Какво мислите за казармата?

От: Какво мислите за казармата?

Знам, вече споменахме за малоумието. Вярно е, аз затова отделих време на тази тема. Бабките да служат, и буля Касиопея ще ги обучава за точене на оръжието. Ако сега ми предстоеше влизане в казарма - вече щях да пиша от извън граница.
Дезертьор значи ти звучи гордо оО
 
От: Какво мислите за казармата?

Знам, вече споменахме за малоумието. Вярно е, аз затова отделих време на тази тема. Бабките да служат, и буля Касиопея ще ги обучава за точене на оръжието. Ако сега ми предстоеше влизане в казарма - вече щях да пиша от извън граница.

Е сега що се отмяташ. Значи демокрация е когато твоя гъз е ОК ама когато на другите им е ОК става тирания и малоумие :lol: Обичам такива хора....
 
От: Какво мислите за казармата?

Е сега що се отмяташ. Значи демокрация е когато твоя гъз е ОК ама когато на другите им е ОК става тирания и малоумие :lol: Обичам такива хора....

Дезертьор значи ти звучи гордо оО
Да, много и здраве на бесната баботия! Като върнат чл. 1 в Конституцията - вече ще е късно да се бяга. За незапознатото мнозинство - това е за ръководната роля на Партията. Петолъчката я пазят невредима в един музей, близо до КАТ София. На открито е, всеки може да я види. И пилонът седи на бившия Партиен дом. За половин час работа с хеликоптер!
petoluchka-19901.jpg
 
От: Какво мислите за казармата?

И в къв строй сме последно да ми кажеш - кумунизъм или дивокрация
кой има думата - мнозинството, малцинството или песарушките
 
От: Какво мислите за казармата?

Всеки има думата да си избере как и къде да живее. Засега, все още! Социализъм не може да вирее в условия, различни от затвор.
 
От: Какво мислите за казармата?

И в къв строй сме последно да ми кажеш - кумунизъм или дивокрация
кой има думата - мнозинството, малцинството или песарушките

Посткомунизъм!
 
От: Какво мислите за казармата?

Всеки има думата да си избере как и къде да живее. Засега, все още! Социализъм не може да вирее в условия, различни от затвор.

Хайдутин ли ши ставаш, немаш подготовката, писарушка хайдут не стаа
 
От: Какво мислите за казармата?

Що ми се струва, че единствените еврогейци тука са политически неграмотни? Единият бълнува за някаква свобода, другият за комунизъм.
 
От: Какво мислите за казармата?

Хайдутин ли ши ставаш, немаш подготовката, писарушка хайдут не стаа
Ще ви гледам сеира от чужбина.
Айде писарушки не ставали за хора, докторите бягат на поразия...
С цигани и пенсии ли ще правите държава?
red-room каза:
Що ми се струва, че единствените еврогейци тука са политически неграмотни?
Чадо грамотно, кого ще викате за цар?
 
От: Какво мислите за казармата?

Кога съм казал, че съм монархист?
 
От: Какво мислите за казармата?

Ще ви гледам сеира от чужбина.

Рабине, за къв чеп си живуркал, ако ши теглиш майната на народа и родината и ще пастриш евра и долари в чужбинско и га се опрай работата се върнеш кат голем бизнесменин и чужбински предприемач, на майка си ли ши се дуеш или на комшията, дето та знае като паленце, на кой ши са доказваш с това чуждопреклонство
 
От: Какво мислите за казармата?

Що ми се струва, че единствените еврогейци тука са политически неграмотни? Единият бълнува за някаква свобода, другият за комунизъм.

Айде само да не ме обиждаш льольо, кога аз съм бил в казармата ти си наблягал над чикийте. Много чувствителен взе да ставаш, като се заговори за комунизъм нещо.
 
От: Какво мислите за казармата?

Кога съм казал, че съм монархист?
Царство България ти пише в подписа, ти ще кажеш.
Рабине, за къв чеп си живуркал, ако ши теглиш майната на народа и родината и ще пастриш евра и долари в чужбинско и га се опрай работата се върнеш кат голем бизнесменин и чужбински предприемач, на майка си ли ши се дуеш или на комшията, дето та знае като паленце, на кой ши са доказваш с това чуждопреклонство
Един ден ще осъзнаете, немислещото бедно мнозинство имам предвид. Че тоя народ, дето му викаш роден - ще умре от собствената си простотия. Продавайте си гласовете за по 20 лева, поддавайте се да ви лъже поредния измекяр, пропъждайте свежата кръв с поредната бабешка простотия, без капка смисъл... И тогава ми реви, че не ща да ви рина авгиевите обори!
 
От: Какво мислите за казармата?

Айде да ходим да се напием тези дни?
но по светло че не ме пуска по тъмно крокодила? а?
 
От: Какво мислите за казармата?

Айде само да не ме обиждаш льольо, кога аз съм бил в казармата ти си наблягал над чикийте. Много чувствителен взе да ставаш, като се заговори за комунизъм нещо.


Къде бре БГнещо, кажи къде го видя тоя комунизъм да идем там да си жевеем живота? Как разпознаваш кое е комунизъм като такъв строй не е имало никъде по света?
 
От: Какво мислите за казармата?

Един ден ще осъзнаете, немислещото бедно мнозинство имам предвид. Че тоя народ, дето му викаш роден - ще умре от собствената си простотия. Продавайте си гласовете за по 20 лева, поддавайте се да ви лъже поредния измекяр, пропъждайте свежата кръв с поредната бабешка простотия, без капка смисъл... И тогава ми реви, че не ща да ви рина авгиевите обори!

Остави ме мене простия кашик, ами си защити тезата на дизертьор, обаче давай по научно ако може, да ти разбера кондиката
 
От: Какво мислите за казармата?

Айде само да не ме обиждаш льольо, кога аз съм бил в казармата ти си наблягал над чикийте. Много чувствителен взе да ставаш, като се заговори за комунизъм нещо.
_46494368_008065183-1.jpg
 
От: Какво мислите за казармата?

Остави ме мене простия кашик, ами си защити тезата на дизертьор, обаче давай по научно ако може, да ти разбера кондиката
1. Скатавам куфара.
2. Качвам се на самолета.
3. Нататък не е твоя грижа, Манго ще плаща 60% и повече за данъци. От т. 3 нататък твоя вот не ми определя живота.

От авиация не разбирам, пари за билет имам. Колко по-научно? Че праим квот си искам!
 

Горе