и 80 годишните дедовци, дето по 3 години са служили и нагоре ... 99% от хората, с които съм говорил казват - Да, гърч беше, но не съжалявам за нищо. Включително и аз съм така... На женчовците не им беше лесно да, или ставаха хора или се пречупваха още повече, с какъвто и случай си имаме работа и тук явно. Такива хора им е гадно и в началото и в края, щото всеки си прави ташак с тях и в крайна сметка виждат само лошата страна на нещата. Отделно като се сетя какви взимаха за писари съвсем ми се изяснява картинката. Най-слабите и най-беззащитните ги прибираха офицерите на топло да пишат по цял ден документи, че да не ги изядат лъвовете и после те да пишат обяснения...
 
От: Какво мислите за казармата?

Струва ми се че Рабин в казармата са го направили Арабела:), може да е рядко но и такива работи се случваха там... Нищо, то в повечето случай е предизвикано от жертвата това:)

Много рядко се среща, момче, което да говори по този начин за казармата. Включително и 80 годишните дедовци, дето по 3 години са служили и нагоре ... 99% от хората, с които съм говорил казват - Да, гърч беше, но не съжалявам за нищо. Включително и аз съм така... На женчовците не им беше лесно да, или ставаха хора или се пречупваха още повече, с какъвто и случай си имаме работа и тук явно. Такива хора им е гадно и в началото и в края, щото всеки си прави ташак с тях и в крайна сметка виждат само лошата страна на нещата. Отделно като се сетя какви взимаха за писари съвсем ми се изяснява картинката. Най-слабите и най-беззащитните ги прибираха офицерите на топло да пишат по цял ден документи, че да не ги изядат лъвовете и после те да пишат обяснения...



Жалко не мога да ти дам репутация, но мнението ти е за 6+. Писах в друг пост в началото: прадядо ми е била царски офицер, единят ми дядо е служил 3 години + 3 години запас окопационни войски в Гърция, другия ми дядо е доброволец във Втората световна война. Познавам само дядовците си разбира се, но от нито един от двамата не чух да се оплакват от казармата. А са служили 40те години в пълната мизерия.
 
От: Какво мислите за казармата?

Струва ми се че Рабин в казармата са го направили Арабела:), може да е рядко но и такива работи се случваха там... Нищо, то в повечето случай е предизвикано от жертвата това:)

Много рядко се среща, момче, което да говори по този начин за казармата. Включително и 80 годишните дедовци, дето по 3 години са служили и нагоре ... 99% от хората, с които съм говорил казват - Да, гърч беше, но не съжалявам за нищо. Включително и аз съм така... На женчовците не им беше лесно да, или ставаха хора или се пречупваха още повече, с какъвто и случай си имаме работа и тук явно. Такива хора им е гадно и в началото и в края, щото всеки си прави ташак с тях и в крайна сметка виждат само лошата страна на нещата. Отделно като се сетя какви взимаха за писари съвсем ми се изяснява картинката. Най-слабите и най-беззащитните ги прибираха офицерите на топло да пишат по цял ден документи, че да не ги изядат лъвовете и после те да пишат обяснения...
Струва ми се, *****! Почнахте яко с лични нападки, и то с мотива да се бъркате в личния живот на хората. БОКЛУЦИ! Цялата тема е как да занимавате другите с вашите малоумия!
Имах се с шапките, а в стаята дето спах имаше двама кандидат офицери. Никой от редниците не смееше да ми каже копче.
че да не ги изядат лъвовете
Кви лъвове, бе мародери жалки, мангалите се чувстват най-добре в казармата. Вероятно защото не им се налага да бърникат по кофите. Мрънкаха кво ще правят след уволнението.
Мачка ви живота в цивилизацията, там сте си направили групичка да юркате вашите новобранци, няколко месеца сте се чувствали нещо. И след увото - пак сте нищо! Ей затова ви харесва да сте в мизерията. И да има с какво да се похвалите пред бедните ви женици, дето ви търпят некадърността в нормалния свят.
Около 600 хиляди българи работят на и малко над минималната работна заплата.
http://bnr.bg/radiobulgaria/post/100286943
Ей ги, всеки трети е брутално мачкан в белия свят, безработните също влизат в сметката с трагичен принос. Пък и средна заплата си е зле. Как няма да им хареса в киреча? На такива им се вижда рай вътре в мизерията, поне манджа има!
Армия от клошари, това беше последната наборна служба!
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: Какво мислите за казармата?

Нещо не ти издържаха нервичките май, а ****! Типично за жена:) И с тоя пост потвърди казаното от мен, близал си задниците на офицерите и фазаните да те скатават в канцеларията от лошите войници на вънка. Освен ануси друго в устичката слага ги? Слага, ами как... Балък. Такива като тебе в училище ми носиха чантата и ми пишеха домашните, в казармата като ме видеха свеждаха глава и се молеха на господ да ги подмина без да им обърна внимание. Олигофрен нещастен, добре че е Интернет да се почувстваш малко мъж и ти, че иначе щеше да си мижитурка цял живот. То това което си правил тогава, сигурен съм че и сега го правиш. Лижеш задници, топиш колеги и приятели само и само ти да си добре .... Балък!



Струва ми се, ****** Почнахте яко с лични нападки, и то с мотива да се бъркате в личния живот на хората. ******! Цялата тема е как да занимавате другите с вашите малоумия!
Имах се с шапките, а в стаята дето спах имаше двама кандидат офицери. Никой от редниците не смееше да ми каже копче.
Кви лъвове, бе мародери жалки, мангалите се чувстват най-добре в казармата. Вероятно защото не им се налага да бърникат по кофите. Мрънкаха кво ще правят след уволнението.
Мачка ви живота в цивилизацията, там сте си направили групичка да юркате вашите новобранци, няколко месеца сте се чувствали нещо. И след увото - пак сте нищо! Ей затова ви харесва да сте в мизерията. И да има с какво да се похвалите пред бедните ви женици, дето ви търпят некадърността в нормалния свят.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Какво мислите за казармата?

Хахаха Рабине осра се накрая. Цялата тема пръцкаще леко ама накрая изпусна халката.
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Нещо не ти издържаха нервичките май, а **************!
Приеми, че ще бъдеш мачкан докат си жив, и казармените ти години няма да се върнат.

Гледам орките се напъват да правят царство, ама то и пари трябват, само с простотия не става.
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: От: От: Какво мислите за казармата?

И още нещо, в казармата може и да бях гадняр и да се гаврих с ***** като тебе, но на уволнението ми всички новобранци рониха крокодилски сълзи като си отивах. С трима от тях още поддържам връзка и сме много добри приятели, въпреки че това беше преди 17 години. С единия почти всяка седмица си пием ракията и си спомняме старите време, простотии дето сме ги вършили и трудностите които сме изживели заедно. С наборите ми същата работа, само дето няма никой от тях в България и от време на време се чуваме по телефона. Ама ти няма как да погледнеш от тази страна на нещата, щото си бил на топло да те скатават. Парадокс, най много реве срещу казармата писарушката дето нищо не е видяла от казарма. Всъщност, имаш право да пишеш в темата точно толкова, колкото и касиопея....:p

Гледам че си дописал... Не, женчо, в училище аз мачках, в казармата пак аз, в живота пак аз... и все такива като тебе.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Какво мислите за казармата?

Вече почна и да си вярваш, чак и на мен ми се доплака!
Ей заради такива като тебе няма да дам и цифката си за тая сбирщина, дето е най беден в целия ЕС и от повечето африкански държави. Мнозинство сте, а сред клошари нямам какво да давам от мен.
 
От: Какво мислите за казармата?

Вече почна и да си вярваш, чак и на мен ми се доплака!
Ей заради такива като тебе няма да дам и цифката си за тая сбирщина, дето е най беден в целия ЕС и от повечето африкански държави. Мнозинство сте, а сред клошари нямам какво да давам от мен.

Цифката вече си я дал, както стана на въпрос вече, дал си я на офицерина и на фазаните да те скатават. Това за клошаратите не знам що ми го казваш на мене... Аз живея в голям апартамент, имам кола, жена, деца. всичко... Печеля по няколко хиляди на месец, ако това е клошарски живот за тебе добре...
Видно е и за слепия, че почна да издишаш, предлагам ти да спреш да се излагаш и без това се изложи достатъчно. Съвсем добронамерено ти го казвам.
 
От: Какво мислите за казармата?

Видно е и за слепия, че почна да издишаш, предлагам ти да спреш да се излагаш и без това се изложи достатъчно. Съвсем добронамерено ти го казвам.
Първо, долу мръсните ръчички от личния живот на хората! Второ, царисти разни като редрум - да вземат да измислят какво искат. Трето, в казармата си бил клошар, като всички други, доведени насила.
Не се срамувам, че съм скатал (заради занаята си) голяма част от тая безсмислена простотия.
И пак да ти прошепна - нямате думата като стане въпрос за другите. Ходете служете, не ме интересува.
 
От: Какво мислите за казармата?

Първо, долу мръсните ръчички от личния живот на хората! Второ, царисти разни като редрум - да вземат да измислят какво искат. Трето, в казармата си бил клошар, като всички други, доведени насила.
Не се срамувам, че съм скатал (заради занаята си) голяма част от тая безсмислена простотия.
И пак да ти прошепна - нямате думата като стане въпрос за другите. Ходете служете, не ме интересува.


Аз от личния ти живот нищо не искам, що на мен го казваш това? И не, не съм бил клошар, бях старши на мотористите, ако ти говори нещо. Работа беше отговорна и интересна... за мъж. Обслужвахме две машини по 380 коня 12 цилиндри. + два генератора. Видях неща, които нормалния човек няма къде другаде да види. Видях море, бури, ракети, подводници все такива неща от които нормалния мъж се интересува и вълнува. Или поне би трябвало.
 
От: Какво мислите за казармата?

Аз от личния ти живот нищо не искам, що на мен го казваш това?
Наборна служба значи задължителна, насилствена. Разликата от затвор е ако не отидеш, после ставаш затворник. Още ли е трудно да го схванеш, или още да обяснявам?
Иначе съм джипаджия, и имам афинитет към машините. И работата ми е свързана с тях професионално, и съм обиколил света покрай това. Работил съм в индустрия, дето и на снимка не си виждал такива неща. Една от машините е по милион и нещо долара. Не като ръждясалите ви джугани, дето горят по 100 л. на 100 км. Освен това в момента си правя ремонта на апартамента сам, майстори виках като откъртих една тръба и не успях да оправя щетите, за половин час външна помощ. Но темата не е за мен.
 
От: От: Какво мислите за казармата?

Аз от личния ти живот нищо не искам, що на мен го казваш това? И не, не съм бил клошар, бях старши на мотористите, ако ти говори нещо. Работа беше отговорна и интересна... за мъж. Обслужвахме две машини по 380 коня 12 цилиндри. + два генератора. Видях неща, които нормалния човек няма къде другаде да види. Видях море, бури, ракети, подводници все такива неща от които нормалния мъж се интересува и вълнува. Или поне би трябвало.

Няма да те разбере.... А тов със скатавнеот му е малко тралала. Хвърчал и той по лафките за кафе на офицерите като ракета. Плюс некой друг шамар зад врата от старите срещнати по пътя до там и обратно. Ама се прави на Лили Иванова вече 60 страници
 

Горе