Какво мислите за казармата?

От: Какво мислите за казармата?

_46494368_008065183-1.jpg

dushikuro.jpg
 
От: Какво мислите за казармата?

Къде ще ходиш, на майната си ли ши кацнеш, нали си писарушка, не става старо куче от тебе, дето и да одиш, пак си същата новобранка. Реках че поне като писарушка си научил някои по засукани думичке и ши ми хортуваш на фльонги и ни мойм те разберем, обаче най много да си бил оператор на ръчнопочистваща техника, кото затъпели мотики и четки с нафта и митли,с ена дума от КЕЧ-а си, миткай по света колкот си искаш и там ши та юркат ама ши им козируваш, бомбе
 
От: Какво мислите за казармата?

Еврогейски ценности:

1654409_10152212009116405_573735816_n.jpg
 
От: Какво мислите за казармата?

Къде ще ходиш, на майната си ли ши кацнеш, нали си писарушка, не става старо куче от тебе, дето и да одиш, пак си същата новобранка. Реках че поне като писарушка си научил някои по засукани думичке и ши ми хортуваш на фльонги и ни мойм те разберем, обаче най много да си бил оператор на ръчнопочистваща техника, кото затъпели мотики и четки с нафта и митли,с ена дума от КЕЧ-а си, миткай по света колкот си искаш и там ши та юркат ама ши им козируваш, бомбе
Ще козируваш ти! Досеха чуждестранни клиенти плащаха заплатата ми, сега мисля да отида директно при тях, да избегна посредника - работодател в БГ. Вече ходих на едно интервю в богата държава, проблемът е никакъв за "писарушки" като мен. Търсене на "писарушки" има, на диви балканци няма.
Химикал не помня кога за последно съм ползвал на работа. Това, дето пишеш на него, и софтуерът дето ти публикува дивите простотии - са го писали "писарушки" като мен! Ти имаш нужда от писарушки, не аз от диви балканци.
 
От: Какво мислите за казармата?

Може и да се издигнеш в очите на слепите, но аз лично не уважавам писарушки и скатавки, като се предлагаш някъде за писарушка ши та помоля да не казваш че си българин, оти не се чувстваш таков, казвай некъв друг балканец може албанец примерно
 
От: Какво мислите за казармата?

Гледам не ви се пие много? предпочитате да си образувате ракови клетки от нерви?
само зайко съгласен, но той с тоя аватр не вдъхва доверие на баш пияч :)
 
От: Какво мислите за казармата?

бгрифо ти откога стана хейтър бре, а беше добро момче:)
 
От: От: Какво мислите за казармата?

Ще козируваш ти! Досеха чуждестранни клиенти плащаха заплатата ми, сега мисля да отида директно при тях, да избегна посредника - работодател в БГ. Вече ходих на едно интервю в богата държава, проблемът е никакъв за "писарушки" като мен. Търсене на "писарушки" има, на диви балканци няма.
Химикал не помня кога за последно съм ползвал на работа. Това, дето пишеш на него, и софтуерът дето ти публикува дивите простотии - са го писали "писарушки" като мен! Ти имаш нужда от писарушки, не аз от диви балканци.
:lol: Дивите балканци правим пари по интернет. Сещаш ли се, интернет, мобилност, това - онова. И това да ми го пишеш във форум за ИМ, смешна работа.
 
От: Какво мислите за казармата?

1. Може и да се издигнеш в очите на слепите, но аз лично не уважавам писарушки и скатавки
2. като се предлагаш някъде за писарушка ши та помоля да не казваш че си българин, оти не се чувстваш таков, казвай некъв друг балканец може албанец примерно
1. Все ми е тая колко ме уважава немислещото мнозинство.
2. И без това ни свързват с циганията, като ходя по света гледам да не казвам откъде съм.

Дивите балканци правим пари по интернет. Сещаш ли се, интернет, мобилност, това - онова. И това да ми го пишеш във форум за ИМ, смешна работа.
Тъй ли било то?
Я глеей кво вземат по света, дето не изкарват пари по Интернет:
http://www.cwjobs.co.uk/salary-checker/average-programmer-salary-london
 
От: Какво мислите за казармата?

Гледам не ви се пие много? предпочитате да си образувате ракови клетки от нерви?
само зайко съгласен, но той с тоя аватр не вдъхва доверие на баш пияч :)

Окото лаже, ако искаш да се прабваме на пийене, само кажи. Ако си ракиджия може да се пробваме на мойта домошарка да видиш за кво става въпрос, руснак съм надпивал, не ми гледай аватаро
 
От: Какво мислите за казармата?

@biarro

Сигурно си ти тоя у десно нямам представа.

Аз със сигурност не съм на снимката, защото тези педалчета тримата са колкото моето общо тегло.

Е хубу де, значи е арабела с приятелки:)
 
От: Какво мислите за казармата?

Не са лоши младежите... от къде са? нещо телефонче?
 
От: Какво мислите за казармата?

Kво сега, почнахте да злобеете, че червената баботия не може да ми определя живота баш както и се иска?
Момченца и момиченца, възпитавани от малки с камшик и тояга!
Завист?
 

Горе