Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Статус
Not open for further replies.
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Гледам документа, задание има, а ти защо се правиш на луда, че нямало??

Определено доста се промениха нещата след на VMiloykov поста :D
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Съпругът ми е програмист от дълги години. Помолих го да ми направи сайт, отказа с мовитите: зает съм, накарай някой да ти го направи, плати си. Покажи ми го накрая, да видя дали всичко е ок. Всеки сериозен програмист, ще го разбере. Не му се сърдя.
Почваме с офертата, каза или да избера готов дизаин или те да ми направят. Цената на готовия е в пъти по-ниска, аз избрах три дизайна, той каза, че единия е подходящ за мен. Не е казвал, че е зле или че мога да имам проблеми с него.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

За заданието казах, като чета какво е задание, явно моето не е.
А темата я пуснах, за да знам нормално ли е да няма търсене в поръчките? Това ли е професионална работа?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Съпругът ми е програмист от дълги години. Помолих го да ми направи сайт, отказа с мовитите: зает съм, накарай някой да ти го направи, плати си. Покажи ми го накрая, да видя дали всичко е ок. Всеки сериозен програмист, ще го разбере. Не му се сърдя.
Почваме с офертата, каза или да избера готов дизаин или те да ми направят. Цената на готовия е в пъти по-ниска, аз избрах три дизайна, той каза, че единия е подходящ за мен. Не е казвал, че е зле или че мога да имам проблеми с него.

Дали това са реалните мотиви? Няма да навлизам в тази тема, защото това са други отношения. Този дизайн покриваше нуждите без да се преработва много за теб, което ще ти спести пари. Другите не бяха по-различни. Това, че се бъгва нямаше как да го знам тогава.

По едно време ми показа какво е направил. Всичко гърмеше. Не направи валидация на формата за поръчка. И това ли трябваше да напиша в заданието?

Още не бяха готови, когато ги видя. Малко след това всичко беше валидирано. Даже мъжа ти ми каза, че съм се престарал с тях.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Има нещо много гнило в цялата работа и не е във ВМилойков според мен. Той заданието го е изпълнил. От там нататък.

И никой сериозен програмист няма да разбере съпругът ти. Ако моята съпруга(eрген съм, говоря теоретично) ми поиска сайт, колкото и работа да имам ще и го изработя.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Гледам документа, задание има, а ти защо се правиш на луда, че нямало??

Казах, че като видях каква дефиниция имате тук за задание, моето явно не е такова. Не, че няма.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Който е работил с клиенти добре знае какво се случва тук! Лелката има едно червено и от мен, защото много мазно се опитва да манипулира, че и в известна степен успя - настрои народа против колегата, още преди да се е включил да се защити. Много са ми неприятни такива! Хем не знаят нищо, хем претенциите им големи.
 
Re: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Който е работил с клиенти добре знае какво се случва тук! Лелката има едно червено и от мен, защото много мазно се опитва да манипулира, че и в известна степен успя - настрои народа против колегата, още преди да се е включил да се защити. Много са ми неприятни такива! Хем не знаят нищо, хем претенциите им големи.

Отварителна е по цялата и глава. И на един друг лепнах червена, защото си мисли, че такива не заслужават такова отношение като моето. ;) Да дойде някой такъв парази и да ми започне да обяснява за непрофесионализъм и не знам си какво, а в същото време е от ония керливи клиенти, които всички сме имали. ;)
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Тук поне 10 човека казаха, че сайта не струва...
И как да коментирам, че аз му казвам: пич, в това поле сложи този "Текст", и той слага "Текст" с кавички.

За сексуалния продукт му казах, че е безопасен. Ако е имал проблем с това, да е отказал поръчката.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Тук поне 10 човека казаха, че сайта не струва...
И как да коментирам, че аз му казвам: пич, в това поле сложи този "Текст", и той слага "Текст" с кавички.

За сексуалния продукт му казах, че е безопасен. Ако е имал проблем с това, да е отказал поръчката.

Тук вече просто, това с кавичките беше върха на сладоледа.

Аз нямам проблем с това да направя сайт за него, като ми се плаща.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Ще кажеш ли защо каза, че няма задание, а всъщност има?
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

И само да кажа, че той ми показа как трябва да изглежда заданието, да не казвам, че почти той го написа, а аз обеснявах.

Заданието го написа ти. Моля да не лъжем! Толкова беше зле написано, както ти казах, че аз само го подредих да е правилно подредено. За да ми е по-лесно за работа. Не съм променял задачите по него или друго освен оформлението.

Ти прие това, че ще ни е заданието за работата, за която трябва да ми се заплати, нали? Аз сега си очаквам парите, които трябва да получа. Аз проекта ще го довърша, надявам се и ти да си спазиш договорката ни.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

И само да кажа, че той ми показа как трябва да изглежда заданието, да не казвам, че почти той го написа, а аз обеснявах.

Няма значение кой го е писал. В крайна сметка преди да започне си отворила документа, прочела си го и си се съгласила на тази цена да се направят тези неща. За да сложим край и да не дъвчем едно и също, кажи какво той ти е обещал да направи, а не е?
 
Re: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Има нещо много гнило в цялата работа и не е във ВМилойков според мен. Той заданието го е изпълнил. От там нататък.

И никой сериозен програмист няма да разбере съпругът ти. Ако моята съпруга(eрген съм, говоря теоретично) ми поиска сайт, колкото и работа да имам ще и го изработя.

Да, аз намерих време и направих на брачед ми сайта безплатно - на строителната му фирма. Нали утре ще му поискам нещо и аз. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе