Какво стана с банка ДСК

Blinky

Owner
Света се дигитализира с високи темпове и все по-малко са желаещите да са длъжни на монополисти, както и да им плащат тегави кредити, заеми и прочие.
Да, знам и силно се надявам да е така. За жалост имам и странното чувство, че името тези моднополисти играят партия с държавите, които им гласуват законите и регулациите. Нещо, което ако не се изкорени, трудно ще влезе каквато и да е технология. Вече видяхме нагледен пример. Но аз съм оптимист и силно се надявам да бъркам в това.

Mat

Active Member
Скоро ще плащам повече за на ДСК сметките, отколкото за счетоводни услуги на фирмата всеки месец. Това, което го няма на табличката е една допълнителна такса от 5-10лв. на месец, която реално ти удвоява месечната таксса и съм сигурен, че и тя ще скочи двойно. :)

Аз разбирам да ни дерат, обаче като стане 5-6 следобяд до 9 сутринта, когато аз реално работя, тъй като съм по американско време в бизнеса ми, страхотната им система за онлайн банкиране почти никога не работи, а и да работи ме е страх да я ползвам в този помеждутък заради 1001-те бъга.

Няма и месец откакто трябваше да им звъня в нормално работно време(когато онлайн банкирането обикновено е читаво), защото ми се беше бъгнало пак нещо. Всички знаем, че тези нови такси няма да отидат по направление подобряване на услугите.

Ако някой някога успее да си влезне в онлайн банкиране след полунощ без да получи стена от червен текст, че нещщо не работи, да звънне да го черпя една бира.

Blinky

Owner
За фирмена сметка си отвори в mypos
Какви точно са ползите. Нали говорим за сметка с всички нужни атрибути, за да оперира като такава.

И въпреки големите такси, пак им е бъгаво онлайн банкирането. :) То цялата тема е за това, а мине, не мине време и в ДЕВБГ пускат нещо от КОЛЕТО. :)

bojko

Member

Blinky ами освободен си от месечна подръжка, ако си към mypos. Което според мен е голямо нещо. Вече такса превод и теглене от банкомат имат такси, ама са по 1 лв...​

И най вече зависи кой какво прави с тази сметка.....
Аз лично преводи от нея почти не правя.
Саммо плащане с пос терминал и виртуален постерминал.
Също така почти не тегля от нея пари през банкомат.

Blinky

Owner
Да де, ама има ли статус на разплащателна сметка, такава като на банка. Може ли счетоводството и в частност - ти, да оперирате също така пълноценно. Доколкото съм запознат, наистина, Revolut са най-близко до това като идея. Фирмена бизнес сметка, която да работи с всяка друга. Ще поразгледам, но мисля, че не говорим май за едно и също. Ще се радвам да греша де. :)

bojko

Member
Да де, ама има ли статус на разплащателна сметка, такава като на банка. Може ли счетоводството и в частност - ти, да оперирате също така пълноценно. Доколкото съм запознат, наистина, Revolut са най-близко до това като идея. Фирмена бизнес сметка, която да работи с всяка друга. Ще поразгледам, но мисля, че не говорим май за едно и също. Ще се радвам да греша де. :)
да, фирмата ми е към нея.
Там ми е фирмената сметка. Оперирам си, действам каквото ми е нужно. Вадя си отчети, банкови извлечения за месеца и ги давам на счетоводителя. Имат си и онлайн и мобилно банкиране.

$INeed$

Well-Known Member
Абе тея нямат граници. Кога Револут ще почне да предлага най-сетне фирмени банкови сметки, които да работят с бюджета?
irPbyy4.png
Супер. Глупаци. И услугите ще са им поне по 2,3 пъти по-бъгави от сега.

Горе