Какво ще е бъдещето на медийният и рекламен пазар?

Дискусията в 'Press Releases & Guerrilla Marketing' стартирана от Blinky, Дек 30, 2016.

1. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,978
    Харесвания:
    1,736
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Попаднах на една интересна статия:

http://www.capital.bg/biznes/media_...shte_trugne_mediiniiat_i_reklamen_pazar_prez/

И тя ме накара да ви попитам и аз тук във форума. Според вас какво ще е интересното и новото в близко бъдеще? Според мен лично - повече сошъл/риъл...и виртуалната близост. :) Но да видим.

ReminD харесва това.
  2. nikosa1986

nikosa1986 Active Member

Рег.:
    Ян 22, 2016
    Съобщения:
    277
    Харесвания:
    37
    Точки:
    28
    Добавената реалност е доста интересен сегмент, наскоро ни бе представена в офиса от една фирма, която се занимава с това у нас. Има безкрайни възможности за реклама по този начин и със сигурност ще е страшно ефективна поради своята нестандартност - guerilla маркетинг един вид :) Иначе според мен брандираното съдържание, чатботовете и автоматизираните процеси ще започнат да взимат все повече връх в онлайн пространството в бъдеще, но да видим.

Blinky харесва това.
  3. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,978
    Харесвания:
    1,736
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    В момента и аз наблюдавам все по иновативни подходи и определено някой ще се открият пред други. ;) Вече споменах кои. Някой друг?

4. StillMad

StillMad Active Member

Рег.:
    Авг 15, 2016
    Съобщения:
    243
    Харесвания:
    55
    Точки:
    28
    нема кой да пише, Блинки, обрал си почти всички комплексари в нета :eek:

5. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    22,978
    Харесвания:
    1,736
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Идеално щеше да е да споделим повече впечатления за идващото. И дори да влезем в детайли. Но ако не е интересно, няма лошо. :) Няма никакви комплексари тук. :)

6. StillMad

StillMad Active Member

Рег.:
    Авг 15, 2016
    Съобщения:
    243
    Харесвания:
    55
    Точки:
    28
    естествено че е интересно, дори много :) обаче не си прав за комплексарите :D

7. ads

ads Member

Рег.:
    Юни 18, 2015
    Съобщения:
    180
    Харесвания:
    9
    Точки:
    18
    Точно в Бългаия до никъде няма да стигне. С месеци търся рекламни услуги на добри цени и нестандартна реклама.
    Накрая намерих фирма от Великобритая, която ми предложи цена 3 пъти по малка от БГ. Ние искаме с голяма печалба с малко работа. Да не говорим за креативните реклами...

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice