Какво се случи с 'Моят любим форум'?

От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Тоя автора спомня ли си темата за Васил Левски, която РЕДРУМ беше пуснал, как се изсра за Орешака и Станишев във нея и изяде псувни от десетина потребителя тогава? Айде да не мерим с един аршин, и сега пак провокира този индивид, пълна отрова е този
въобще няма да му се извинявам на тоя гербераст, малко съм го напсувал тогава като си бях пийнал, скоро пак, ощипана девойко.



пс: не автора, бърнх - моя грешка
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Тоя автора спомня ли си темата за Васил Левски, която РЕДРУМ беше пуснал, как се изсра за Орешака и Станишев във нея и изяде псувни от десетина потребителя тогава? Айде да не мерим с един аршин, и сега пак провокира този индивид, пълна отрова е този
въобще няма да му се извинявам на тоя гербераст, малко съм го напсувал тогава като си бях пийнал, скоро пак, ощипана девойко.



пс: не автора, бърнх - моя грешка

Простащината не ходи по-гората. Както казах - триенето на постовете не помага срещу такива индивиди. Мозък и възпитание - за жалост не могат да се налеят на някого.
С здраве , подпийнала девойко...
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Простащината не ходи по-гората. Както казах - триенето на постовете не помага срещу такива индивиди. Мозък и възпитание - за жалост не могат да се налеят на някого.
С здраве , подпийнала девойко...

Аве и ти си един келеш, яз те питам за ирланското и не ми отговаряш а като ти теглят майната и скачаш куто курвендел
Суспенс сакаш тай ли
 
От: Re: От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Недей ни оставя така, има още какво да се види и прочете тук. :)
От 6:30 съм я захванал и сега лягам вече.
В петък ми беше последния работен ден и трябва да се бачка.
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Аве и ти си един келеш, яз те питам за ирланското и не ми отговаряш а като ти теглят майната и скачаш куто курвендел
Суспенс сакаш тай ли

E remunda да ти даде пиене , аз не пия. А пък с него ще си пиете и ще си псувате :D
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Заминахте ли към Турция вече ? :D Уни ви е показал пътя , стягайте багажите и дим дим дим да ви няма :D

Aз пиене ще му дам, но на теб и вода няма да ти дам ако ти трябва, а ти с това изказване доказа, че си трол и гледаш да провокираш, после се оплакваш - е това мнение защо си го писал тук ве, колко пъти съм те хващал да пишеш за орешака и станишев в други теми, какво се обясняваш.
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

E remunda да ти даде пиене , аз не пия. А пък с него ще си пиете и ще си псувате :D
Не те питах за пиенето, но явно само това ти е в главата, не са обяснявай повече, че ставаш жалък
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Не те питах за пиенето, но явно само това ти е в главата, не са обяснявай повече, че ставаш жалък

И без това не ти чета безмислиците, а когато се подлъжа - не ги разбирам. Като пишеш като овчар не си нито интересен , нито забавен - по скоро смешен.
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Aз пиене ще му дам, но на теб и вода няма да ти дам ако ти трябва, а ти с това изказване доказа, че си трол и гледаш да провокираш, после се оплакваш - е това мнение защо си го писал тук ве, колко пъти съм те хващал да пишеш за орешака и станишев в други теми, какво се обясняваш.

Бате ще те окъпя в ракия и то качествена, не съм искал и Бърню да ме черпи, ама нали е в Ирландия и може да не разбира какво му пиша
Остъй года пасе с ирлянските добичета и не се занимавай повече с него, няма смисъл
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Aз пиене ще му дам, но на теб и вода няма да ти дам ако ти трябва, а ти с това изказване доказа, че си трол и гледаш да провокираш, после се оплакваш - е това мнение защо си го писал тук ве, колко пъти съм те хващал да пишеш за орешака и станишев в други теми, какво се обясняваш.

Писал съм го защото уни в тази тема на 2 пъти пишеше на хора да отиват в Турция. Затова съм го написал. Ти си един трол и пияница - защо трябва да ти се аргументирам ? При положение че в момента в който останеш без аргументи ще почнеш да псуваш , като първия селтак , защото майка ти не те е възпитала достатъчно първите 7 годинки ?
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

И без това не ти чета безмислиците, а когато се подлъжа - не ги разбирам. Като пишеш като овчар не си нито интересен , нито забавен - по скоро смешен.
Аз си знам че съм смешен ама тиси трагичен образ, щото нито четеш нито мислиш а се изказва като траурен агент от последна истанция
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Аз си знам че съм смешен ама тиси трагичен образ, щото нито четеш нито мислиш а се изказва като траурен агент от последна истанция

Радвам се че имаш мнение и го споделяш , но честно казано не ме интересува, та не се хаби напразно.
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Да ви се чуди човек работа нямате ли си?
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Радвам се че имаш мнение и го споделяш , но честно казано не ме интересува, та не се хаби напразно.

И след туй, ще бийш алармата "Оле майко пцуват ме"
Туй ли научи от Ирландия, ного си слаб ученик, нете ли заведоха в един ПЪБ да си покажеш магариите и да изядеш боя
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50579 - ето темата, където бърнХ се изсра и почна да говори за Орешаррски и Станишев - редрум му тегли една майна, после аз и няколко други последвахме - Тоя бърнХ - сигурно няма помен, но се замислете, защо ще да е заключена такава тема.
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Абе забелязал съм го, че нещо го тегли към политиката и всичките му изяви политически, та отдавна си мислех, че е платено мекере и заслужава само присмех
Не му обръщайте внимание и няма да може да си направи надника платения драскач
 

Горе