Как ДА си напишем обявата

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
25   0   0
Re: От: Как ДА си напишем обявата

Здравейте,
Искам да попитам, защо не мога да пусна нова тема/обява...Не намирам опцията за добавяне на нова тема.
Благодаря!
Вече би трябвало да можеш. Погледни сега. Освен, ако нямаш тези нужни 10 дни престой тук. ;) Само това те спира, иначе гледам си зеленичък и си имаш броя мнения. ;) Успехи.

Sundawn

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Имам ли право да си BUMP-вам темата (обявата) и ако да, през колко време?

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
25   0   0
Здравейте. Имам ли право да си BUMP-вам темата (обявата) и ако да, през колко време?
Хубаво е да се помпа темата с клиентски отзиви, някакви промоции, които даваш в офертата, допълнения. Иначе малко спам изглежда. Но регулярно е възможно на определено време да се подсилва. Важното е да е с нещо интересно за хората и определено да не е чак толкова начесто, ако са само постове за вдигане, че изглежда зле.

Sundawn

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Останал съм с впечатление, че в България не се търсят много такива услуги, поради което не съм имал и клиенти до този момент... :) Иначе - да, може да кача някое портфолио. Благодаря! :)

$INeed$

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Останал съм с впечатление, че в България не се търсят много такива услуги, поради което не съм имал и клиенти до този момент... :) Иначе - да, може да кача някое портфолио. Благодаря! :)
Гледай да не е като някои спамари тук: Здравейте, приятен ден, повдигане и някакви такива тъпни. Все едно нямат клиенти, които да ги похвалят в темата и регулярно да им я повдигат. Да, ако не е много масова услугата ще се пише от по-малко хора тук за нея и качеството, предоставено от човека. Но пък за сметка на това ще е ботикова и повечето, нуждаещи се от нея ще я намират и без да им я набиваш в очите постоянно с тъпи дъмпове. ;)

Grenjer

New Member
Дали има опция да се публикува обява без да имаш нужните мнениа и рейтинг?
Като допълнение към въпроса, от какви фактори зависи получаването на право да пускаш обяви?

Stefan M

New Member
Всъщност докато не пуснах 10 безсмислени отговора, нямах възможност да пусна нова тема. Не искам да влизам в диалог защо трябва да има правило за мин. 10 поста, вече темата я има, но за съжаление вместо по същество, се коментира пак това правило.

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
25   0   0
Не, разбира се! Ангажиращо е. Благодаря
Сори, антиспам превенция. И да търкаш спам си е доста ангажиращо, за това малко така сме тук с достъпа до определени неща. :)

И аз се интересувам от същото. Къде да прочета за изискванията?
Здравейте.Да,попрочетох и доста рових и наистина е малко неудобно да се чака 10 дена за да пусне човек конкурс.
Ако има друг вариант бихте ли написали.Благодаря.

Горе