Какво ще е бъдещето на медийният и рекламен пазар?

Blinky

Owner
Попаднах на една интересна статия:

http://www.capital.bg/biznes/media_...shte_trugne_mediiniiat_i_reklamen_pazar_prez/

И тя ме накара да ви попитам и аз тук във форума. Според вас какво ще е интересното и новото в близко бъдеще? Според мен лично - повече сошъл/риъл...и виртуалната близост. :) Но да видим.
 
Добавената реалност е доста интересен сегмент, наскоро ни бе представена в офиса от една фирма, която се занимава с това у нас. Има безкрайни възможности за реклама по този начин и със сигурност ще е страшно ефективна поради своята нестандартност - guerilla маркетинг един вид :) Иначе според мен брандираното съдържание, чатботовете и автоматизираните процеси ще започнат да взимат все повече връх в онлайн пространството в бъдеще, но да видим.
 
нема кой да пише, Блинки, обрал си почти всички комплексари в нета :eek:
Идеално щеше да е да споделим повече впечатления за идващото. И дори да влезем в детайли. Но ако не е интересно, няма лошо. :) Няма никакви комплексари тук. :)
 
Точно в Бългаия до никъде няма да стигне. С месеци търся рекламни услуги на добри цени и нестандартна реклама.
Накрая намерих фирма от Великобритая, която ми предложи цена 3 пъти по малка от БГ. Ние искаме с голяма печалба с малко работа. Да не говорим за креативните реклами...
 

Горе