Какво мислите за казармата?

От: Какво мислите за казармата?

1962677_272268319598345_519919776_n.jpg


Граничар с кучето си.
 
От: Какво мислите за казармата?

Да си припомним за порядките в дивия соц:

http://offnews.bg/news/Общество_4/Учителка-счупи-ръката-на-ученик-с-дръжка-от-метла_304312.html
Учителка по български език в хасковското село Динево ударила петокласник с дръжката на метла и счупила ръката му, съобщи bTV.
...
Заради инцидента днес в училището се проведе спешна родителска среща. На нея се чуха и гласове в защита на строгата преподавателка.
... а от инспектората по образование проверяват училището, тъй като според пострадалото дете и други учители използвали пръчки в час.
...
коментари под статията:
Абсолютно съм съгласен! Трябва да вземат пръчките и да ги строшат в главите на родителите, които така възпитават децата си. Ще ми се оплаче учител от дисциплината на лапетата? 3 минути земята няма да докоснат. А да стигне дотам даскал да му бие 2 шамара - 3 каси бира и мезе ще му занеса.... Че не съм си трошил аз ръцете.

СОПА! Здрава сопа! Че тези лигльовци сегашните на нищо не приличат!
...
роско - Спокойно, ще остареете. И децата Ви няма да виждат нищо нередно да Ви държат по 3 минути във въздуха. Сигурно тогава даже ще съдят условно за убийство, с тия 17 лайка.

http://offnews.bg/news/OFFTOPIC_18750/Мизерията-в-Северна-Корея-се-вижда-дори-от-космоса_304313.html
Мизерията в Северна Корея се вижда дори от космоса
 
От: Какво мислите за казармата?

Рабине виждал ли си лекетата как се държат сега в час? Телефони, гримове, бъркат си по дупките, играят карти, замерят учителя си със закуски. Не боя трябва да разрешат в училище ами и диркетно изключване.

Дисциплината, униформите, уважението към висшестоящи нямат нищо общо със соца. Но ако съдя по това как разсъждаваш и ти си бил същия кавал в училище.
 
От: Какво мислите за казармата?

Но ако съдя по това как разсъждаваш и ти си бил същия кавал в училище.
Това искрено ми хареса! Та какво викаш за чупенето на кости с педагогическа цел, "хора да станат"! Да инсталират по един електрически стол в учителската стая, одобрен от министерството на образованието? Има съвсем безопасни дози ток, к'ъв е проблемът? Зверски битите деца после стават най-големите изроди!
 
От: Какво мислите за казармата?

Това искрено ми хареса! Та какво викаш за чупенето на кости с педагогическа цел, "хора да станат"! Да инсталират по един електрически стол в учителската стая, одобрен от министерството на образованието? Има съвсем безопасни дози ток, к'ъв е проблемът? Зверски битите деца после стават най-големите изроди!

Друго си е кавзаш деветокласника да го извади и да плесне даскалицата по български през устата и да и покаже кога се използва пълен и непълен член..... Пак пишеш и разсъждаваш през призмата на гъза си.
 
От: Какво мислите за казармата?

Все някакви крайности ми цитираш. По разни борси за стари книги се продават книги от Партиздат. Да взема да инвестирам, пък да ви стана някой партиен секретар, ще блесна по събрания със заучени фрази! Тъй де, за моя си задник мисля... Ся ще ме обвиниш в далавераджийство, и липса на идеализъм?
 
От: Какво мислите за казармата?

Все някакви крайности ми цитираш. По разни борси за стари книги се продават книги от Партиздат. Да взема да инвестирам, пък да ви стана някой партиен секретар, ще блесна по събрания със заучени фрази! Тъй де, за моя си задник мисля... Ся ще ме обвиниш в далавераджийство, и липса на идеализъм?

Ок значи приемаме за нормално поведението на учениците днес и не трябва да има последствия от това им поведение. После за какво била казармата...
 
От: Какво мислите за казармата?

После за какво била казармата...
Нали видиш, че и казарма не помага!

