Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Статус
Not open for further replies.
Явно 3des се страхува, че програмиста е приятел на админите и на пишещите в темата... както и от лична саморазправя

Не мисля, че това е. Ние тук даваме гласности на всички. ;) Колкото до сайта, може да се мине на друг дизайн, ако успят да се договорят двамата - изпълнителя и поръчитля. Ама да се правят допълнителни неща, които не са говорени, а са "по подразбиране", това са пълни глупости. Такива дето са "за 5 минути работа".

И мисля, че е друга причина да не спомени девелопъра и по мои подозрения мисля, че е защото той ще излезе с много по-силни аргументации от тези, които чета. ;)

660 лв, поиска още заради търсенето и сортирането.

Това е малко много, но реално е нещо, което не е по подразбиране, ще се съгласиш. Ако не се съгласиш, няма какво да напиша повече. ;)
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Любопитен съм по природа. Няма да мога да заспя довечера ако не разбера кой е.

uphero пръсна в тая тема :D направо ми направи вечерта с коментарите си днес, но съм ти праскал скоро репутация та няма кака да ти дам зилено :D
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Дизайнът се продава в themeforest и може да го откриете тук. Забелязах, че на няколко пъти програмиста бива опюван заради нещо, което не е правено от него, а избирано от неговия клиент.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Нещо което може да е от полза на авторката. Повечето сайтове са ми на WP. И аз в началото не му разбирах, но г/д му свикнах, не е кой знае каква философия, макар че има още много неща, които да си дооправям. Доста от нещата си ги правя аз по сайтовете, за някои неща ползвам помощ от тук там.

Относно въпросите ти:
"Как ще разбера от кой град идват най-много поръчки, за да си направя най-вярна реклама и т.н. Как ако ми се обади Иванка Петрова и пита какво ми става с поръчката, как да и отговоря веднага? Или да скролвам безумно надолу?"

Ето ти пример с моя сайт как е. Просто клинета си въвежда данните и така знам, кой е, от къде е, какво е поръчал, кога е поръчал и т.н.
http://savetizasreshti.com/por-chka-na-disk/

Това е plug-in за Wordpress. Contact form 7 - настроил съм го като има поръчка да ми отива на имейла.

Ако нямаш адски голямо разнообразие на продукти, това би трябвало да ти свърши работа.

Колкото по-просто толкова по-добре. Не се въвличай в бляскави дизайни. Има един лаф: The main thing is to keep the main thing main thing.

Демек основното нещо е да има приход от сайта. Почни с нещо просто за изработка и направи тест рън, виж как е и после се хвърляй да го ескалираш с дизайни и различни продукти и други сложнотии.
 
Ако е някой от тук и е читава, ще влезе с добра аргументация. Аз лично чакам да видя какво ще каже и другата страна, защото нещата много смърдят, особено като прочетох, че е отказала помощ на потребителя Стоката. :) Нищо лично и само предполагам, но мисля, че ще е голям автогол за автора на темата. :)
 
От: Re: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Как да занимавам някой да ми прави нещо безплатно?

Моля те най-накрая кажи кой е и да се свършва. Притесняваше се някой да не се обърне срещу теб ако му кажеш името. Както виждаш постигна обратния ефект. Хората почват да се обръщат срещу теб точно поради това, че не казваш кой е. Когато му кажеш името иска не иска трябва да влезе и да се аргументира.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Надявам се, че тук не е замесен отново някой братчед:D

Като се разговорихме за брачеди:
http://seir.bg/7938/Snejanka/
Нещо което може да е от полза на авторката. Повечето сайтове са ми на WP. И аз в началото не му разбирах, но г/д му свикнах, не е кой знае каква философия, макар че има още много неща, които да си дооправям. Доста от нещата си ги правя аз по сайтовете, за някои неща ползвам помощ от тук там.

Относно въпросите ти:


Ето ти пример с моя сайт как е. Просто клинета си въвежда данните и така знам, кой е, от къде е, какво е поръчал, кога е поръчал и т.н.
http://savetizasreshti.com/por-chka-na-disk/

Това е plug-in за Wordpress. Contact form 7 - настроил съм го като има поръчка да ми отива на имейла.

Ако нямаш адски голямо разнообразие на продукти, това би трябвало да ти свърши работа.

Колкото по-просто толкова по-добре. Не се въвличай в бляскави дизайни. Има един лаф: The main thing is to keep the main thing main thing.
Демек основното нещо е да има приход от сайта. Почни с нещо просто за изработка и направи тест рън, виж как е и после се хвърляй да го ескалираш с дизайни и различни продукти и други сложнотии.
Ако някой си куи нещо от тук значи е много жалък. Дори и курва няма да му пусне.
 
От: Re: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Как да занимавам някой да ми прави нещо безплатно?

Не така . Като иска да ти помогне някой защо да не го направи ? Човек дето разбира - тоя магазин ще го направи за няколко часа 100 пъти по добър. А тая тема http://themeforest.net/item/beautyspa-responsive-website-template/2374296 просто е грозна - това е. Но в твоя сайт като изпълнение е още по-грозна от оригинала...
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Макло интрига и изчезвам аз. Припознаха Милойков, чете темата а не се е защитил :D
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Вие правите ли разлика между CMS и framework ?
И къде ги намирате тези 200 доларови дизайни , като в http://themeforest.net/category/site-templates има пестен милиона custom страници seo оптимизирани и ulta responsive напраоо за по 10-20$ ....

Този дизайн, който е в момента на сайта на колежката е точно от Theme Forest. По мое време купувахме дизайните от Template Monster, и както се вижда все още са по-красиви от 16 доларовите.

В случая парите са отишлли за нещо писано с точно с framework, на което му липсват функции на магазин заради цената, а можеха да идат за по-скъп дизайн и интеграция с някой CMS.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Значи или ще се оплакваш от зле свършената работа на ... или няма да се оплакваш. Този синдром се нарича Attention wh*re и е изключително досадно и грозно! Имаш червено от мен. При толкова съвети и оферти за безплатен сайт пак се върти и се суче едно и също. Предлагам администраторите да заключат темата, защото не мисля, че тя може да помогне по някакъв начин на другите.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Този дизайн, който е в момента на сайта на колежката е точно от Theme Forest. По мое време купувахме дизайните от Template Monster, и както се вижда все още са по-красиви от 16 доларовите.

В случая парите са отишлли за нещо писано с точно с framework, на което му липсват функции на магазин заради цената, а можеха да идат за по скъп дизайн и интеграция с някой CMS.

брат от http://www.phpframeworks.com/ тези frameworks , който точно разпозна в сайта на авторката , че ми е интересно :D :D :D
 
Не съм виждал толквоа нагла и необразована женица. Нищо, следващия път ще си знае. И аз и давам червено, защото е тъпа и нагла. Няма такова нещо като "по подразбране". Каквото е в заданието и каквото са си говорили това. Ама 100 филтъра по 2000 характеристики, ама не знам си какво, ама нещо тук да се премести. Скрий се бе моме. ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе