Какво мислите за партия Възраждане

Сега с последните бъркотии именно те ще са големия печеливш!
Има ли избори след дивотиите тези дни Възраждане ще взимат първия мандат!
 
Тогаз ще го втасаме, искат да вдигат данък общ доход почти двойно. Има го документирано.
Като ни изкара от ес и се събуждаме у виденовата зима.
Е, те вече не искат да ни изкарат от ЕС, а само да предоговорят членството ни! Въпроса е какво ще дадем при тези преговори в замяна?
Все пак, може тепърва да се ражда новия спасител, и да провали плановете за Възраждане в събота гледах при Крабовски Петър Клисаров от Пряка демокрация! Изглежда си вярва човека ;) Не, че нещо но имат хубави идеи, въпроса е дали са приложими на практика!
Ще видим ...
 
Не разбрахте ли, че не може да се предоговаря членството? Както и не може да организираш референдум против еврото.

Копейката има запазена една кофа в центъра, до коня в която ще се вози, ако някога решат господарите му да го използват. В момента е полезен идиот, който цоца евросредства, а робите му мрат в мизерия.
 
Е, те вече не искат да ни изкарат от ЕС, а само да предоговорят членството ни! Въпроса е какво ще дадем при тези преговори в замяна?
Щели да управляват Европа, да потърся ли видеото?
Дори не всички бабички му се връзват на тоя мошеник.
 
Тогаз ще го втасаме, искат да вдигат данък общ доход почти двойно. Има го документирано.
Като ни изкара от ес и се събуждаме у виденовата зима.
Израждане дори и да са първи, няма да съберат 121 депутата и ще трябва да се коалират с някого. Излизане от ЕС/НАТО или двойно вдигане на данъка ще означава протести до дупка.

Най-бързия начин Израждане да изчезне е като ги оставим да управляват и хората се убедят какви идиоти са.

Но след последния скандал около ПП, определено ще има сериозен отлив от тях. Ако съставят правителство и свършат нещо полезно, има някакъв малък шанс отлива да не е сериозен. Но ако не съставят, тогава ще се борят за 3то или 4то място.

Тук вече сериозен играч става и Рубльо Рублев - заедно с БКП и Израждане държат сериозни позиции към про-руските интереси у нас, а ДПС пък големите руско-ориентирани енергийни проекти (Лукойл, ТЕЦовете).

Не успеят ли да съставят правителство сега, Израждане няма да са най-сериозният проблем.
 
Е гледай кви малоуми са:
Интересно как и него не го е срам едно да говори пред медиите, друго пред избирателите! Но не се учудвам нали е отроче на Доган! Прекрасно замести Патриотите, въпреки това много хора ще гласуват за него! А от евроатлантизъм да прескачаме към рускоазиазъм не ми харесва! От едно информационно затъмнение към друго!
Как не се появи един истински българофил!
 
Тази опорка е прилична, затова искам да я коментирам.

Какво ще направи тоя "българофил"? Ще ни изкара от ЕС и НАТО, успоредно с това ще покаже кур на Турция и Русия, ще ни вдигне самостоятелно в изолация от световната икономика и ще цъфнем и вържем? Ще станем Швейцария на балканите? Жените ще раждат по 4, мъжете ще са с коса и обръснати, децата ще слушат, полицията няма да пита "и кво правим?"...

Всеки един патриот, който мисли за доброто на България и не го прави от корисни подбуди трябва да знае, че мястото на България в ЕС и НАТО е най-доброто място в което може да се намира държавата в последните 150 години. Част сме от най-големия защитен военен блок, част сме и от най-големия обединен свободен пазар. По-добро няма. Не е измислено, няма и да бъде измислено през нашия живот.
 
Всеки един патриот, който мисли за доброто на България и не го прави от корисни подбуди трябва да знае, че мястото на България в ЕС и НАТО е най-доброто място в което може да се намира държавата в последните 150 години. Част сме от най-големия защитен военен блок, част сме и от най-големия обединен свободен пазар. По-добро няма. Не е измислено, няма и да бъде измислено през нашия живот.

Демек вече сме се уредили и всичко ни е супер... да не бараме нищо че да не счупим държавата!
:D
 
Тази опорка е прилична, затова искам да я коментирам.

Какво ще направи тоя "българофил"? Ще ни изкара от ЕС и НАТО, успоредно с това ще покаже кур на Турция и Русия, ще ни вдигне самостоятелно в изолация от световната икономика и ще цъфнем и вържем? Ще станем Швейцария на балканите? Жените ще раждат по 4, мъжете ще са с коса и обръснати, децата ще слушат, полицията няма да пита "и кво правим?
Съгласен съм с това че трябва да сме част от ЕС и НАТО! Но това не значи че съм съгласен те да ни определят как да живеем, как да се храним и с кого да спим! Именно за това ни трябва някой с българско самосъзнание. За да може да е в добри отношения и със Запада и с Изтока! Тъй, като сме на кръстопът, ще можем да станем една Швейцария, но няма как да стане ако казваме само "да сър"! И не съм съгласен, че сме в най-големия пазар, защото Индия и Китай са по-големи сами.
 