Е - глеей ги мародерите, аз за тия да си давам здравето и живота, да ги хрантутя, и то във връзка с услуга, която не мога да ползвам. За капак ми се води право, не задължение!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=544636.0

О, неразумний юроде, що не си гледаш сапунките и пенсийката, ами си тръгнал пътя на новото поколение да определяш!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=532506.15
"Ужас" ли беше соцът?
...
О, аз познавам жертви на комунизма. Но не разбрах, че за тях е темата.
Единият ми дядо е лежал в лагер, защото е имал портрет на Симеончо, който не е пожелал да свали, като са му казали.
Друг дядо пък е бил дипломат в Щатите, когато комунистите ги привикват обратно, и той нищо неподозиращ се прибира в София - от там директно в зандана, свалени адвокатски права, години във влага и мухъл, развива куп белодробни заболявания, излиза без право на работа, освен една, забележете - бояджия. И българският дипломат работи като бояджия, а жена му във фабрика около София, в един момент му връщат адвокатските права, но той е развалина до края на живота си. Ма не е умрял де, може и да не се брои за жертва.
Ако е за такива съдби темата, мога още да разказвам.
Баща ми е бил трудовак, защото е бил син на кулаци. Жертва ли е не знам, но ..
в крайна сметка всичко си дойде на мястото, както се казва.
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за казармата?

Соцът какво общо има с казармата олигофрен такъв? Соцът беше ужасен, но неговото дете мухлясата социална демокрация е 10 пъти по ужасна.
 
От: Какво мислите за казармата?

но неговото дете мухлясата социална демокрация е 10 пъти по ужасна.
Много си ми е добре даже! Ужасна е за шапкаджийското чаденце неотслужило!
Соцът какво общо има с казармата олигофрен
Маргиналите искат да връщат не само казармата. Съвсем реална реставрация на гнусни соц навици - вече е факт!
 
От: Какво мислите за казармата?

Завиждаш ли ми, че не съм служил? :lol:

Това да свързваш казармата и армията с комунизма е висша олигофрения на която е способен само един болен мозък на човек системно изнасилван и малтретиран в казармата, и най-вероятно в живота. Продавай си мухлясалата панелка и отивай да миеш чинии в Европата. Тука нямаме нужда от шунди като теб.
 
От: Какво мислите за казармата?

Завиждаш ли ми, че не съм служил? :lol:

Това да свързваш казармата и армията с комунизма е висша олигофрения на която е способен само един болен мозък на човек системно изнасилван и малтретиран в казармата, и най-вероятно в живота. Продавай си мухлясалата панелка и отивай да миеш чинии в Европата. Тука нямаме нужда от шунди като теб.
Шунда е на тейко ти девственото отроче. Айде майната ти вече, взе да ми писва да се занимавам с келешчета.
 
От: Какво мислите за казармата?

Няма да липсваш на никой тук, а и в България. Такива путьовци и духовни педерасти не ни трябват. Девствен съм, да, отзад. А не като теб - обруган от орки в казармата. Но така е, като си бил подходящ единствено за трудовите войски. Там се случваха такива извращения.
 
От: Какво мислите за казармата?

Няма да липсваш на никой тук, а и в България. Такива путьовци и духовни педерасти не ни трябват. Девствен съм, да, отзад. А не като теб - обруган от орки в казармата. Но така е, като си бил подходящ единствено за трудовите войски. Там се случваха такива извращения.
Май съм повече патриот от вас, дето се биете в гърдите, а дори не сте служили. Паразитчета татови и мамини! Трябва да се знае истината за мизериите по соц времената. Ей тия кокалести ръчички искат реставрация! Тия, дето трошите кости на чужди деца с възпитателна цел, в 21 век. http://offnews.bg/news/Общество_4/Учителка-счупи-ръката-на-ученик-с-дръжка-от-метла_304312.html Темата не е напразна, посвещавам я в памет на изгубилите здравето, дори живота си в казармата конкретно!
Посвещавам я и на баща ми, той също губи живота си заради злополука в казармата.
 
От: Какво мислите за казармата?

Обясних ти, че не казармата е виновна, а беззаконието породено от демокрадцията. Какво ми даваш за пример побой над ученик от учител, това какво общо има?! И мизериите ги има не само по соц времената, мизериите ги има в американската армия, която не е наборна, примерно. Да ти пускам ли снимки на 14 годиншно изнасилено иранчанче от американци, които след това са избили семейството и? Съжалявам за баща ти, ако е истина, но инциденти и злополуки стават навсякъде и по всяко време.
 
От: Какво мислите за казармата?

Ще ви оставя да се оправяте както намерите за добре. Не се считам за част от това стадо, ходил съм в двуцифрен брой държави, такъв жалък кучкарник няма като тук. Кучове ядат хора, а таксиджията в Германия ме пита в държавата - мафия как се оцелява. Дружески тъй да става лаф, като лаф за времето навън! Най-тъпите определят правилата и се продават за 20 лева - да мрат гладни ако ги влече.
"Ние сме малък, но много прост народ!" - Ж. Ганчев.

