Какво мислите за казармата?

От: От: Какво мислите за казармата?

Ако за теб пенсионерите са паразитна прослойка, объркал си се нещо. Говорех за трайнобезработните индивиди.
Разсипията е точно благодарение на малоумното гласуване на точно тия индивиди. Да си вземат пенсийките и да не се изказват много - много. Прогониха половината работещо и читаво население, в момента са на път да довършат и другата половина.
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Гошо нещо не ще да ми даде инфо как точно са ги изчислили тези 3 млрд. Ще спрем на орките помощите - съгласен, но в тези трайно безработни има и българи в изпозападнали региони. Тях какво ще ги правим да мрат в името на родната казарма?

И то не е само там проблема дефицити има навсякъде - здравеопазване, образование, инфраструктура - всичко се руши щото няма кинти, но ние ще маршируваме с мотика на рамо. Нали сме в държавата на абсурдите още един абсурд няма да се забележи.



Пак мотики ( в казармата такъв инструмент няма), пак усмивки от старите ленти. Тея трайно безработни българи отиват в съеседния град или село и си намират работа. Трайно безработните българи са такив защотот не искат да работят. Работа има, няма кой да работи. Парадокс, но е така. Не иска да отиде да работи в друг град защото трябвало да става 1 час по-рано и да пътува 30-60 км..... ама може да седи у тях и да блее като крава
 
От: Какво мислите за казармата?

Пак мотики ( в казармата такъв инструмент няма), пак усмивки от старите ленти.
Понеже се видя, че не помниш много-много.
Манго не лъже толкова като вас. Мотики има, и се води лукс. Иначе се плеви на ръка. "На личния състав трябва да му се еб*** мамата".
Безсмислени, безмозъчни шапки!
http://www.investor.bg/analizi/85/a/zashto-emigrirat-bylgarskite-lekari,167642/
Ега ви лекуват шамани, и цигани да ви плащат пенсиите като одъртеете! Ей ти бедност и бабешка оправия! Затвор ли ще правите пак и отново от България, да спрете всеки кадърен човек да живее нормално?

п.с. Ега ви узреят деменциралите лейки! Един от най-харесваните коментари под линка, съгласявам се с 2 ръце!
Най-после един реален анализ "Липсата на житейска удовлетвореност"
Т.е. не е тук основно проблема в парите, а в смрадливото общество. В мърсотията, бездомните кучета, простотията, чалгата, безразборното паркиране, пълните с кучешки лайна детски площадки, грозните фасади и градове и редица други. В един момент, интелигентния човек осъзнава, че живее в дупка, пълна с помия и колкото и пари да има и колкото и да си позволява всичко, това сам не може да промени, а на останалите им е добре да си плуват в помията и препъват всеки опит за промяна. Ето това е било причината и аз (въпреки че не съм лекар) да си мисля за емиграция. Парите винаги са ми стигали, ако не са, има начини да изкараш повече НО обществото, инфраструктурата и простотията са основното и непроменимото
 
Последно редактирано:
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Гошо нещо не ще да ми даде инфо как точно са ги изчислили тези 3 млрд. Ще спрем на орките помощите - съгласен, но в тези трайно безработни има и българи в изпозападнали региони. Тях какво ще ги правим да мрат в името на родната казарма?
.
Не, ще работят в нея - за това нещо служат трудовите войски. И без това инфраструктурата ни е леж :)
 
От: Какво мислите за казармата?

за това нещо служат трудовите войски
Принудителен труд, като в Сибир, това ли искаш?
"Леш" се пише, не "леж".

п.с. Да има работа за надзирателското чадо, бидейки неприспособено в живота на свободните хора!
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Пак мотики ( в казармата такъв инструмент няма), пак усмивки от старите ленти. Тея трайно безработни българи отиват в съеседния град или село и си намират работа. Трайно безработните българи са такив защотот не искат да работят. Работа има, няма кой да работи. Парадокс, но е така. Не иска да отиде да работи в друг град защото трябвало да става 1 час по-рано и да пътува 30-60 км..... ама може да седи у тях и да блее като крава

Било е така преди 5 г. сега няма никакъв парадокс щото не е така. Дори и насила да ги накараш да работят няма да стане щото няма толкова свободни работни места.
 
От: Какво мислите за казармата?

Принудителен труд, като в Сибир, това ли искаш?
"Леш" се пише, не "леж".

п.с. Да има работа за надзирателското чадо, бидейки неприспособено в живота на свободните хора!
Проблем ли виждаш в това, че искам да намеря на хората работа? Като са свободни, да живеят свободно без социални помощи.
 
От: Какво мислите за казармата?

Проблем ли виждаш в това, че искам да намеря на хората работа?
Искаш ли да ми поработиш задължително - годинка да речем? Каквото и колкото ти кажа, ще те държа в условия на законен роб. Дори ще се постарая да спазя Устава, шапките дори за това не си дават зор!
Като са свободни, да живеят свободно без социални помощи.
Тая простотия я поддържа червената бабичка, наедно с хрантутенето на помиярите. Които от време на време ядат професори, объркали се да се върнат в помийната яма на първите. Буквално, до последната запетайка.

Знам, че няма да искаш, червените надзирателски чада са възпитани, че са над другите. Ей на, редник Крумов и за унтерменши заговори! Учене и доказване в света на свободните - не е нужно. Нали?
 
От: Какво мислите за казармата?

Ако съм трайно безработен, да ти поработя. Ама аз внасям толкова данъци на година, колкото не си изкарал за целия си живот. Така че, не се изхвърляй ;)
 
От: Какво мислите за казармата?

"Ама аз внасям толкова данъци на година, колкото не си изкарал за целия си живот. "
Айде не се изхвърляй, че нито си ме вижал, нито чувал! Не си видял и 1/10 от каквото аз, поне като те чета си като кон с капаци!
Хич не ме и убеждавай, че който и да е организъм има нужда от паразит.
Редник Крумов разправяше същото и за барманчетата, а цял живот ви внасям данъци да ви издържам. Че ся и работата да ви върша?
5 пъти сте повече на калпак от американците. В момента! 2 пъти повече от руснаците. 30 пъти повече от китайците. Не го забравяй.
 
От: Какво мислите за казармата?

А на тебе сърцето ти е широко като гъз на гей. Айде, спри се с троленето, щото дори не ми е интересно да те затапвам.
 
От: Какво мислите за казармата?

Искаш ли да ми поработиш задължително - годинка да речем? Каквото и колкото ти кажа, ще те държа в условия на законен роб. Дори ще се постарая да спазя Устава, шапките дори за това не си дават зор!
Тая простотия я поддържа червената бабичка, наедно с хрантутенето на помиярите. Които от време на време ядат професори, объркали се да се върнат в помийната яма на първите. Буквално, до последната запетайка.

Знам, че няма да искаш, червените надзирателски чада са възпитани, че са над другите. Ей на, редник Крумов и за унтерменши заговори! Учене и доказване в света на свободните - не е нужно. Нали?


Мл. сержант Крумов е по-добре и вярно. И няма такова нещо каот свобода или свободна воля. Това, че сте залюхани не ви прави свободни
 
От: Какво мислите за казармата?

А на тебе сърцето ти е широко като гъз на гей. Айде, спри се с троленето, щото дори не ми е интересно да те затапвам.
И да искаш не можеш да ме затапиш, щото едно е татенцето да води момченцето за ръчичка, друго е да видиш отвътре как е.
Баш ти тежи мнението колкото и на лелките, дето бяха налазили да ни обясняват как се точи сабя!
 
От: Какво мислите за казармата?

"Ама аз внасям толкова данъци на година, колкото не си изкарал за целия си живот. "
Айде не се изхвърляй, че нито си ме вижал, нито чувал! Не си видял и 1/10 от каквото аз, поне като те чета си като кон с капаци!
Хич не ме и убеждавай, че който и да е организъм има нужда от паразит.
Редник Крумов разправяше същото и за барманчетата, а цял живот ви внасям данъци да ви издържам. Че ся и работата да ви върша?
5 пъти сте повече на калпак от американците. В момента! 2 пъти повече от руснаците. 30 пъти повече от китайците. Не го забравяй.


Мл. сержант Крумов не само го разправя ами го и правил. Данъци не може да платиш цял живот колкото изкарва един барман в добро заведение
 
От: Какво мислите за казармата?

Данъци не може да платиш цял живот колкото изкарва един барман в добро заведение
Ако те влече може да повтаряш, че Слънцето се върти около Земята.
Демокрация, всеки пише каквото иска.
Млад сержант... Абе Крумов, офицери са приемали в СС, на сержанти не знам дали е позволявано да определят кой е унтерменш!
 
От: Какво мислите за казармата?

Мирно! 59% от българите искат връщане на казармата
Знам, вече споменахме за малоумието. Вярно е, аз затова отделих време на тази тема. Бабките да служат, и буля Касиопея ще ги обучава за точене на оръжието. Ако сега ми предстоеше влизане в казарма - вече щях да пиша от извън граница.
 

Горе