Какво стана с банка ДСК

Не ме блазни и това. Още съм на каса, щото получавам смс за онлайн банкирането. :D А онлайна им е пълна издънка, а мобйала трябва да се логваш всеки път, ако помнех всичко логини, в момента трябваше да ходя с придружител до тоалетната, че да ми казва какво да правя там. ДСК за фирмена, абсурд.
Е чичо Гошо ти ги помни паролите. Тука при нас се мръщят като ходиш на каса за преводи, нали има онлайн банкиране :D :D
 
Е чичо Гошо ти ги помни паролите. Тука при нас се мръщят като ходиш на каса за преводи, нали има онлайн банкиране :D :D
Да, в браузъра си седят. Дано само тук да се съхраняват, ама знае ли човек вече. :)
 
Ти верно така си го задраскал, че да го видиме сички тоз Имайл :D:D

Понякога се чудя, на нас ли пишеш, на друг ли.. ;) шото и аз найсе % от писаниците ми изобщо не са насочени към четяЮщи у форумот :love:
 
Бате, в случай, че не си кликал долу на рекламата:


не съм се старал много да го скрия. И да ти имам коментара по темата. :)
 
Е къф па коментар :) ДСК си е ДКС :love: - сичките пенсии се превеждат по ДСК-КС-де... кво да ти кажа друго :) ;)
 
Е къф па коментар :) ДСК си е ДКС :love: - сичките пенсии се превеждат по ДСК-КС-де... кво да ти кажа друго :) ;)
Че аз съм там и съм за таковане. :) Ама ще обмисля скоро да изчезна, каня се от доста време. Ама все не намирам време. :)
 
Ми време е, щото инак те тагваме 60+ :D
Тие корпоративна нещо ми я хвалят напоследък :)
Да, другата ми сметка е там. Харесвам ги и не са ме разочаровали до момента в нито едно отношение, освен тъпотията, че където си откриеш фирмена сметка, ако искаш нещо на място да си свърши - само там където е досието на фирмата, офиса един вид. Което е голяма централизация, няма що. Но съм го преживял и това на фона на другите банки какви минуси имат. Ти какво ще отваряш там - лична, фирмена, депозит....?
 
Нямам представа Блинки :) ПишУ ти това, което са ми разпраали :D:D Аз съм принципиале антибанк ман, тей че нямам идея кои се ебават повече и кои по-малко айаххаах явно сички се ебават :love: Аз за тва инвестиргвам в онлине бизнес и глеам банките да знаят колкото се може по маУце ;) И без тва утре Ша се крашне целата система и кой е.ал - е.бал - всичко дриго ще останат само спомени от виртуалните театри и изпълнения :love:
 
Абе тея нямат граници. Кога Револут ще почне да предлага най-сетне фирмени банкови сметки, които да работят с бюджета?
irPbyy4.png
 
Ужас и аз съм на ДСК.
Да, имат страхотен план за клиентите си. И аз се чудя дали да не съм към тях, но всички банки ще държат еднакви такси. Все пак са в нещо като картел. Ако едните вдигнат, а другите не, ще има отливи. Така, че не е чак такъв ужас, навсякъде ще е така, ако не се появи алтернатива на банките.
 
Не трябва да се притеснявате, защото на всички банки вече им е напълно ясно, че в бъдеще ще напреднат много услугите, каквито например предлага Revolut, както и други подобни платформи. Зверските такси не са случайни, а и едва ли ще са единственото ново нещо, което ще предлагат на клиентите си в бъдещ план... :)
 
Не трябва да се притеснявате, защото на всички банки вече им е напълно ясно, че в бъдеще ще напреднат много услугите, каквито например предлага Revolut, както и други подобни платформи. Зверските такси не са случайни... :)
Да, чакаме този велик момент. Както Пейсера ще направят съвместим с НАП файл. Това от една година го чувам. :)
 
И аз така, да ти кажа... Но всичко с времето си :)
Дай боже. Пейсера ще са първата внедрена от мен на всеки пагазин пеймънт система, ако се преборят с тукашните хай тек бг институции. За жалост пазара на технологии, които да замесят бг банките пак ще удрят на камък. Ще им намерят нещо. Както се изгавриха с Юбер. Но още малко ще ги потърпим, ще видим, че в съседна Гърция или Румъния се случва, и да видиш, как ще се пренеса на друга посока данъка. ;)
 
Дай боже. Пейсера ще са първата внедрена от мен на всеки пагазин пеймънт система, ако се преборят с тукашните хай тек бг институции. За жалост пазара на технологии, които да замесят бг банките пак ще удрят на камък. Ще им намерят нещо. Както се изгавриха с Юбер. Но още малко ще ги потърпим, ще видим, че в съседна Гърция или Румъния се случва, и да видиш, как ще се пренеса на друга посока данъка. ;)
Света се дигитализира с високи темпове и все по-малко са желаещите да са длъжни на монополисти, както и да им плащат тегави кредити, заеми и прочие.
 

Горе