Какво се случва с банките в момента ?

От: Какво се случва с банките в момента ?

Лошо е, че хората бяха подивяли направо.. Толкова уплашени, толкова заблудени, но още по-лошото е, че ще сега ще дойде едно недоверие към банките...

Можеш ли да направиш приблизителен профил на тези хора - години, социално положение?
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Стане ли буркан банк отново дървото ще е голямо - ниско потребление и кътане на всеки лев, липса на инвестиции и в малкото работещи бизнеси (не говоря за чужди инвестиции) и страх, а бутнат ли и борда ни чака инфлация и нова обезценка на парите, мисля че сценария повечето от нас го помнят.

От къде идва манипулацията е отделен въпрос...
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Не съм много запознат с банковата система, но може ли филиал на чужда банка да направи фалит и да изгори вложителите. Тази КТБ българска банка ли е или филиал на чужда банка и кои са българските банки
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Стане ли буркан банк отново дървото ще е голямо - ниско потребление и кътане на всеки лев, липса на инвестиции и в малкото работещи бизнеси (не говоря за чужди инвестиции) и страх, а бутнат ли и борда ни чака инфлация и нова обезценка на парите, мисля че сценария повечето от нас го помнят.

От къде идва манипулацията е отделен въпрос...
1996/97г. Жан Виденов отказа на американците да подпише неизгодни за България договори и всички знаем какво се случи,сега Ореха ги подхлъзна за ЮП,а кабинета му пусна жалба срещу ТЕЦ-овете и ВЕИ-тата и се опитват да бутнат борда.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Не съм много запознат с банковата система, но може ли филиал на чужда банка да направи фалит и да изгори вложителите. Тази КТБ българска банка ли е или филиал на чужда банка и кои са българските банки
Филилиала не значи абсолютно нищо. Те просто им ползват имената и банковата система. Това е. Банките са независими една от друга. Може да има някаква помощ, но не и да вдигнат банката на крака, ако се случи най-лошото.
Можеш ли да направиш приблизителен профил на тези хора - години, социално положение?
ВСЯКАКВИ хора. Буквално! Предимно 30+ годишни. Но от ВСЯКАКВА възраст бяха.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

1996/97г. Жан Виденов отказа на американците да подпише неизгодни за България договори и всички знаем какво се случи,сега Ореха ги подхлъзна за ЮП,а кабинета му пусна жалба срещу ТЕЦ-овете и ВЕИ-тата и се опитват да бутнат борда.

Бутнат ли борда става майката си ебало! Това е единственото нещо, което ни крепи в момента! Почне ли да се печатат пари става МНОГО лошо, МНОГО лошо!
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Бутнат ли борда става майката си ебало! Това е единственото нещо, което ни крепи в момента! Почне ли да се печатат пари става МНОГО лошо, МНОГО лошо!
Ами те МВФ/ФЕД с това се занимават-бутане на икономики и печатане на пари.Добре,че Германия все още само печата еврото,щото докопат ли и него,ще трябва да си държим парите в юани или злато.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

В задачата се пита , кой управлява страната от една година ? Защо олигарските Пеевски и Василев се скараха и правителството падна.
Още по хубав въпрос е може ли да си толкова тотално заблуден. Ще гласувам за Герб да , по тяхно време пари от ЕС не ни се спират и банките не банкрутират. А вие си гласувайте за червените боклуци....
Иначе казано от няколко дни целенасочено се атакуват някои банки, особено днес.
Фалшиви опашки, смс-и, мейли и тн.
Целта е да се дестабилизира държавата, да падне борда и т.н.

После пак гласувайте за ГЕРБ!
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Първоначално и аз си мислех, че е виновен само Пеевски, обаче ББ както винаги много бърза в изказванията
и става достатъчно съмнителен с тях.
Днес говори за заем от МВФ за 5-6 милиарда да сме имали пари за плащане в брой,
а преди малко чета изказванията му, че бил готов да става и служебен, и постоянен премиер.
Всичко това не е случайно. Като дежа вю е ситуацията.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

В задачата се пита , кой управлява страната от една година ? Защо олигарските Пеевски и Василев се скараха и правителството падна.
Още по хубав въпрос е може ли да си толкова тотално заблуден. Ще гласувам за Герб да , по тяхно време пари от ЕС не ни се спират и банките не банкрутират. А вие си гласувайте за червените боклуци....

По времето на ГРОБ фалира дребния бизнес на хиляди българи, поради умната им финансова политика, но тва са дреболии, нали ? Цветелина Банк не фалира, значи всичко е било супер. Никога не трябва да се връща мутренското управление, па ако щат и муджихидините да дойдат на власт.
 
Абе това са глупости, какво се занимавате.
банките няма как да ги съборят, да ще подкопаят една две
и до там. Мен ме е яд че сега прокуратура и парламент трябва да се занимават точно с това, кой и защо го прави и да го обесят на площада ...
Да пратят смс-си на хората и да ги шашкат, направо ме е срам за ПОРЕДЕН ПЪТ ЧЕ СЪМ бЪЛГАРИН

да фалират дано всички банки и цялата скапана държава,
ТОВА ЩЕ Е ЕДИН МНОГО ДОБЪР ПОВОД ДА СЕ МАХНА ОТ ТУК
и да забравя за всички крадливи боклуци и всички безволеви келешчета които само знаят да плямпат по форуми, но да си натискат пъпчивите гъзове в опърдяната тапицерия на китайския стол пред оплютия си монитор.

ще ходя да се редя по опашки за пари, да не съм луд... божеее колко простотияяя ето сега е момента да продавате всичко защото малоумници като вас ще теглят пари и ще гледат да ги обърнат в някое осрано апартаментче или поредната кочина втора ръка от южна европа.
 
Последно редактирано:
От: Какво се случва с банките в момента ?

Това с изпратените sms-и до големи клиенти на банката е много странно и донякъде наивно обяснение.
А телефоните номера на тези клиенти кой ги е дал? Значи е вътрешна къртица или специалисти.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Истината май е да се ходи някъде дето демокрацията и цивилизацията не са толкова развити - навсякъде из "белите" държави е същия шит

Да да ти дам 2-3 хинта:

1. Северна Корея
2. Куба
3. Венецуела

:lol: :lol: :lol:
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Да да ти дам 2-3 хинта:

1. Северна Корея
2. Куба
3. Венецуела

:lol: :lol: :lol:

Що, на емирствата какво им е ? За мъжете си е супер там даже.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

По това време на Герб , във страни като Испания стана страшно за хората. Имаше икономическа криза. Виж сега няма нищо ама потъваме като като пробит кораб. Никога повече БКП и ДПС - 2 незаконни партии , забранени с закон !
По времето на ГРОБ фалира дребния бизнес на хиляди българи, поради умната им финансова политика, но тва са дреболии, нали ? Цветелина Банк не фалира, значи всичко е било супер. Никога не трябва да се връща мутренското управление, па ако щат и муджихидините да дойдат на власт.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

аххахаа пак ли бойко е виновен? на някой хора трябва да им се спре нета за около 3 месеца да се научат да мислят сами :D
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

По това време на Герб , във страни като Испания стана страшно за хората. Имаше икономическа криза. Виж сега няма нищо ама потъваме като като пробит кораб. Никога повече БКП и ДПС - 2 незаконни партии , забранени с закон !

Че аз също не искам БКП и ДПС, но ГРОБ не са алтернатива и тва с чуждите примери недейте да го ползвате, защото обедняването у нас и в тия страни е много различно. Тук стана пълна мизерия именно заради политиката на стиксане на кесиите, когато ставаше дума за повишение на доходите на обикновените хора, на фона на зверските бонуси на Калинки-Малинките на Боко.
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

аххахаа пак ли бойко е виновен? на някой хора трябва да им се спре нета за около 3 месеца да се научат да мислят сами :D

Що, на теб мутрата през чешмата ли ти го налива ?
 
От: Какво се случва с банките в момента ?

Aлтернатива са Герб и то единствената. Да се разпиляват гласове по малки партии е загуба на време. Или ДПС и БСП дето сринаха държавата за 1 година и правят нова 97 година сега или Герб.
Че аз също не искам БКП и ДПС, но ГРОБ не са алтернатива и тва с чуждите примери недейте да го ползвате, защото обедняването у нас и в тия страни е много различно. Тук стана пълна мизерия именно заради политиката на стиксане на кесиите, когато ставаше дума за повишение на доходите на обикновените хора, на фона на зверските бонуси на Калинки-Малинките на Боко.
 

Горе