Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

creative09

New Member
Здравейте.Искам да изкарам около 50 лева .Горе-долу знам английски ,мога да правя сайтове.Дайте някой предложения :clap:.
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 години

Здравейте.Искам да изкарам около 50 лева .Горе-долу знам английски ,мога да правя сайтове.Дайте някой предложения :clap:
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

Щом можеш да правиш сайтове , направи си и ги монетизирай , не виждам какъв е проблема?
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

На 14 гИдини и на мен щеше да ми бъде много трудно да изкарам пари от Интернет, особено с такива гИдини във форума, които нищо не казват. :)
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

Да обърках "гИдини" ... :D годините нямат значение :D :D :D
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

Помоли майка си или баща си да регистрират един adsense акаунт и започвай да пишеш в блог (blogspot.com) за това което ти е интересно. После си сложи adsense unit на блога и гледай как се трупат парите.

Това е като за начало. Ако искаш нещо повече ми пиши на лично.
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

Или помоли майка си или баща си да ти дадат 50лв. Кажи че са за учебници.:D
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

аз само за една гАдина се трепя да изкарвам ама тя смуче като за емнайсет! Чантички гащички цвички...
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

аз само за една гАдина се трепя да изкарвам ама тя смуче като за емнайсет! Чантички гащички цвички...
Да, аз сега няма гадина, за която да се потя много много, но скоро и тя ще дойде да суче блажно. Но както и да е.

Пич, аз лично ти препоръчвам да си направиш един сайт, който да е насочен към някоя ниша. Да ти кажа чесно - това е реално една продажба на някоя от програмите тук,. Давам пример с тях, защото да направиш една продажба не е нужно да си миропомазан евнух с божествени сили. Просто трябва да си малко по-запознат с нещата. ;)

Ако имаш нужда от напътствия, тук сме за да си помагаме. ;)
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

:D:D:D с тези гадини ми разбихте хаха

По темата: Пич, ако чаткаш Инглиша, ми пиши лично и ще ти намеря работа за 2-3 часа, та да изкараш 50 кинта.
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

:D:D:D с тези гадини ми разбихте хаха

По темата: Пич, ако чаткаш Инглиша, ми пиши лично и ще ти намеря работа за 2-3 часа, та да изкараш 50 кинта.

Че то 90% от форума сигурно чатка инглиша,вземи ни намери на всичките работа за 2 часа,че да изкараме по 50 кинта.Аз цял ден се трепя за тях,кво са 2 часа :shock:
 
От: От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

Че то 90% от форума сигурно чатка инглиша,вземи ни намери на всичките работа за 2 часа,че да изкараме по 50 кинта.Аз цял ден се трепя за тях,кво са 2 часа :shock:

и аз съм навит хаха. пиши ми ЛС за 50 лева :)
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

Пиши ми за 40 лева, имам CPE сертификат ;D
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

Здравей.Щом може да правиш сайтове,то не виждам проблем да припечелваш по 50-на лева с това.Освен това и има много обяви в този страхотен сайт.То и аз си търся начин да изкарвам по някой лев на месец.Желая ти успех и всичко хубаво:)
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

То не е достатъчно да можеш да правиш сайтове, трябва и акъл :D :D :D
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

Без проблеми ще правиш не по 50 а по 150 на месец чрез файл хостингите

За повече инфо виж програмите които съм представил:

1. [url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10827[/URL]

2. [url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10140[/URL]

3. [url]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10954[/URL]

Ако нямаш какво да качваш в третата програма има линкове към 25 000 форума с филми, музика, софтуер и прочие...
Сваляш от едните форуми и качваш на другите, само преди това провери дали е качвано скоро да не те Баннат.

Успех и Здраве да е, парите сами ще дойдат ако сте упорити
 
От: Как да изкарам около 50 лева от Интернет на 14 гидини

Първите 50 лева ще ти се видят доста трудни за изкарване, ако изобщо успееш. Трябва да се потрудиш доста отначало, но ако натрупаш някакви знания и опит, после парите ще тръгнат много по-лесно. Подготви се психически за труд и разочарования. Ако изчетеш мненията в този форум, ще намериш много идеи. Чети и мисли, не чакай някой да ти каже наготово как да забогатееш.
 

Горе