Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Какъв е шансът ви да станете милионер (много богат)?

  • Малък

    Votes: 35 16.2%
  • Абсолютно никакъв

    Votes: 22 10.2%
  • Голям

    Votes: 86 39.8%
  • 50 на 50

    Votes: 54 25.0%
  • Вече съм милионер (доволно богат)

    Votes: 19 8.8%

  • Общо гласове
    216
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

[video=youtube;McvCJley78A]http://www.youtube.com/watch?v=McvCJley78A[/video]

А какво бихте правили ако вече сте милионери ? Тоест не се налага да работите за да си набавяте пари , парите си ги имате и можете да си купите всичко. Тогава какво бихте правили ?

Отново ще гледам да правя това, което харесвам. Като цяло ще живея почти по същия начин като сега, но ще имам малко повече възможности :) Ще се премахнат доста пречки, защото и в момента имам страшно много идеи, които не мога да осъществя поради липса на достатъчно финанси.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

много си прав
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Първият милион бил най-труден, казват :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Инфлацията може много бързо да направи всички ни милионери.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Ако постоянно търсиш пътя нагоре и естестевено с малка доза късмет може и да забогатееш.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Шанса е малък,но е възможно.Някъде четох ,че милионерите са над 11 милиона.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Ако гледам от финансовата страна на въпроса шансът ми е голям. Не мога да кажа, че съм достатъчно богат ( нямам много в кеш, но пък имам активи ), но не съм и за оплакване.

Не съм сигурен обаче дали съм достатъчно щастлив, това е въпрос който ме мъчи - иска ми се да живея в по-голям мир със себе си, но все още търся формулата и базата за сравнение ( ако изобщо щастието може да се сравнява ).

Успех на всеки по пътя към материалното...
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Шансът зависи от самите нас - "Няма несбъднати мечти. Има изоставени мечти"
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Интересно ми е има ли милионери във форума. То и да има няма да си кажат ::D
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Интересно ми е има ли милионери във форума. То и да има няма да си кажат ::D
Милионери не знам ама има доволно богати пичове :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Хубаво си гласувал, но не гледайте толкова философски на въпроса. Просто искам да видя какво настроение цари тук във форума. Дали имаме оптимисти, които по цял ден правят брайнстроминг и работя с цел да стигнат някакви върхове или просто лентиай с прекалено много сводобно време. Едно е сигурно от резултатите - доволен съм. Най-малкото защото на мястото, е което пиша са потенциални милионери. А който мисли положително и вярва има силен шанс това да му се случи.

Още преди време като се четоха инкономическо-мотивиращите книжки се казваше това, като след това се изписваха много страници с примери кой какви стъпки е направил. Естествено при всеки беше различно, но едноквото бе крайния резултат и работата вложена в постигането му.

Продъл;жавайте да гласувате. Да видим кой какво ще извлече като поуки от тази анкета. Аз мойте са си ясно. Дайте по едно мнение защо така мислите. Все пак още малко ще е нужно някой да ви гледа като потенциално богат тип. :)

Оптимист съм за всичко. Положително настроен човек съм :) И ... да аз отговорих в анкетата, че съм милионерче защото така се чувствам!
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Доста хора в IT бизнеса са богати, даже едни от най-богатите. В БГ доста направиха пари от мега тъпи сайтове, и в момента си мислят, че са върха на сладоледа. Но всичко това е преходно, този колос (бизнес) е с глинени крака. Не е важно колко пари имаш в момента, а колко ще имаш след 10 години.
 
Здравей и добре дошъл. Ще се съглася и по двете ти точки. Приятен престой тук и до нови срещи. ;)

Богат реално се става в много сфери. Но някак в IT се случва по-лесно, поне по мои наблюдения от заобикалящата ме среда.
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Не ми минавайте с лафчета от типа шанса зависи от самите нас или ако имаш акъл става.
Реалната истина е, че шанса е супер малък и почти никакъв хората са толкова много по света, че акъл и ум и висше образование не помагат.
 
Re: От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Не ми минавайте с лафчета от типа шанса зависи от самите нас или ако имаш акъл става.
Реалната истина е, че шанса е супер малък и почти никакъв хората са толкова много по света, че акъл и ум и висше образование не помагат.

Абе важни са си тези неща, но в някой отровени бизнес климати други са приоритетни - връзки, мазнене, далавери. Може да се включи и известна доза късмет. Но определено без акъл, стратегия, знания, умения и опит ще е в пъти по-тежко. ;)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Не ми минавайте с лафчета от типа шанса зависи от самите нас или ако имаш акъл става.

Значи неоспорима истина е, че богат може да бъде и тъп и с акъл, но беден - само тъп!:wink:
П.С: Ае Блинки, вкарайте малко повече емотиконки, с тия съм направо все едно безмълвен :lol:
 
Re: От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

П.С: Ае Блинки, вкарайте малко повече емотиконки, с тия съм направо все едно безмълвен :lol:

Мога и повече, но ми трябва стимул. :)
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Миналата седмица, Capgemini и RBC Wealth Management издоха техния World Report Wealth за измерване на броя милионери в света. В доклада се казва, че има 920 000 нови милионери, създадени през 2014 г., с което общият им брой в света достигна 14 600 000.

Шанса пресметнат към броя на хората в света е около 0,00002% да станете милионер (ако съм го сметнал правилно, че вече ми се спи)

Успех на всички мечтатели!
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Visitor 29229489 10:29 AM
Въпроса ми е как да стана милионер за един ден?
10:29 AM
Оператор has joined.
Оператор 10:29 AM
Като си намерите богат съпруг
10:30 AM
Visitor 29229489 has left.
От един преател :lol:
 
От: Какъв е шансът ви да станете милионер (доволно богат)?

Въпроса е струва ли си ... Стив Джобс - “Ако се питате как се чувствам, че Бил Гейтс забогатя от някои от съвместните ни идеи… е, нали знаете, целта не е да си най-богатият човек в гробището. Това не е моята цел във всеки случай . “
 

Горе