Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Тея 2 копия ако питате мен са ревютата които даде, не че има 2 фрее още, ама на някой може да му излезне късмете де :)
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Рядко виждана успешна тема във пазара. Поздравления за Synthetic! Явно продукта наистина си заслужава :)

Благодаря :)




п.п Едитнах си предния пост, тъй като имах на предвид фрее за закупуване. Останалите 4 ги пазя резервирани за сега.


Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Да дам малко ревю за е-бука...на третия ден от програмата почти съм възвърнал вложеното. Усилията са минимални, като дори аз, като пълен ламер се оправих. В смисъл не мога дори един уърдпрес блог да си направя, но метода е наистина ефективен. Работата по него е минимална. като включа направата на блог първоначално едва ли повече от 3 часа съм отделил. После като се понатрупа малко рутина, предполагам че 30 минути дневно ще бъдат максималното време за постигане на чудесни резултати. Посочените 200$ може и с по-малко труд да се изкарат, но просто метода предполага толкова много че се увличаш. Пък и никой няма да откаже повече пари, особено като гледа как статистиките подскачат.
Който и да се навие да вземе оставащите 2 копия няма да сбърка. Парите са никакви в сравнение с бъдещите доходи.



Благодаря за ревюто! Радвам се , че изкарваш пари от моя метод. Това му е целта!


Поздрави :)
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Метода е много лесен за ползване и всеки би могъл да го направи. Аз лично не съм ползвал подобен метод и моето мнение е, че ще трябва да се отделя по малко време всеки ден за да има ефект. Още докато четох книгата се сетих за идеи и начини да се подобри метода, само трябва малко креативност и може да се увеличат печалбите. За $20 си заслужава.
Не си гледал достатъчно добре :)
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

ако има още копия взимам едно :) запази ми и ми пиши лс поздрави
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

отказвам се.
 
Последно редактирано:
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

UP: За всички купувачи, които изполват торент клиента uTorrent :

Eто как да сийдвате успешно своите торенти:



Значи, след като си качите торента и го пуснете да се свяля (собствения ви торент) влизате в торент клиента си и му давате стоп.

- >С десен бутон в/у торента от менюто избирате

ADVANCED - > SET DOWNLOAD LOCATION , след което отново локализирате папката където е самия торент и натискате ОК

Давате пак с десен бутон в/у торента, но този път избирате FORCE RE-CHECK ... СЛЕД КАТО ВИ ЗАРЕДИ ПРОЦЕНТИТЕ НА ТОРЕНТА НАТИСКАТЕ СТАРТ и торента ви се сийдва вече на 100 %


:)
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

бих искал и аз едно копие ако има останали
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

UP: За всички купувачи, които изполват торент клиента uTorrent :

Eто как да сийдвате успешно своите торенти:



Значи, след като си качите торента и го пуснете да се свяля (собствения ви торент) влизате в торент клиента си и му давате стоп.

- >С десен бутон в/у торента от менюто избирате

ADVANCED - > SET DOWNLOAD LOCATION , след което отново локализирате папката където е самия торент и натискате ОК

Давате пак с десен бутон в/у торента, но този път избирате FORCE RE-CHECK ... СЛЕД КАТО ВИ ЗАРЕДИ ПРОЦЕНТИТЕ НА ТОРЕНТА НАТИСКАТЕ СТАРТ и торента ви се сийдва вече на 100 %


:)

Това във всички сайтове, в които съм качил ли ще започне да сийдва или от всеки торент ще трябва наново да се тегли?
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

бих искал едно копие ако е възможно
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

А и още нещо, трябва ли да се цъкне полето начален сиид?
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Има ли едно копие за мен?
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Fozzy , пиши ми на скайп , че там съм по-активен:)!
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Първоначално изпратено от petrov1990
Здравей,
ако не си взел ебоок-а " Как да изкараме поне 200$ на месец" и все още я желаеш пиши ми на мейл - [email protected]


Ето , че вече някой се опитва да ми препродава книгата.... Браво! Типично по български....


Поздрави на всички


П.п - Всички копия са продадени!
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Ето , че вече някой се опитва да ми препродава книгата.... Браво! Типично по български....


Поздрави на всички


П.п - Всички копия са продадени!

И аз получих такъв мейл ! Ако Synthetic реши да продава още копия предполагам ще напише в темата или ще ви прати лично съобщение от неговия ацц , в противен случай не се връзвайте .... :Х
 
От: Как да изкараме поне 200$ на месец - ЕBOOK by Synthetic

Не се вързвайте на този petrov1990 ,

Праща имейли, като се представя от мое име , че все още продавам копия, което въобще не е истина!


Не се продават повече копия!!!
 

Горе