Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Статус
Not open for further replies.
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Мани, не се шегувай, че вземат помислят хората, че вече и текстовете са по подразбиране.

По подразбиране може да си отвориш една сергия пред вас и да й продаваш яйцата за левка.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Милойков ти си бил индиец бати.
Дамата ми прати част от кода и е пълен боклук.
Ако пожелае и предложих да го качи тук.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Милойков ти си бил индиец бати.
Дамата ми прати част от кода и е пълен боклук.
Ако пожелае и предложих да го качи тук.

Не знам какво ти е пратила, има един файл, които е в много ранен стадии. В момента файла е много различен. Но мъжа и програмиста с много дълъг опит каза, че е съгласен с този код и няма проблеми с него.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Не разбирам от програмиране, но не е зле да се преработи и текстовата част в сайта - най-малкото се пише "изключителната тайна на невероятния секс", а не на "невероятният"...
Има и доста други сериозни грешки, които правят лошо впечатление. Успех!
Аз му го дадох с невероятния, той си добави Т-то :)
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Не знам какво ти е пратила, има един файл, които е в много ранен стадии. В момента файла е много различен. Но мъжа и програмиста с много дълъг опит каза, че е съгласен с този код и няма проблеми с него.

А не помниш ли, че ти обесни как се хаква? Даже единия път ти сложи popup с test...
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Не знам какво ти е пратила, има един файл, които е в много ранен стадии. В момента файла е много различен. Но мъжа и програмиста с много дълъг опит каза, че е съгласен с този код и няма проблеми с него.
Ако си пич и съвеста ти е чиста дай и файловете да ги видим. 100% и сегашния кое е индийски.
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

А не помниш ли, че ти обесни как се хаква? Даже единия път ти сложи popup с test...

Обръщаш нещата много. Опитваш се да ме изкараш виновен за неща, който знаеш, че не са така. Това с поп-ъп беше още само когато беше направено да видиш как ще е, нямаше нищо още. Нещо не си много наясно с нещата. Не ги разбираш и се опитваш да ме изкараш виновен за тях. Защо трябва?
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Ако си пич и съвеста ти е чиста дай и файловете да ги видим. 100% и сегашния кое е индийски.

Защо? Съвеста ми е чиста, но аз още не съм си получил парите и не съм довършил всичко. Кода дали е индийски какво значение има за теб? Те са го одобрили. Защо трябва да дъвчем нещо, което е одобрено?
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Защо? Съвеста ми е чиста, но аз още не съм си получил парите и не съм довършил всичко. Кода дали е индийски какво значение има за теб? Те са го одобрили. Защо трябва да дъвчем нещо, което е одобрено?
Дай го бе няма да се ползва споко.
Само да го разгледаме, за къв чеп ми е.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Да, аз не разбирам, но ти разбираш. Бъди такъв и качи кода, да го видят програмистите и да кажат мнение.

Мое право е да не го споделям, все още е моя собственост. Това, което си пратила на ъпхеро не знам дали дори е моя код, може да сте променяли нещо(не с ъпхеро). Няма гаранция, че това е мое.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Както виждаш не го одобрявам, не го одобриха и доста хора.

Преди беше го одобрила с мъжа ти. Сега просто не ти е удобно, видя, че се опиташ да ме изкараш виновен и не се получва, та ти трябва да се хванеш за нещо за да опиташ пак. Хората не одобряват кода на дизайна, php кода няма как да го одобрят без да го видят.
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Мани, не се шегувай, че вземат помислят хората, че вече и текстовете са по подразбиране.

Извън темата, хубаво е да ги четеш. Няма да е хубаво бъдещите ти клиенти да гледат портфолио пълно със сайтове с правописни грешки нали? :) Знам, че не ти се плаща за текстове, но ако аз вляза в портфолио на даден човек или фирма и видя неграмотно написани текстове няма да поръчам. Можеш да кажеш, че има грешки в текстовете и да си намери копирайтър да и го прегледа и оправи, но пълния игнор на текста "той не е мое дело"няма да върви при бъдещите ти клиенти, които ти разглеждат портфолиото.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Нямам повече въпроси. Явно, че те е страх да покажеш кода щото е едно гувно и ще си развалиш репутацията.
Мое право е да не го споделям, все още е моя собственост. Това, което си пратила на ъпхеро не знам дали дори е моя код, може да сте променяли нещо(не с ъпхеро). Няма гаранция, че това е мое.
 
От: От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Извън темата, хубаво е да ги четеш. Няма да е хубаво бъдещите ти клиенти да гледат портфолио пълно със сайтове с правописни грешки нали? :) Знам, че не ти се плаща за текстове, но ако аз вляза в портфолио на даден човек или фирма и видя неграмотно написани текстове няма да поръчам. Можеш да кажеш, че има грешки в текстовете и да си намери копирайтър да и го прегледа и оправи, но пълния игнор на текста "той не е мое дело"няма да върви при бъдещи клиенти.

Не съм чел текстовете й, да така е. Но смятам, че това се прави най-накрая като всичко е готово.
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Както виждаш не го одобрявам, не го одобриха и доста хора.

Какво имаш да одобряваш пък ти? Приятелят ти го е одобрил, а с него нали ти сте комбина - той програмист, а ти гранд мастър в секса?
 
От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Преди беше го одобрила с мъжа ти. Сега просто не ти е удобно, видя, че се опиташ да ме изкараш виновен и не се получва, та ти трябва да се хванеш за нещо за да опиташ пак. Хората не одобряват кода на дизайна, php кода няма как да го одобрят без да го видят.

Да, конкретната промяна е била одобрена, но този сайт цялостно как да го одобря? Само виж колко хора се изказаха зле и с право. Качи кода, да кажат програмистите добре ли е?
 
От: От: От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Да, конкретната промяна е била одобрена, но този сайт цялостно как да го одобря? Само виж колко хора се изказаха зле и с право. Качи кода, да кажат програмистите добре ли е?
Няма смисъл ... като погледнеш HTML познанията и ти става ясно ...
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58849&page=2&p=678939&viewfull=1#post678939
 
От: Какво ще получа за 480 лева и къде бъркам

Аз ги виждам подравнени? С какъв браузър гледаш сайта?
Я виж тук каква свинщина е: /order.php

Това също е едно оглямо лайно: /makeOrder.php?id= , тея лайна не подлежат на спесификация

Струва ми се аматьорско, да няма странициране на списъка с поръчки. Също е аматьорско да няма оразмеряване на снимките, това са стандартни неща, които не подлежат на задание. Това нещо дето се предлага за готово продукт не струва и една стотинка.

Относно филтрите съм съгласен че трябва да се спесифицират и е допълнителна работа.


Колеги, може ли да обясните на жената, че докато се прави нещо ново, то може да се бъгне и да трябва да се оправи. Докато съм работел, не съм го видял. Като ми го показва го оправих, нали така?

Колега имаш допуснати груби грешки, според мен трябва да върнеш парите и да ходиш да четеш още защото на този етап за нищо не ставаш със или без задание (заданието в случая е най - малкия проблем на това лайно дето му викате сайт).

Сигурен съм че ако жената покаже кода ще стане страшно....

//едит
само за протокола такова сайтче се прави за 4-8 часа без много зор
 
Последно редактирано от модератор:
Статус
Not open for further replies.

Горе