Как ДА си напишем обявата

Re: От: Как ДА си напишем обявата

Благодаря, ще трупаме мнения и ще чакам. Бих искал да публикувам тема за дългосрочен работа като фрийланс за няколко копирайтър позиции. Мисля, че ще е полезно както за мен, така и за копирайтърите от този форум, така че моля за разбиране и да не ми се трият постовете по възможност. Аз ще се постарая максимално да се придъжрам към правилата ви.

Здравей. Определено си оцелил форума, ако искаш да правиш пари с пари. Доста хора го правят. Подготви се добре и си изгради някакво портфолио, както и раздай няколко ревюта, за да кажат няколко думи за теб тук хората. ;) Успехи, мой. ;)
 
От: Re: От: Как ДА си напишем обявата

Здравей. Определено си оцелил форума, ако искаш да правиш пари с пари. Доста хора го правят. Подготви се добре и си изгради някакво портфолио, както и раздай няколко ревюта, за да кажат няколко думи за теб тук хората. ;) Успехи, мой. ;)

Благодаря на насоките, за форума съм сигурен, че съм оцелил, вече имам някои интересни предложения, а все още очаквам да изтекат 10 дни от регистрацията ми, за да мога да пусна собствена тема.
 
Re: От: Re: От: Как ДА си напишем обявата

Благодаря на насоките, за форума съм сигурен, че съм оцелил, вече имам някои интересни предложения, а все още очаквам да изтекат 10 дни от регистрацията ми, за да мога да пусна собствена тема.

Драсни насам-натам нещо. И изчакай, залсужава си всичко това. ;)
 
От: Как ДА си напишем обявата

Здравейте,
може ли някой да ми каже, защо след като имам повече от необходимите 10 поста, все още не мога да пускам нова тема?
 
Re: От: Как ДА си напишем обявата

Здравейте,
може ли някой да ми каже, защо след като имам повече от необходимите 10 поста, все още не мога да пускам нова тема?

Къде точно искаш да пуснеш тема? Няма причина да не можеш. Особедно сега след 30 поста.

@rth, а ти бате вземи светни в зелено, преди да си задаваш въпроса защо. Няма да ви стане нищо, ако от време на време споделяте нещо интересно с другите, а не пошли коментари. Рейтингът, който имам не е с постове от рода на "ама не мога да публикувам" или "супер яко, ще го тествам". Айде успех, и чак се чудя как не ви притеснява това, че сте активна част от някакво общество, в което не ви гласуват положителен рейтинг. И то никой не ви гласува.
 
От: Как ДА си напишем обявата

Ще е добре идеята да се наложи, ще бъде полезна както за хората, които не знаят как или какво да пишат в обявата си, така и за останалите, които искат да кандидатстват за нея. :)
 
Какво ще им стане на великите маркетинг гурута тук да си пишат офертите като тези в Блекхета или Уъриара? Да, там даваш пари за една оферта, и за да се избият трябва да направиш нещо повече от 2-3 зле свързани изречения. Но който иска да продава, знае как да го направи. :) Има големи звезди тук в тази област - Калоса, Зилота, Рок-а, Милойков и да не ги изброявам. Те 100% имат по-голяма успеваемост от: Превеждам статии на бг и ен. (точка). :)
 
От: Как ДА си напишем обявата

Ето мнение на човек "от другата страна":​

Предложиха ми този сайт с идеята, че тук са "професионалисти" и мога да си пусна ОБЯВА какво търся. Обявата ми е от 3 изречения.
Като всички заети хора, търся кой да свърши работа и да му платя за това, не защото аз съм зает човек и той, видите ли, ми пести времето, а защото има услуга-пари, които са в някакви рамки!
Но се натъквам на сайт с много изисквания и губя много време да чета, пиша тук-там, за да получа някакви си точки, бройки и разрешения да отговарям на лични, да пиша обява.

Така и не стигнах още до време да изчета всичките дълги страници на админите как се пуска обява! Ако имам това време за форуми, аз ще си направя много по личния сайт!!! Нали всички тук знаем, че времето е пари? ... А и нерви, което вече е по-важното - живот!

Толкова ли е важен и особен Вашия сайт, че трябва да отделиш огромно време, за да пуснеш една обява?!?
Ами вие губите! Да, ще си пусна обявата в обикновените сайтове за обяви и пак ще си свърша работата.
Вече престоях тук определено време, изчетох определени преплювки, писах на админите, които не ми отговориха, а това, което исках да пусна е само това:

"Търся кой да върши определена работа по сайт - готов, работещ от година, на JOOMLA. Подготвено разклонение, което да се доработва. Сайтът е активен, хоства се, всичко си е платено и точно. Работа по него - не е ежедневна, еднократно да се създават нови менюта и да се попълват с дадена от мен текстова информация.
За контакти: Ето я поредната простотия: "To be able to post e-mail addresses your post count must be 10 or greater. You currently have 8 posts." "


Ако някой очаква месечна заплата от това и смята да ме мотае на лични колко е важно нещото, което ще направи, нямам време да се убеждаваме!
Имам съответното образование да разбирам поне малко и аз, редактирах си достатъчно менюта, но нямам време да се уча на тънкостите в съответната платформа и да го правя самостоятелно! Затова искам да си платя за работата, която някой друг ще извърши и съм наясно как вървят цените.


Нека не се надхитряваме - печелим взаимно време и себеуважение!​
 
Последно редактирано:
От: От: Как ДА си напишем обявата

10-ти пост, надявам се да ми приеме контактната информация:
:shock:To be able to post e-mail addresses your post count must be 10 or greater. You currently have 9 posts.

Please remove e-mail addresses from your message, then you will be able to submit your post.8)
 
От: Как ДА си напишем обявата

Благодаря на админа, получих най-после отговор в коя секция да прочета накратко и да видя пуснатите предложения за изготвяне на сайтове.
И ТОВА НЕ Е ТОЧНИЯ ПОДХОД!!!​
Това не е магазин за обувки, да търся подходящите за моя крак!
Връзката е обратна - предлагам определена работа, да ми пишат тези, които могат да я свършат!
Тази сутрин вече загубих над час ценно време! Културата не ми позволява да тегля една....
 
Re: От: Как ДА си напишем обявата

Нищо лично, но когато започнеш да управляваш форума и да чистиш на ден по няколко десетки спама с линкове, пуснати от недоброжелатели, регисрирани, за да си вземат линк или да пуснат нещо гадно, тогава може да влезеш в положението на администратора. За това, хубаво е, че имаш гледната точка на потребител, но както навсякъде, тя не е единствена, и ще се радвам в бъдеще да го имаш в предвид. И не само когато става дума за форум, за всичко има две мнения. въпросът е в правилния и по-конкретно компромиса между двете. Писал си на мен днес и ти е отговорено:

7691465A.png


Да, прав си, времето е пари, но има и правила. Като влезеш някъде винаги ще има правила. Опита се да направиш същия номер в DP или други големи форуми, някъде ще ти поискат и пари. Едно общество се изгражда от правила, а не всеки да влезе и да почне да си прави каквото иска.

И да губим време...една обява ОК, но от 5 има поне 1-2, в която се развиват обиди, дават се негативни репутации, пускат се репорти към дадени потребители и админите трябва да редактират, модерират и оправят всичко това. Ако си мислиш, че не се губи време, значи няма как да ти го обясня. Успехи с намирането на човек.

Само да кажа как се спестява време, защото явно и това трябва да се каже, за спестяване на време:

1. Има една кутийка горе - търсачка - "пише се поддръжка на сайта" и излизат теми, съдържащи тази кл. фраза. Пишеше направо в темата на автора или се свързваш с него на лично или чрез други детайли.

2. Влиза се в секцията, която е родител на темата и се преглеждат най-актуалните теми, касаещи проблема ти. Избираш няколко - актуалните и искаш на всеки оферта, така ще имаш няколко опции и ще избереш най-изгодната.

3. Давай няколко мнения тук, в други теми, дори не е нужно да са свързани с материята и след 10 поста може да се създаде. И след това чакаш някой да се свърже с теб.

Ако имаш нужда от помощ, пиши.
 
Re: От: Как ДА си напишем обявата

Муньо, ако не ти харесва, пусни си в другите сайтове обявата, където и каквитоо и да са те. Баси юзърите, с един форум не може да се оправи. И клко трябва да си смотан да загубиш 1 час, за да си решиш проблема във форума. Правилата са за всички, нито си специален и нито си великия работодател. Като гледам какво си писал и как не ти издържат нервите, му пожелавам успех на този дето ще те вземе да те поддържа. :D :D :D Какви образи влизат тук, не е истина. :) Ако мислиш, че ние си умираме да имаме такъв потребител, много си сбъркал. Ако се върна да ти прегледам мненията ще видя що за стока си и ти. Баси неблагодарното човече. Не стига, че му е фри, не стига, че е дошъл само, за да вземе от тук, пък с претенции, да им таковам и принцесите.
 
От: Как ДА си напишем обявата

Темата е много полезна за начинаещи като мен. Благодаря за споделената информация!
 
Re: От: Как ДА си напишем обявата

Темата е много полезна за начинаещи като мен. Благодаря за споделената информация!

Здравей и добре дошла при нас. Ако имаш въпроси и коментари, не се притеснявай да пишеш. ;) Успехи и до нови срещи тук. ;)
 
От: Re: От: Как ДА си напишем обявата

Здравейте! Наистина е много полезно за начинаещи като мен, благодаря!
 

Горе