Какво се случва със superhosting

От: Какво се случва със superhosting

Това недоразумение още живо ли е :shock: ???

И ще мърда още дълго време. ;)
 
От: Какво се случва със superhosting

Проблемите им продължават, сайта им пак не зарежда (включелно и някои от моите при тях). Щях веднага да се изнеса, но явно и при другите има такива случки.

Някои знае ли вариант за бекъп хостинг, т.е ако основния ти спре да имаш огледален сайт+база на друг който автоматично да продължи да си работи?
 
От: Какво се случва със superhosting

Някой компенсираха ли го, че на мен културно ми излязоха с обичайния претекст, че не е по тяхна вина?
 
От: Re: Какво се случва със superhosting

Случва се на всеки хост това. Лично съм работил по проект, който от 5 дни работа почивах 2 два, защото имах проблем с хоста. Не си спомням кой беше, но учтиво ми каха, че има проблем и си чаках. ;) Никой не е защитен от такова нещо. Така че малко толеранс и разбирателство. :)

И аз съм на това мнение! Все пак работим с техника ;)
 
Re: От: Re: Какво се случва със superhosting

И аз съм на това мнение! Все пак работим с техника ;)

Да, някои неща просто не зависят от нас. Почти не познавам компания, която да не изпитала трудности. Била тя хостинг компания или друг тип. За това се иска малко повече толеранс и търпение. Нещата се оправят, но след определено време, в зависимост от проблема, с който се справят. ;)
 
От: Какво се случва със superhosting

Ама на супера нещо твърде често им станаха проблемите. Сега пак-ни сайтовете ми, ни техния се зареждат...
Edit: Този път бързо се оправиха нещата. Засега...
 
От: Какво се случва със superhosting

Пуснали са безплатен ъпдейт към по-висок план до края на оставащия ви период. Който не си е проверявал пощата да влиза и да ъпдейтва, че не знам до кога важи. ;)
 
От: Какво се случва със superhosting

Ъпдейтвай народе,ъпдейтвай
 
От: Какво се случва със superhosting

Много е важно за тази фирма да се покаже, колко е компетентна, колко е НАПРЕД с матриала, без да осъзнава че и клиента има разум и съответно мнение :wink:
 
От: Какво се случва със superhosting

Имаха интересно предложение пролетта. Блъф ли е?
 
От: Какво се случва със superhosting

Някой има ли проблем със сайт в Суперхостинг в момента?
 
От: Какво се случва със superhosting

Да, има някакъв проблем. Сайтовете не се зареждат.
 
От: Какво се случва със superhosting

Да, има някакъв проблем. Сайтовете не се зареждат.

пак лииииии :mad: тази компания ако спре да налива пари в реклама и платени публикации ще загине :oops:
 
От: Какво се случва със superhosting

На мен всички ми се зареждат, без един, и то точно на който работя...
 
От: Какво се случва със superhosting

И аз така и тикет системата им не се зарежда ..
 
От: Какво се случва със superhosting

Един след друг - отказаха всички, които хоствам там.
 
От: Какво се случва със superhosting

при мен 30 сайта не зареждат,казаха че до 1 час ще оправят проблема
 

Горе