Какво мислите за партия Възраждане

Не го харесвам Костадинчо, но това което направиха от правната комисия беше погазване на конституцията! Но, най-лошото е че никой не му пука. Народа се вглабил в ежедневието си и не смее да погледне в страни. Вчера бе потъпкано правото ни на референдум и ако утре Костадин Костадинов излезе и почне да пали страната ни по примера на Франция, то аз няма да го съдя! Бих застанал до него!
 
Не го харесвам Костадинчо, но това което направиха от правната комисия беше погазване на конституцията! Но, най-лошото е че никой не му пука. Народа се вглабил в ежедневието си и не смее да погледне в страни. Вчера бе потъпкано правото ни на референдум и ако утре Костадин Костадинов излезе и почне да пали страната ни по примера на Франция, то аз няма да го съдя! Бих застанал до него!
Това не го разбирам наистина. Защо наистина не им уважиха тези подписи. Малко се сдухах и аз, че 600К подписа не са вече важни, както е по закон за референдум тук. Нали друг е въпроса защо си държат на лева, но моя фокус тук падна върху самото отхвърляне. За другото си имам позиция, която не съвпада с тази на Възраждане. :)
 
Какво предлагаш да правим?
Как какво. Да им отидем на протест. Като ги знам и за това ще вдигнат доста шум и ще привикат отново автобусите от прованса. Тук и аз мисля, че може ги са си в правото до момента, в който е бил незаконен. Референдумът е в разрез с европейските вече подписани договори, което и аз се чудя защо тогава имаме такова нещо. Друг е въпроса знаят ли защо го искат този лев. И да, единствения страх на българина за приемането на еврото е именно спекулацията с цените, те да не се покачат. Всичко друго би било глупости.
 
Това не го разбирам наистина. Защо наистина не им уважиха тези подписи. Малко се сдухах и аз, че 600К подписа не са вече важни, както е по закон за референдум тук. Нали друг е въпроса защо си държат на лева, но моя фокус тук падна върху самото отхвърляне. За другото си имам позиция, която не съвпада с тази на Възраждане. :)
Брат, това над раменете не е само за сресване. Ползвай го по предназначение
 
Брат, това над раменете не е само за сресване. Ползвай го по предназначение
Преди малко видях защо е бил незаконен. То на практика все тази за какво вече събираме подписи, ако вече е изговорено и подписано с ЕС да се случи. Но това няма да попречи тия да си вдигнат поредния протест, все пак трябва да се позира, идват местни избори. :D
 
Това не го разбирам наистина. Защо наистина не им уважиха тези подписи. Малко се сдухах и аз, че 600К подписа не са вече важни, както е по закон за референдум тук. Нали друг е въпроса защо си държат на лева, но моя фокус тук падна върху самото отхвърляне. За другото си имам позиция, която не съвпада с тази на Възраждане. :)
Не е въпроса за какво е самия референдум, а принципа че са събрани толкова много подписа и с лека ръка хора избрани с много по-малко гласове го отхвърлиха! Това опорочава всичко в тази държава!
Какво предлагаш да правим?
Протести, нямаме други опции! Но масови! А както виждам в страната няма много хора които им пука, за това че е опропастен един референдум!
 
Преди малко видях защо е бил незаконен. То на практика все тази за какво вече събираме подписи, ако вече е изговорено и подписано с ЕС да се случи. Но това няма да попречи тия да си вдигнат поредния протест, все пак трябва да се позира, идват местни избори. :D
Договорено е да се случи! Но в договора няма сложена дата за това! Референдума на хората на Костадинов е за запазване на българския лев до не помня коя година, това по никакъв начин не отменя въвеждането. Просто удължава срока за това! Така че решението е неоснователно!
 
Не е въпроса за какво е самия референдум, а принципа че са събрани толкова много подписа и с лека ръка хора избрани с много по-малко гласове го отхвърлиха! Това опорочава всичко в тази държава!

Протести, нямаме други опции! Но масови! А както виждам в страната няма много хора които им пука, за това че е опропастен един референдум!
Да бе, ама било против вече подписаните зададени точки. ;) Виж нещо за цените на тока, водата, може, но ако е по-план и вече уточнен. Днес разбрах, че всеки референдум противоречащ на подписаните договори е незаконен. И да, то като си подписал вече, че ще въведеш еврото в един какъв си диапазон, как ще ти е законно.
 
Не можем само по протести да живеем, пък и народът не е наясно защо еврото не е добре за България в тоя момент.
Преди 2 месеца имаше избори, пак същите допуснахте да ни мандръсат, нека ви сега. Боко ли не разбрахте какъв е, просто Киро ли не видяхте, който срича и не знае български.
 
Не можем само по протести да живеем, пък и народът не е наясно защо еврото не е добре за България в тоя момент.
Преди 2 месеца имаше избори, пак същите допуснахте да ни мандръсат, нека ви сега. Боко ли не разбрахте какъв е, просто Киро ли не видяхте, който срича и не знае български.
Е до колкото разбирам не гласуваш?
Значи няма какво да ти кажа!
 
Не е въпроса за какво е самия референдум, а принципа че са събрани толкова много подписа и с лека ръка хора избрани с много по-малко гласове го отхвърлиха! Това опорочава всичко в тази държава!

Протести, нямаме други опции! Но масови! А както виждам в страната няма много хора които им пука, за това че е опропастен един референдум!
Масов масов, колко да е масов?
Зависи ДПС колко автобуса ще отпуснат.
 
Еврото ще ви се види малкият дявол. В Полша вече са почнали мобилизация. Според Пасков.
 
Еврото ще ви се види малкият дявол. В Полша вече са почнали мобилизация. Според Пасков.
Този е луд човек. Поли Пасков....Любо Жечев има цял епизод за този. :)

Колкото до информираността - ще има кампании и какви ли не още материали да ги обучат хорицата.
 
Спокойно. Всичко си има обяснение.


И ще съм много учуден, ако някой техен симпатизант вникне по-дълбоко в думите на човека от видеото. Но както вече писах, там е изгубена кауза.
 
На хранилка на Кремъл, национални предатели, путинска сган.....
абе по голяма сган от теб няма тук ... идиот то от Русенец какво друго да очакваш... нали Ясене ?
 

Горе