... защото е петък, и не че хората доста търпеливо и запомнящо се, не са ти отговаряли, но ти си от тия дървените екзепляри, които, заради които именно ме е срам да обяснявам от къде съм родом.
Стана ми интересно, какво си отговорил на таксиметровия шофьор- вероятно турчин(мюсюлманин), ама с германски паспорт?
Как се оцелява?
Кой е Ж.Ганчев? Да не е някой известен генерал, който не сме чували и са го пропуснали с това, което е направил за България?
Мисля, че оценка за народа ни е добре да правят, онези, които са направили нещо за този народ.
А, ако искаш да оправдаеш собствената си лична простотия с тази на целия народ, няма как, защото простотията не е наследствена.

п.п. На Krumov, biaaro, redrum, специални благодарности как сте отговаряли на мижитуркото. Беше истинско удоволствие да ви прочета :) Обнадеждаващо e, че има свестни и точни мъже :)
 
От: Какво мислите за казармата?

Добре де Рабине, що зорлем се правиш на луд? Навремто ако разбиех главата на 2-3 момичета от класа щото съм келеш и класния ме нашамари, а после взема да се оплача на родители, директори, инспекторати какво мислиш ставаше?

Отнасям го пак аз. Никой не е партил децата си някой пикльо да им троши, главите и носовете в училище. Преди 2 години в групата на племеницата ми едно келешче извади окото на друго дете с писалка ама понеже сме демокрация детето келешчето не било виновно....

Ей така се създават убииците и психопатите с толерантност от законите и обществото. Народа го е казал много умно: Бии дупенце, да не биеш дупище. В училише сега ходят с ножове, пистолети и наркотици.

Предпочитам сина ми да изкара 2 казарми пред ходенето в гимназия
 
От: Какво мислите за казармата?

Народа го е казал много умно: Бии дупенце, да не биеш дупище. В училише сега ходят с ножове, пистолети и наркотици.
Предпочитам сина ми да изкара 2 казарми пред ходенето в гимназия
Не каза - искаш ли да му счупят ръката даскалиците!
Стана ми интересно, какво си отговорил на таксиметровия шофьор- вероятно турчин(мюсюлманин), ама с германски паспорт?
Булята, като излезеш от мишата дупчица ще отговаряш по твое осмотрение. Засега няма кой да те прати в чужбина да свършиш работа, то и тук не можеш да оцелееш, както сама написа. Да отговоря на въпроса ти - таксиджията ме пита как оцеляваме в държавата - мафия. Отговорих му, че не е така, излъгах.
 
От: Какво мислите за казармата?

...
Булята, като излезеш от мишата дупчица ще отговаряш по твое осмотрение. Засега няма кой да те прати в чужбина да свършиш работа, то и тук не можеш да оцелееш, както сама написа. Да отговоря на въпроса ти - таксиджията ме пита как оцеляваме в държавата - мафия. Отговорих му, че не е така, излъгах.

Първото изречение не го разбрах :( нещо на мишки ли ще се обиждаме?
Второто звучи някак ... със съжаление, че ако зависеше от теб би ме изпратил в чужбина, но понеже не зависи ще се наложи да търпя и крепя тук цялото тежко бреме на битието :(

Третото и четвъртото вече, ме натъжиха ... не си знаел какво да отговориш на един таксиджия и си прибягнал до лъжа! Боже, как ще живееш от тук насетне?
Вероятно не си се сетил, да отбележиш, че поне наборна служба нямаме, та се ядва, но имаше ли и казарма, тогава вече всички да сме станали таксиметрови шофьори в Германия- конкуренция демек.
Нищо, другия път като ти се случи да отидеш в Дуранкулак ще знаеш какво да казваш.
 
От: Какво мислите за казармата?

Булята, в какво точно се състои присъствието ти в темата за казармата? Много сложно пишеш, аз съм глупав човек и не разбирам от намеци. Не си прави труда да пишеш увъртяно!
Факти:
1. Не си служила
2. Не се справяш сама в живота
3. Като те чета - не е имало кой да ти плати да свършиш за 5 стинки работа в чужбина.

Простичко, моля! Не пиши като дружинна ръководителка!
 

Горе