Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Какъв е шансът ви да станете милионер (много богат)?

  • Малък

    Votes: 35 16.2%
  • Абсолютно никакъв

    Votes: 22 10.2%
  • Голям

    Votes: 86 39.8%
  • 50 на 50

    Votes: 54 25.0%
  • Вече съм милионер (доволно богат)

    Votes: 19 8.8%

  • Общо гласове
    216
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Само в интернет има шанс вече да станеш милионер или чрез worldwide сайтове-бизнес или чрез борсата-форекса :D
 
Последно редактирано:
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Мда, така е. Последно време само инернет може да осигури тези бързи печалби, зашото почването е лесно, а при хубави идеи се дръпва лесно. Милионите са въпрос на време при добро изпълнение и силна мотивация.

Днес ми разказаха за една история. Реално са 2 вървящи успоредн. Две жени едната на 40, другата на 30 години. Първата започнала на тази възраст да се занимава с кулинария и не след дълго станал гуро в областта си. Издаването на книги за рецепти дошло веднага след задобряването й, за да сподели със света вкусотйте си. Втората по една или друга причина, нямала с какво да се занимава и започнала да следи и чете книгите на кулинарното гуру, като вписвала всичко в блог. Готвела и писала как се приготя и давала подробности по темата, като винаги го оставяла отворен блога си, за коментарите на другите, пробвали рецептата. Не след дълго втората станала също гуру в областта си и е една от най-известните кулинарни експерти, имаща собствен блог (много посещаван) и предаване.

Ето един прост пример, че в интернет има възможностти за всеки тръгнал да прави това, което иска. Въпрос на време е да стигне там където иска. Въпреки, че в примера и двете жени (и най-вече 2-рата, която ни интересува силно) не са имали крайна цел. Тях ги е движила срастта към това.

Излишно е да казвам, че и двете са милионерки. Но това е възможно с абсолютно всеки един от нас - заимаващи се с интернет маркетинг.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Абе даже и да няма нали сме си душевно богати, материалното не е всичко .. :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Абе даже и да няма нали сме си душевно богати, материалното не е всичко .. :)
Абе те викат, че парите не носят щастие, ама по-добре да плачеш във Ферари, нали :D
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Вместо да се отдаваме на съкровени мечти и меланхолични самооценки,
Дайте по-добре едно състезанийце да си спретнем. :mrgreen:
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Шансът да не станете милионери е малък, предвид инфлацията.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Дайте по-добре едно състезанийце да си спретнем. :mrgreen:

Що не. Като организатор каква награда предвиждаш за победителя? 8)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Вместо да се отдаваме на съкровени мечти и меланхолични самооценки,
Дайте по-добре едно състезанийце да си спретнем. :mrgreen:

На коя дисциплина?
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Абе вдига се броя на гласувалите. Само се чудя защо има и толкова много 50 / 50. Да, философски погледнато е или ще стана или няма. Но ако идеята случайно не е разбрана е - дали имате според вас шанс. Все едно абе ще стана или няма. Най-реалистичен според някои отговор, но определено не е най-готиния за избиране. Аз лично ще си остана оптимист до край. :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Радвам се, че имаме 3 милионера, четящи форума. Дано да е истина. Ако е така, наистина ще съм много щастлив. За разлика от общоприетото хет поведение на повечето тук гледаме на успелите хора, като на ментори и определено будят възхищение. Надявам се бройката им да се повиши драстично в следвашите години. Няма да се изненадам, ако след някоя друга година имаме повечко такива тук. Като гледам как се развиват хората тук съм сигурен, че това е въпрос на време и работа.
 
От: От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Що не. Като организатор каква награда предвиждаш за победителя? 8)
Одобрително потупване по рамото от страна на вече-милионерите,
И завистливо цъкане с език от страна на останалите.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Абе вдига се броя на гласувалите. Само се чудя защо има и толкова много 50 / 50. Да, философски погледнато е или ще стана или няма. Но ако идеята случайно не е разбрана е - дали имате според вас шанс. Все едно абе ще стана или няма. Най-реалистичен според някои отговор, но определено не е най-готиния за избиране. Аз лично ще си остана оптимист до край. :)
Това 50/50 е излишно според мен в тази анкета.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

За шанса не знам. В България е по-скоро минимален. Според този калкулатор излиза, че с малко кеш и вече си в топ 10% от българите. Явно сме разделени на много бедни и свръх богати, но оптимизъм винаги трябва да има.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Това 50/50 е излишно според мен в тази анкета.
Има го, защото е нещо като - не съм сигурен, въздържал, може би - може би не и все ей такива. Можеше и да го няма всъщност, така да се прецени най-добре какво е настроението и тези гласували с него да се разпръснат по останалите опции от вотинга. Но все пак нали сме либерален форум, та реших, че свободията ще е по-добре от ограничаването с двете крайности. В интерес на истината щешен да има и обратен на твоя въпрос, ако не присъстваше това 50 на 50 - защо няма такава опция.

Мислионерите станаха 4. Май наистина сме доста добре, но ще ми хареса когато се изравнят с крайнно писимистично настроените в резултатите. И силно се надявам да са откровенни. Поне да са близо, а не да са далеч от мисълта, и само душевно да са милионери. Макар че ако си настроен така, вероятността да ти се случи е доста по-голяма, от колкото да не ти се случи. Иска се време и търпение, както и много усилия. ;)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Като гледам как се развиват хората тук съм сигурен, че това е въпрос на време и работа.

Ще ми се да има повече теми от по -''старите'' потребители за надъхване(визирам темата на Томов),относно първите им сблъсъци с онлайн бизнеса,че в началото всичко ти се струва написано на ''китайски'' и е трудно да задържиш мотивацията си до първите резултати:)
Относно тази тема-много хора биха отговорили положително на този въпрос.Съвсем друг въпрос е дали имат съответните качества за това.Лично за мен може би най-важното качество за постигане на тази цел е постоянството.
 
От: От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

За шанса не знам. В България е по-скоро минимален. Според този калкулатор излиза, че с малко кеш и вече си в топ 10% от българите. Явно сме разделени на много бедни и свръх богати, но оптимизъм винаги трябва да има.

Този калкулатор на какво се обосновава?
много фейк смята.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Ще ми се да има повече теми от по -''старите'' потребители за надъхване(визирам темата на Томов),относно първите им сблъсъци с онлайн бизнеса,че в началото всичко ти се струва написано на ''китайски'' и е трудно да задържиш мотивацията си до първите резултати:)
Относно тази тема-много хора биха отговорили положително на този въпрос.Съвсем друг въпрос е дали имат съответните качества за това.Лично за мен може би най-важното качество за постигане на тази цел е постоянството.
Едно от най-важните качества е да изпипваш детайлите.
Кат примерно да слагаш интервал преди първата буква на следващото изречение.

Аз кат уж по-стар юзър вече не съм склонен да давам практически съвети или да се отплесвам в мотивационни проповеди.
Просто щото се убедих че масата 'новаци' (и една голяма част от 'дъртаците') са мързеливи копеленца и няма голяма онлайн надежда за тях.
Коет мен идеално ме устройва.
Къде-къде по-голямо морално удовлетворение носи да приложа типичния си селски attitude кат да му засегнa виртуалното достойнство и го оставя да си мрънка и злобее.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Едно от най-важните качества е да изпипваш детайлите.
Кат примерно да слагаш интервал преди първата буква на следващото изречение.

Аз кат уж по-стар юзър вече не съм склонен да давам практически съвети или да се отплесвам в мотивационни проповеди.
Просто щото се убедих че масата 'новаци' (и една голяма част от 'дъртаците') са мързеливи копеленца и няма голяма онлайн надежда за тях.
Коет мен идеално ме устройва.
Къде-къде по-голямо морално удовлетворение носи да приложа типичния си селски attitude кат да му засегнa виртуалното достойнство и го оставя да си мрънка и злобее.

Това със засягането на виртуалното достойнство е изпитан трик за забавление, що се отнася до възложителя на този трик де:). Относно интервалите - инатя се от край време за това ненужно допълнително натискане на спейса, но почва да ми писва от забележките и в крайна сметка ще трябва да влезна в крак и с това правило....:)
 

Горе