Какво се случва - Станишев

От: Какво се случва - Станишев

Жан Виденов като цяло няма вина за тогавшните драми и проблеми и е един от малкото честни политици в България за онези години.
 
От: Какво се случва - Станишев

Жан Виденов като цяло няма вина за тогавшните драми и проблеми и е един от малкото честни политици в България за онези години.

С това изречение доказа или че си луд, или че си намазал тогава от далаверата. Някой чувал с долари ли изнесе?
То си пролича защо толкова ги защитаваш.

С което приключвам с разговорите по тая тема.
 
От: Какво се случва - Станишев

Абе ремайнде, що си такъв кон с капаци бре, нали имаше лично орешарск изказване точно колко пари са останали, като предаваше финансовото министерство и се видя колко реално са изфукали от резерва нарочно преди изборите
 
От: Какво се случва - Станишев

Жан Виденов като цяло няма вина за тогавшните драми и проблеми и е един от малкото честни политици в България за онези години.

Да бе той Костов е виновен, как ще е някой от БСП-то, те са райската партия - БКП/БСП нищо лошо не прави :)
 
От: Какво се случва - Станишев

От бившия си шеф знам, че първи признак за некадърност е прехвърлянето на грешките си на друг. Аз като ги чух още в началото убавците как се оправдават с БСП ми стана ясно и какво управление ни чака. ;)
 
От: Какво се случва - Станишев

https://www.youtube.com/watch?v=ci56qd-3UOg гледайте видеото и си правете изводите дали този човек е крал. Един от малкото читави политици.
Този, ако е крал, сега нямаше да умира в мизерия, като треторазряден преподавател. Мои познати са го видели и направо им станало криво до къде е стигнал. Съдбата не е благосклонна към някои. Не казвам, че е добър, но определено не е крал като сегашните нещастници. Тия тук излизат от политиката милионери. ;)
 
От: Какво се случва - Станишев

Сега пък Виденов бил крал... Разбирам да не беше последвало, това което последва, да взема да повярвам на тази теза. Обаче като знам какво се случи.... Това си беше организирано от всякъде.
 
От: Какво се случва - Станишев

Абе за всичко е виновно БСП бре кво сте седнали да се обяснявате тука. Щом тиквуций казва така значи е така не спорете и не давайте доказателства, че не е така. Щом шамана казва всички трябва да го следват.
 
От: Какво се случва - Станишев

Жан Виденов бе жертвения агнец на КДС, имал "щастието" да го направят председател на "реорганизиращата" се БСП и да "управлява" България в най-дивото време от цялата 1300 годишна история на държавата.
Пък после ми кажете, че БСП е читава партия! :twisted:
Партията, която окраде интелигентно всички българи с лихвената си политика и ги лиши от последния лев спестявания.
На БСП могат да симпатизират само хора, с гладки като билярдна топка мозъци. Както и тези, дето са ударили кьоравото.

Дали е крал Жан Виденов? Аз бих заложил, че не!
Единствения министър-председател на България, който пътуваше с ескорта си в дясно на пътя, включително прикриващите коли. Със съвсем нормална скорост. Тогава пътувах много и често съм го засичал по пътищата. Както пътувах и при предишното правителство, а също и при следващото.
 
От: Какво се случва - Станишев

ЖАНА ДАРК си беше това момче в политиката. Вярвах в него...хаххахаха. Ама и Станишев не става. Мазникът се е точи да напои фирмите на жена си, спор няма. Каква корупция ни чака с него, не е истина, а какво крадене. Важното е, че народа ще гледа отстрани и ще си го храни наум, ама какво от това, да го духа и народа. Нали си го избра пак. :)
 
От: Какво се случва - Станишев

ЖАНА ДАРК си беше това момче в политиката. Вярвах в него...хаххахаха. Ама и Станишев не става. Мазникът се е точи да напои фирмите на жена си, спор няма. Каква корупция ни чака с него, не е истина, а какво крадене. Важното е, че народа ще гледа отстрани и ще си го храни наум, ама какво от това, да го духа и народа. Нали си го избра пак. :)
Ами, женичката му като изгуби над 13 милиона в Кипърските сметки, то трябва и ги върне все някак си
 
От: Какво се случва - Станишев

От бившия си шеф знам, че първи признак за некадърност е прехвърлянето на грешките си на друг. Аз като ги чух още в началото убавците как се оправдават с БСП ми стана ясно и какво управление ни чака. ;)
Банко, с това си изказване си личи, че не си ги следил какво правят. Б.Б. беше най-доброто, който сме имали до сега като Лидер знаеш го и всеки вътре в себе си го знае, но не всеки го признава поради една или друга причина. Да не е безгрешен, но По-Лошото че не се задава нов, който да е повече от него.
 
От: От: Какво се случва - Станишев

Банко, с това си изказване си личи, че не си ги следил какво правят. Б.Б. беше най-доброто, който сме имали до сега като Лидер знаеш го и всеки вътре в себе си го знае, но не всеки го признава поради една или друга причина. Да не е безгрешен, но По-Лошото че не се задава нов, който да е повече от него.


Искаш а кажеш медиина звезда надявам се. Защото един лидер има доста по различно поведение и манталитет.
 
От: Какво се случва - Станишев

БСП + ДПС + Атака ще е по-зле от предишната тройна коалиция... Не вярвах, че това е възможно, но явно тук в България всичко може.
Програмното правителство няма да направи нищо, преди го пробваха и не стана. Тук в България този модел на управление, не може да работи.
 
От: От: Какво се случва - Станишев

Искаш а кажеш медиина звезда надявам се. Защото един лидер има доста по различно поведение и манталитет.
Нядавай се .... Но беше единствената партия които нямаха Фабрика за лъжи, сиреч Медия зад гърба си нито телевизия, нито вестник. .
 
От: От: От: Какво се случва - Станишев

Нядавай се .... Но беше единствената партия които нямаха Фабрика за лъжи, сиреч Медия зад гърба си нито телевизия, нито вестник. .

А БТВ с портрета на ББ на заден фон зад Сандалич и Накадриев какво бяха 4 години?
 
От: Какво се случва - Станишев

Босфора се мазнят винаги на този, който е на власт това е била тяхната тактика винаги.
 
От: От: От: Какво се случва - Станишев

Нямаха така е, искам да кажа нямаха една имаха всички. :lol:

Нядавай се .... Но беше единствената партия които нямаха Фабрика за лъжи, сиреч Медия зад гърба си нито телевизия, нито вестник. .
 

Горе