Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Какъв е шансът ви да станете милионер (много богат)?

  • Малък

    Votes: 35 16.2%
  • Абсолютно никакъв

    Votes: 22 10.2%
  • Голям

    Votes: 86 39.8%
  • 50 на 50

    Votes: 54 25.0%
  • Вече съм милионер (доволно богат)

    Votes: 19 8.8%

  • Общо гласове
    216
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Кажи кои са песимистите, че да им плащаме по-малко като се налага :lol::p
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Кажи кои са песимистите, че да им плащаме по-малко като се налага :lol::p
Викаш така и така мислят, че няма да станат богати, поне да не им даваме шансове за това. Май май така излиза.

Гледам че си имаме милионери. :) Може по едно мотивационно постче да пуснат, как от продаване на линкове са станали големи ИТ фирми.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Ако се срамуват, може и анонимно да пишат :D Важна е мотивацията.

П.С. поздрав за всички настоящи,бъдещи,минали и неясно дали милионери http://www.youtube.com/watch?v=CkYJuv82ME0
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Да взема и аз да стана милионер:mrgreen:
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Аз лично съм доволен от статистиката. Каквото и да си говорим %-та на оптимистите е сравнително голям, в сравнение с този на хората, които реално не вижда светло бъдеще за себе си или са се избазикали, като се надявам да е второто де. :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Аз лично съм доволен от статистиката. Каквото и да си говорим %-та на оптимистите е сравнително голям, в сравнение с този на хората, които реално не вижда светло бъдеще за себе си или са се избазикали, като се надявам да е второто де. :)


Оптимисти са щото са млади...
с времето оптимизма си заминава, като ерекцията, а песимизма започва да избива като косми от носа и ушите...

Няма лошо ако не си успял да станеш милионер,
лошото е ако си имал шанса да станеш такъв и си го изтървал...
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Оптимисти са щото са млади...
с времето оптимизма си заминава, като ерекцията, а песимизма започва да избива като косми от носа и ушите...

Няма лошо ако не си успял да станеш милионер,
лошото е ако си имал шанса да станеш такъв и си го изтървал...
Аз си мисля, че са оптимисти, защото е и по-лесно и по-приятно. Никой не иска да има негативно виждане за бъдешето си. Или поне с такова впечатление съм останал аз де.

Мисля, че всеки дръзнал да се запише тук и да започне да се интересува е потенциален. Другото си зависи от това, което му е подготвлила съдбата. Младите са по-оптимистично настроени, това е факт. Но си трябва и първоначален стимул, което да даде старт. Особедно в тези кретенски времена и обстоятелства.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

всеки има шанс да стане милионер
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Аз под богат разбирам да имам къща с разгъната площ поне 150-200 квадрата, която се намира някъде около Витоша, и да карам примерно Passat CC на 3 години. Вече от богат до милионер има немалка разлика.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Вече съм милионер (доволно богат) отговорих аз. Не съм пачка с 5к в джоба на ден. Не карам и нова кола която да е "лимузина" (2005 година не е ново макар колата да се води в ниския клас на "лимузините"). Доволно богат съм според мен, защото съм изкарвал с по 2 лв. в джоба на ден защото майка ми не е имала да ми дава. Щом в момента сам си купих кола, имам си тамън 2 мотора в момента които пак си купих сам(голяма моя мечта), помагам на майка ми с каквото мога (сметки за ток, вода телефон и т.н.), живея самостоятелно от 18 годишен и сам се оправям. Какво според вас е богат? Някой който като отиде в заведение хвърля 20 бона за бутилки и салфетки да се покаже или 20 годишни пикльовци каращи колата на баща си и майка си? Истински богат е човека който изкарва достатъчно да издържа семейството си (родители, приятелка и деца) и му стигат парите да постига по някоя и друга мечта. Преди когато съм имал 2 лв. в джоба съм си изкарвал пак добре (детска дискотека 1 лв., партия за 2 литра бира 1 лв. и след това прибиране пеша.. еххх живот) и даже в момента не мога така да си поживея. Преди нямах пари и си правих кефа без да ми пука. Сега имам пари да излизам, обаче като звънна на едновремешните патрони (които идваха и се прибираха с таксита и бяха пачки) всички викат, че работят и нямат време да излезнат и за една вечер. Това е моето лично мнение.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Според мен, шанска на всеки да стане милионер е 100%, стига да има вяра в себе си и да е достатъчно финансово грамотен.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Всеки има шанс да достигне охолен стандарт на живот. Не ми харесват шаблони, като искам да съм богат или да съм милионер и т.н. Но съм оптимистка, и смятам, че имам шансове за успех в начинанията си. Разбира се, за да съм оптимистка, то е защото виждам, че нещата са възможни, случвали са се и ще се случват.
Хайде успех на всички с милионите, на мен ми стига само един милиард... Щото не мога да броя до повече... ;)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Реално погледнато в БГ единствения шанс да станеш милионер е или да спечелиш от тотото , или с незаконни неща. Понеже не пускам тото ми остава втория вариант. :D
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Има три вида хора:
- такива, които се чудят как се случват нещата;
- такива, които гледат как се случват нещата;
- такива, които правят нещата да се случат;

Бъдете от последните и със сигурност ще намерите успеха по-бързо, отколкото си мислите!
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

понеже всеки лев има своето отражение като нещо материално - чаша, стол, самолет... може да приемем че парите са нещо като константа на национално ниво. От тук следва че ако един човек има повече пари това означава че друг има по-малко. Иначе казано стремежа да подобриш твоя начин на живот е стремеж да влошиш нечий друг живот. Всеки по-богат от нормалното трябва да бъде обявен за престъпник заради нещастието което е донесъл на останалите хора
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

понеже всеки лев има своето отражение като нещо материално - чаша, стол, самолет... може да приемем че парите са нещо като константа на национално ниво. От тук следва че ако един човек има повече пари това означава че друг има по-малко. Иначе казано стремежа да подобриш твоя начин на живот е стремеж да влошиш нечий друг живот. Всеки по-богат от нормалното трябва да бъде обявен за престъпник заради нещастието което е донесъл на останалите хора


Толкова тъпо мнение рядко може да бъде намерено наоколо! Тъпотията за добрия беден и лошия богат няма да мине точно в този форум. Чак успя да ме изнервиш с тъпотията дето си написал ...
 

Горе