Какво мислите за партия Възраждане

За ваксата не е лъгал. Обаче ви гласи казарма, двоен данък и да не ходим свободно в ЕС. Ердоган само чака да ни изкара от нато и да си прибере източна румелия.
Тва за казармата и ЕС са си найс.

Излизане от НАТО - след като сме се хванали здраво за другата клонка и поне донякъде сме възставновили МОЩТА на родната армия.
 
Тва за казармата и ЕС са си найс.

Излизане от НАТО - след като сме се хванали здраво за другата клонка и поне донякъде сме възставновили МОЩТА на родната армия.
С тва за казармата направо ме бута да пусна глас за Киро.
 
Не ми се ходи в казарма. Ходи ми се на Малдивите! :cry:
Тя казармата е за тия дето тепърва ще правят 18 (демек в момента не могат да гласуват :p ).

... Макар че то не е лошо да се бутнат там всички милениали под строй та да отведнаж да засилим военния потенциал... ама очевидно няма да се отрази добре на вота.
 
Макар че то не е лошо да се бутнат там всички милениали под строй та да отведнаж да засилим военния потенциал... ама очевидно няма да се отрази добре на вота.
Туй е затвор по всички порядки. Войник няма да станеш. 2 стрелби имам, бойна техника Не пипнахме. Нас инженерите ни набутаха охр с мангалите. Копейкин що не стана шапкар като е толкоз хубо?
Ходете му сипвайте у тубата и фейса, бабишкерът много се възпалява на тая тема. Да ходели да служат ама тях да не закачат.
Цензурата му да не скучаят. Уж народен и открит, ама оставя само бравурните коментари.
 
Последно редактирано:
Е той каза че тия 2-те работи са за референдум.

Обаче за малка страна като нашата казармата си е задължителен елемент.
Е, гледай Швейцария.
 
Е той каза че тия 2-те работи са за референдум.

Обаче за малка страна като нашата казармата си е задължителен елемент.
Е, гледай Швейцария.
Кат не си служил не се обаждай. Файда нулева, изгубени години. 5 г. им носих уверение че уча, кат се уволних гледам кат теле у шарена врата.
До нас на едни стрелби стреляха с танкове. Помолих родния да ни заведе да видим на живо. И туй го домързя.
От шапкарите полза има само за самите шапкари, военни лекари, артелчици и лафкаджии. Пуфтят не могат да се качат до канцеларията, инак ги издържаме цял живот. За тях лични оръжия, за нас кур. За по-равни ги имат от нас, а повечето са пълни боклуци. Един астматик ни бяха довели, криеше се в кенефите да си прави инхалации. Отказал да плати на военния лекар да го обяви негоден.
Измет!
 
Последно редактирано:
Е той каза че тия 2-те работи са за референдум.
Тъпия бабишкар като нищо ще гласува да ни изкара от ЕС. Е гледай английските фосили кво направиха.
А ти кат искаш да учиш у Германия няма да може да гласуваш за ЕС, щот не си пълнолетен.
Щял да отваря лагера в Белене, наш копейкин, за който не е съгласен с тях. Обявява се за народа, и нас щял да ни праща при черните души. Сравнява се с левски и Ботев, пък у вилата на първа линия само дивана му 4 бона, секцията 8 000 евро. Намерихме ги по каталозите. Уж за българско радетел, пък у тях Некерман. Блещи се на американците от американски нов Форд.
Мераци за диктатор има. По-голямо леке и от В. Симеонов, той поне си харчеше неговите си пари. Копейкин харчи от нашите.
 
Ок, кажи за кой да гласуваме тогива :)
 
То такива системни играчи са също и бяха много други: Яне Янев, Бареков, Жорж Ганчев и тн.
Последният такъв персонаж е Слави Трифонов! Замисляли ли сте се колко години Славчо го играе одтушник на напрежението, уж критукува властта, но за властта е много изгоден, защото хората чрез него като поизпуснат напрежението не отиват на улицата да протестират. Властта ако нямаше нужда от Слави, неговото шоу щеше да го приключат много бързо, както приключиа не една или две телевизии/шоута.
Та и сега на практика хората видяха що за стока са Славчо и компания, чеп за зеле не става от тях. Копейкин не е много по-различен, ВМРО и Атака си изпяха песента, дойде ред на Възраждане да обере националистическият вот + антиситемня. Дори съм убеден, че ако има избори на есен, то Възраждане ще са над 10% , много от гласувалите за Слави ще гласуват за тях.
 
Елена Гунчева - недооценената домакиня.
 
То такива системни играчи са също и бяха много други: Яне Янев, Бареков, Жорж Ганчев и тн.
Последният такъв персонаж е Слави Трифонов! Замисляли ли сте се колко години Славчо го играе одтушник на напрежението, уж критукува властта, но за властта е много изгоден, защото хората чрез него като поизпуснат напрежението не отиват на улицата да протестират. Властта ако нямаше нужда от Слави, неговото шоу щеше да го приключат много бързо, както приключиа не една или две телевизии/шоута.
Та и сега на практика хората видяха що за стока са Славчо и компания, чеп за зеле не става от тях. Копейкин не е много по-различен, ВМРО и Атака си изпяха песента, дойде ред на Възраждане да обере националистическият вот + антиситемня. Дори съм убеден, че ако има избори на есен, то Възраждане ще са над 10% , много от гласувалите за Слави ще гласуват за тях.
На мен ми ми се струва, че по-скоро са по пътя на "патриотите". Само че за патриотите гласуваха предимно възрастни пенсионери, които ги прегласуваха и за втори парламент. Но на тези избирателите им съвсем не са предимно пенсионери и според мен имате прекалено големи процентни очаквания. Хората видяха. А ИТН свършиха с изпразване. Те специално ще са в парламента докато го разпуснат. И ако някой по-гласовит от тях се присламчи към друга формация след това.
 
Но на тези избирателите им съвсем не са предимно пенсионери и според мен имате прекалено големи процентни очаквания.
Ти познаваш ли някой дето не е пенсионер и който е служил. Да иска връщане на принудително ядене на помии в казармата. Аз не знам такъв. Виж им сборищата - само бабишкери с внучетата си.
 
Ти познаваш ли някой дето не е пенсионер и който е служил. Да иска връщане на принудително ядене на помии в казармата. Аз не знам такъв. Виж им сборищата - само бабишкери с внучетата си.
Аз бях във флота, когато го имаше, 96-та година и си беше супер. Да ти кажа нямам нито един лош спомен от тия години, напротив. На мен казармата ми беше супер полезна. На 18 години ме хвърлиха директно в дълбокото да отговарям за два 12 цилиндрови V образни двигателя. Отделно да станеш реален моряк, на действащ кораб, с реални функции си е доста стрес за 18 годишен дебил, дето не може да си върже обувките. Трябва да си има нещо подобно. Не метене на плаца, но за 18 годишните дебили трябва да има гърч, поне за няколко месеца да се откъснат насилствено от мама.
 

Горе