Какво се случи с 'Моят любим форум'?

От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50579 - ето темата, където бърнХ се изсра и почна да говори за Орешаррски и Станишев - редрум му тегли една майна, после аз и няколко други последвахме - Тоя бърнХ - сигурно няма помен, но се замислете, защо ще да е заключена такава тема.

Заключена е заради псувните на теб и равните ти по мозък и възпитание авери. Замисли се - ако можеш....
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

айде бе, чакай да влезе РЕДРУМ да ти припомни.Знам, че такава псувня заслужена изяде от редрума, че пишеше като насран 2 дни. В темата за Васил Левски, точно тази, изпраска на първа страница нещо за Орешарски и за Станишев и за Местан и те подпукахме. Недей забравя като вожда ти
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Най добре да го игнорираме всички и да не му отговаряме на простотиите
А може и по един червен картон да му дадем, белким се осефери къде се се намира и как трябва да се държи
Ама то наглец ли е, няма спиране и да го баннат с нов профил ще влезе
 
От: От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

айде бе, чакай да влезе РЕДРУМ да ти припомни.Знам, че такава псувня заслужена изяде от редрума, че пишеше като насран 2 дни. В темата за Васил Левски, точно тази, изпраска на първа страница нещо за Орешарски и за Станишев и за Местан и те подпукахме. Недей забравя като вожда ти

хахахах писал съм като насран викаш .... богато въображение. Не знам защо се мислиш за герой , като псуваш. Това не те прави нещо повече от мен - дори напротив. Аз съм писал нещо си за Орешарски в темата на Левски , ти си псувал - кой е глупака ?
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Най добре да го игнорираме всички и да не му отговаряме на простотиите
А може и по един червен картон да му дадем, белким се осефери къде се се намира и как трябва да се държи
Ама то наглец ли е, няма спиране и да го баннат с нов профил ще влезе

Принципно би трябвало аз да игнорирам вас. Не че дискусията с вас ми е приятна по-някакъв начин , но поне се разтоварвам и разсмивам с напъните ви на мозъчна дейност. Игнорирай ме - кой те спира ? Няма да ревна за теб.
 
От: Какво се случи с 'Моят любим форум'?

Принципно би трябвало аз да игнорирам вас. Не че дискусията с вас ми е приятна по-някакъв начин , но поне се разтоварвам и разсмивам с напъните ви на мозъчна дейност. Игнорирай ме - кой те спира ? Няма да ревна за теб.

И да ти бия един червен картон, щото май си го просиш
 

Горе