Какво ще правим с доларите?

От: Какво ще правим с доларите?

стига с това харчене..българите сме единствения народ, който харчи повече, отколкото печели..
няма таква държава..

@Blinky, има логика..дано да е така :)

Много точно!
 
От: Какво ще правим с доларите?

За долара не съм сигурен но гаранция че до една година паунда ще скочи :)
 
От: Какво ще правим с доларите?

Аз понеже съм от племето на каръците и като си обменя моите гущери - тогава ще се вдигне долара. :lol:
 
От: Какво ще правим с доларите?

ее не долара се вдигна днес сле дкато уж убиха осама.. :D
 
От: Какво ще правим с доларите?

то туй да не е CS? още малко и версия 1.7 ще искате...

Евро е това не е майтап работа ей :)
два долара за 1 евро си е супир :)
 
От: Какво ще правим с доларите?

Еврото да умирга!
Да живее долара! Оле!
 
От: Какво ще правим с доларите?

Оо Това е дело на там къв резерв имат.Пускат много пари в обръщение,намаляват курса плавно и изведнъж го дигат.При всички войни е така :).
 
От: Какво ще правим с доларите?

ха така доларчето се катери :D който купил - купил
 
От: Какво ще правим с доларите?

Колкто долара става по евтин толкова повече доларчета могат да се купят.
При тази манипулация с евтиния долар амариканците си пооправя икономиката.
 
От: Какво ще правим с доларите?

До последни анализи,които гледах пък и в интерес на Хамериканците е да задържат валутния курс нисък, за да стимулират износа (така стоките стават по-евтини за чужденците). Еврото почна, да се пука леко и дава време на САЩ да намали курса, а след това да го дигне, за да се конкурира с евро,йена и юан-а. Всъщност Япония и Китай обмислят постепенно, да се оттеглят от акциите в долари, а Китайския юан го готвят за основна валута в Азия(като изключим рублата). Няколко държави отговориха на това намаляване на долара като повишиха курса му, за да бъдат по-стабилни на валутния пазар.
Всъщност тук е доста клатушкащо се и всичко зависи от петрола, защото той води долара :) .
Аз лично мисля да изчакам до средата на Юни след като "инжекцията" на Федералния Резерв е към края си и тогава ще мисля към коя валута,да се насоча. Моето мнение е,че в края на Юни долара ще се разклати драстично. Очаквам курсовете на варират около 1.28~1.50 :)

П.П. Докато Германия продължава да поддържа еврото няма от какво, да се плашим.
 
Ето едно интересно линкче, на което попаднах преди малко (за долари, визуално количество/цифри):

http://usdebt.kleptocracy.us/

Интересно е. :)

А по темата. ПРедстои и Италия да се гътне, та да видим дали еврото ще отслаби позиции.
 
От: Re: Какво ще правим с доларите?

А по темата. ПРедстои и Италия да се гътне, та да видим дали еврото ще отслаби позиции.

Май долара ще се гътне, Италия ще я спасят. Нямаше да е лошо да се гътне Италия за малко, че имам една крупна сума от гущери искам да ги обменя. Хамериканците продължават да си печат пари май и съвсем ще се срине долара.
 
От: Какво ще правим с доларите?

В момента битката, кой е по по зле :D ЕЦБ почна да изкупва дълг на италия и испания, хамериканците пак ще си го карат по старата доктрина сега ФЕД ще пусне QE3, още 1-2 годинa ще държат, пък после ще ги видим. Като цяло Европа ги шибна най-накрая дълговата криза. Ако не издъжрат над натиска и им свалят рейтингите еврото ще прави красив free fall. Германиците ще се откажат да им купуват дълга, щото ще се набълбочат с десетки/стотици милярди toxic debt, купят ли ги и на тях ще им свалят рейтинга и като цяло free fall for euro. УСА са държава ЕС са сбирщина от двойни стандрти и суверенни държави.

Поста ми не трябва се счита за решение за инвестиране.
 
От: Какво ще правим с доларите?

Германиците ще се откажат да им купуват дълга, щото ще се набълбочат с десетки/стотици милярди toxic debt, купят ли ги и на тях ще им свалят рейтинга и като цяло free fall for euro. УСА са държава ЕС са сбирщина от двойни стандрти и суверенни държави.

От кога чакам германците да кажат баста и да оставят Сарко Хазарко да се оправя сам с неговите родственици гръцките етиопски цигани

За батака в ЕС са виновни нашите южни съседи етиопците от Еритрея потомци на хазари и мангали

Франските араби плашат с напускане на Евро Зона ако Германия не спаси Гръко-Мангалите
 
От: Какво ще правим с доларите?

За кризата точно Германските и Френските Банки са виновни и ЕС законодателството данъкоплатеца да ги спасява посредством централна банка. А това че гърчулята, само лешперстват и цицат си е друго. Тях ги чака нашата участ в long-term.
 
От: Какво ще правим с доларите?

Да не ги барам доларите още викаш?

Едно време бях запален по форекса ама сега ми е малко далечна тема. :)
 
От: Какво ще правим с доларите?

Аз моите ще ги затоваря най-малко на 1.5 за лев за вас не знам
 
От: Какво ще правим с доларите?

аз пък ги изчистих от една система наречена вебмани, което ми беше много зор и сега чакам 1.4 и ги разкарвам.
 

Горе