Какво се случи с 'Моят любим форум'?

От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Тази тема е перфектното олицетворение за това, което написа @Кирев в началния пост.

Защо не станеш един форумен омбудсман и/или го раздаваш морален стожер или най-просото, да покажеш кой крив, кой прав - нали това е форума, трябва да еволюира, защото се напълва с емоционални хора.
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Форумът е просто място за обменяне на мнения, което е организирано така, че лесно да се намират и започват тематични дискусии. Не му приписвайте някакви божествени функции. Освен това десетки пъти вече е обсъждано, че раздел Политика беше създаден, за да няма политика по другите места и никой не го карат насила да се вре там, ако не харесва политическите разпри. Вярно е, че голяма част от мненията в Политика са напълно безполезни и там има доста конфликти, но нека ви напомня, че преди 2009 година в този, а и в другите форуми нямаше чак такава агресия и помия на политически теми. След влизането на една определена партия в парламента в обществото се породи невиждана до момента омраза между хората. Разбира се обикновените хора не са виновни. Това е тон, наложен от най-високите нива на управление и е напълно безсмислено да се обвиняват Blinky и coolice за тези неща. Форумът отразява реалния живот и нагласите в обществото.
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Форумът е просто място за обменяне на мнения, което е организирано така, че лесно да се намират и започват тематични дискусии. Не му приписвайте някакви божествени функции. Освен това десетки пъти вече е обсъждано, че раздел Политика беше създаден, за да няма политика по другите места и никой не го карат насила да се вре там, ако не харесва политическите разпри. Вярно е, че голяма част от мненията в Политика са напълно безполезни и там има доста конфликти, но нека ви напомня, че преди 2009 година в този, а и в другите форуми нямаше чак такава агресия и помия на политически теми. След влизането на една определена партия в парламента в обществото се породи невиждана до момента омраза между хората. Разбира се обикновените хора не са виновни. Това е тон, наложен от най-високите нива на управление и е напълно безсмислено да се обвиняват Blinky и coolice за тези неща. Форумът отразява реалния живот и нагласите в обществото.

Бръвос Тестчо, получаваш репче


ПС
Ина Блякута исках да дам ама неше даучи селска поезия,, а трява се учи задасе сполучи :wink:
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Днес петък ли е?!?
 
От: От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Бръвос Тестчо, получаваш репче


ПС
Ина Блякута исках да дам ама неше даучи селска поезия,, а трява се учи задасе сполучи :wink:

И аз исках ти дам, но последната е дадох на Теста - явно трябва стана по широкоскроен то не се знае къде е заровено кюлчето ;)
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Днес петък ли е?!?

То малко като онзи виц стана : две баби говорили за Велик ден и едната казала - Мъро ма, тъй като мисля Велики Четвъртък тази година ще се падне в петък, та и тази тема горе долу така иди разбери, за кога сме :D
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Заминахте ли към Турция вече ? :D Уни ви е показал пътя , стягайте багажите и дим дим дим да ви няма :D
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Яз кайвето го пия сабалян,,, ама ти явно ного си спал
Ставам вече за една бира, бал съм му и компютъра вече.
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Брех това уни и ремайнда трън в очите на целия форум, аз казах блинки и кула да ни трият!!!
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Брех това уни и ремайнда трън в очите на целия форум, аз казах блинки и кула да ни трият!!!

Ти па откво са оплакваш от липса на фнимание ли, явно си кату муза за некои хора и сакат да пишат стихове за теве
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

А, не се оплаквам, но нали им преча!!!
Ти па откво са оплакваш от липса на фнимание ли, явно си кату муза за некои хора и сакат да пишат стихове за теве
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

А, не се оплаквам, но нали им преча!!!
На никой не пречиш но не това е въпроса
Искам сам да го намериш и да кажеш насдраве на сички твои фенове и фенки
И съм сигурен че можеш си пииш ракийка и с Блякута и с Бърни,, даже сакам да съм там дави науча да уважавате селската поезия :beer:
 
Re: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Разбира се обикновените хора не са виновни. Това е тон, наложен от най-високите нива на управление и е напълно безсмислено да се обвиняват Blinky и coolice за тези неща. Форумът отразява реалния живот и нагласите в обществото.

Винаги съм следял коментарите на Тест с много голям интерес и днешния ме обеди за пореден път, че не бъркам в това си "маниакално" следене. :) Много правилно и точно казано, и то точно в няколко думи. Форумът е едно малко общество, в което най-важната единица е, и винаги ще е, потребителя. Това е. Той определя настроението, качеството и всичко около форма. Ние като админи само можем да регулираме и вкарваме в рамки някои неща, нищо повече. Не можем да казваме кой какво да прави и как да се чувства, само можем да кажем дали е ОК или не, но пак не променя нищо. ;) И като гледам, вече грам не сме малко общество. Направо сме си сила. ;)
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Мога, но те не могат! ;)
На никой не пречиш но не това е въпроса
Искам сам да го намериш и да кажеш насдраве на сички твои фенове и фенки
И съм сигурен че можеш си пииш ракийка и с Блякута и с Бърни,, даже сакам да съм там дави науча да уважавате селската поезия :beer:
 

Горе