Тази опорка е прилична, затова искам да я коментирам.

Какво ще направи тоя "българофил"? Ще ни изкара от ЕС и НАТО, успоредно с това ще покаже кур на Турция и Русия, ще ни вдигне самостоятелно в изолация от световната икономика и ще цъфнем и вържем? Ще станем Швейцария на балканите? Жените ще раждат по 4, мъжете ще са с коса и обръснати, децата ще слушат, полицията няма да пита "и кво правим?"...

Всеки един патриот, който мисли за доброто на България и не го прави от корисни подбуди трябва да знае, че мястото на България в ЕС и НАТО е най-доброто място в което може да се намира държавата в последните 150 години. Част сме от най-големия защитен военен блок, част сме и от най-големия обединен свободен пазар. По-добро няма. Не е измислено, няма и да бъде измислено през нашия живот.
За Гейропа ли говориш и НАТО управлявано от ФАЩ?
Ти май си джендер? 100% ВАКСНАТ
 
Съгласен съм с това че трябва да сме част от ЕС и НАТО! Но това не значи че съм съгласен те да ни определят как да живеем, как да се храним и с кого да спим! Именно за това ни трябва някой с българско самосъзнание. За да може да е в добри отношения и със Запада и с Изтока! Тъй, като сме на кръстопът, ще можем да станем една Швейцария, но няма как да стане ако казваме само "да сър"! И не съм съгласен, че сме в най-големия пазар, защото Индия и Китай са по-големи сами.
1685445011542.png

Говоря за блокова икономика. Нито ще станем част от САЩ, нито от Китай или Индия. Пазарът на ЕС е единственият шанс на нашата мижава държавичка в икономическо отношение да дърпа напред.

ЕС е изграден по такъв начин, че мнозинството решава даден казус, но въпреки това има изградени механизми за вето дори на най-малките държави. НАТО е по същия начин - всеки е равноправен. Именно заради това Швеция все още не е в НАТО. Всичко е въпрос на това какви хора ще пратим в органите на ЕС - ако пращаме руски агенти, жените им, разни "патриоти"-фашаги, герберски калинки, гърла и други - няма как те да ни представляват както на нас ни се иска разбира се.

Докато когато руzzия ни говори тук слушаме.


ПС - днес закусих с малко бръмбари и червеи, защото от ЕС така ми казаха да правя.
 
Виж файлът 29141

Говоря за блокова икономика. Нито ще станем част от САЩ, нито от Китай или Индия. Пазарът на ЕС е единственият шанс на нашата мижава държавичка в икономическо отношение да дърпа напред.

ЕС е изграден по такъв начин, че мнозинството решава даден казус, но въпреки това има изградени механизми за вето дори на най-малките държави. НАТО е по същия начин - всеки е равноправен. Именно заради това Швеция все още не е в НАТО. Всичко е въпрос на това какви хора ще пратим в органите на ЕС - ако пращаме руски агенти, жените им, разни "патриоти"-фашаги, герберски калинки, гърла и други - няма как те да ни представляват както на нас ни се иска разбира се.

Докато когато руzzия ни говори тук слушаме.


ПС - днес закусих с малко бръмбари и червеи, защото от ЕС така ми казаха да правя.
Много добре те разбирам, и все пак не е единствения. Като сме в ЕС, дай да се откажем от арабите, от Африка, от латинска америка, все големи пазари!
стр.jpg
Ти само показваш, че китайския пазарен дял е най-голям. За Индия съм ги надценил! Някъде бях чел, че техния пазарен дял скачал всяка година! Но пак е голям на фона на останалите държави в графиката ти!
Абсолютно добре съм запознат, как се взимат решенията в ЕС. За НАТО, не съм сигурен, че когато се решава дали да нападнат дадена страна все взима единодушно решение! Тъй като много държави бяха против влизането Югославия, ако си спомняш?
И не мисля че съм съгласен с теб за относно Русия, дори при Тодор Живков сме имали думата за почти всичко! Проблема тогава е бил друг, случайно да не ги обидим руснаците, сега се същото но с друг брат!



П.П. Вкусни ли бяха бръмбарите?
 
Само да вметна, че ако възраждане спечелят следващите избори, ще обърнат палачинката и съвсем други работи ще запеят и вършат
 
Само да вметна, че ако възраждане спечелят следващите избори, ще обърнат палачинката и съвсем други работи ще запеят и вършат
Мислиш ли? Дали, ще направят грешките на ВМРО, Патриотите и Атака?
 
Именно за това ни трябва някой с българско самосъзнание.
Кой е тоя, че нещо не се сещам! В семейството на Копейкин влизат соросоидни пари, жена му играе по тия програми, и за капак взема пари от ЛИДЛ. Копейкин дето иска да ги гони.
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе