Как да печелим пари от Ojooo!

От: Как да печелим пари от Ojooo!

за 4 дни,като както казах са направени с чисто проучвателна цел :) В момента си чакам второто плащане. За прословутите стотици долари се иска малко време и усилия :) Но смятам, че излишно ви губя времето в момента,приех забележката че не съм попаднал на точната аудитория.Ако случайно някой заблуден юзър като мен поиска повече информация, има координати, на които да ме потърси :)
 
От: Как да печелим пари от Ojooo!

Общо взето, стратегията се върти в наемането на реферали (http://sigurensait.com/стратегии-за-сигурна-печалба/45/). Когато преди години се мотаех в PTC сайтовете, реинвестирах в реферали, но открих, че само си губех времето, тъй като трябваше и да кликам. Но нищо не е сигурно в електронния свят, дори и най-сигурния сайт може да скамне. Успех все пак със стратегиите.
 
От: Как да печелим пари от Ojooo!

Къде има(било в електронния било в реалния свят) 100% гаранция за стабилност и успех? :) Въпроса е риторичен защото отговора е-Никъде! Всяка инвестиция носи риск,било в по-малка било в по-голяма степен :) Хората са измислили в бизнеса нещо наречено Управление на риска неслучайно :)Световни корпорации с активи за милиарди долари фалираха и завлякоха милиони хора със себе си, че PTC сайтовете ли да са остров на стабилност и надеждност? :) Въпроса е че към момента има десетина сайта,които са се доказали че плащат и са коректни,от там нататък дали ще изкараш $10 или $1000 си зависи от теб :) Розовите приказки за печелене на $200-300 на ден са за пуберчетата и слабообразованите овцекликъри :) Виж, $300 на месец допълнение към основните доходи са си реално постижима цел,така че благодаря за добрите пожелания и желая същото и на вас! :)
 
Абе пич...ако искаш вярвай. Седи си с тия олигофренски сайтове и продължавай да вярваш, че са пуберски приказки изкарването на $200-300 на ден. Лично на мен ми е през.... шапката. Пак ще ти кажа, не се печели от такива сайтове. Повече от 95% са скемове. Не се прецаквай сам. Знам че можеш, но спести си го, докато можеш. В момента ти дават съвет хора, които са минали по този път много преди теб. И сравнението с големи корпорации е тъпо. Зад такива сайтове седят обикновено някакви кретени, които мислят да направят схемата на живота, но до никъде не стигат и затварят. Освен, че през съществуването си завличат сума ти хора. Но ще го научиш по трудния начин явно. Като ти е дебела главата, давай смело. :)
 
От: Re: Как да печелим пари от Ojooo!

Абе пич...ако искаш вярвай. Седи си с тия олигофренски сайтове и продължавай да вярваш, че са пуберски приказки изкарването на $200-300 на ден. Лично на мен ми е през.... шапката. Пак ще ти кажа, не се печели от такива сайтове. Повече от 95% са скемове. Не се прецаквай сам. Знам че можеш, но спести си го, докато можеш. В момента ти дават съвет хора, които са минали по този път много преди теб. И сравнението с големи корпорации е тъпо. Зад такива сайтове седят обикновено някакви кретени, които мислят да направят схемата на живота, но до никъде не стигат и затварят. Освен, че през съществуването си завличат сума ти хора. Но ще го научиш по трудния начин явно. Като ти е дебела главата, давай смело. :)


90% от това което си написал го казах и аз в предишните си отговори :) Единствената разлика е, че аз твърдя че от тези сайтове може да се печели.Печелят 5% от хората(тези които знаят какво правят и къде да го правят),останалите 95% си броят центовете :) Както казах аз обичам да се запознавам с нещата, с които се захващам,по възможност от различни източници и има достатъчно доказателства ,че може да се спечелят пари(не много,но все пак пари) :) Съвсем друг е въпросът, че не всеки е в състояние да го направи.В крайна сметка дори и да се провалиш в нещо,това си е ценен урок ;) А иначе практиката показва ,че обикновено в живота успяват дебелоглавите хора,така че това го приемам като комплимент :)

П.П това за $200-300 на ден го казах във връзка с PTC ("олигофренските") сайтове,че е за балами да вярват че от тях ще изкарат тези пари. А иначе който е кадърен програмист сигурно изкарва и повече.Но едното изисква висока квалификация и умения, а другото е широкодостъпен(юзърски :)) начин за изкарване на допълнителни пари :) ,така че нещата са несравними.Няма как всички да разбират от програмиране и да се занимават с това :) както се казва за всеки влак си има пътници.

Поздрави и успех в онлайн начинанията!
 
Принципа ми е ясен за печеленето. Ако всеки печелеше, в друго положение щяхме да сме.

И на теб ти пожелавам успех. И ако решиш да се разчетеш наоколо, ще е супер ;)
 
От: Как да печелим пари от Ojooo!

О, аз днес няколко часа четох из форума и утре ще продължа :) На днешно време информацията е най-ценния ресурс, така че всеки източник е добре дошъл :)
 
От: Как да печелим пари от Ojooo!

Пичага, нищо лично - давам ти месец максимум 2, преди да се осъзнаеш, че пари от това няма да изкараш.
И аз минах първо през "лесния път" , но пари не падат, а ако паднат - са мижави.
Ще си дойдем на думата скоро :). По-добре си инвестирай времето в четене на форума, не си тъп, напротив и съм сигурен, че може да постигнеш много, отколкото да си хабиш времето сега в такива глупости :)
 
От: Как да печелим пари от Ojooo!

Брех, че забавно било в кофата (уф, че мирише :oops:).

По темата:
Смешно е да се говори за допълнителни доходи, които не били достатъчни да се изхранваш, а времето, което ти дърпа тази дейност да подминава времето нужно за по-доходоносна дейност. От тази система може да се печели само при наличие на достатъчно будали. Дори да успееш да примамиш такива със "стратегията си", гладът учи. Като видят, че са блъскали цял месец за няколко цента или няколко долара, най-вероятно ще те зарежат. Това ще рече, че непрекъснато трябва да издирваш нови и нови будали, които ще продължават да си заминават почти веднага след като са дошли. Така ти ще си загубиш времето не точно с кликове (вероятно и с кликове), но и с лош имидж по всички форуми където си минал, защото си правил на глупаци камара хора за шепа стотинки. Дори да е печеливша тази дейност, тя е най-малкото непочтенна и дори срамна (наравно с продаването на наркотици и измамите), защото за да успееш трябва да прецакаш камара хора като им загубиш времето с напразни обещания.
Ограмотяването е хем по-забавно, хем по-полезно. С него човек изкарва освновните си доходи, а не се занимава с допълнителни малко вероятни доходи.

Съвет:
Вслушай се в съвета на другите писали в таз тема и се зачети. Има множество начини човек да си изкарва прехраната както online, така и offline.
 
От: От: Как да печелим пари от Ojooo!

Брех, че забавно било в кофата (уф, че мирише :oops:).

По темата:
Смешно е да се говори за допълнителни доходи, които не били достатъчни да се изхранваш, а времето, което ти дърпа тази дейност да подминава времето нужно за по-доходоносна дейност. От тази система може да се печели само при наличие на достатъчно будали. Дори да успееш да примамиш такива със "стратегията си", гладът учи. Като видят, че са блъскали цял месец за няколко цента или няколко долара, най-вероятно ще те зарежат. Това ще рече, че непрекъснато трябва да издирваш нови и нови будали, които ще продължават да си заминават почти веднага след като са дошли. Така ти ще си загубиш времето не точно с кликове (вероятно и с кликове), но и с лош имидж по всички форуми където си минал, защото си правил на глупаци камара хора за шепа стотинки. Дори да е печеливша тази дейност, тя е най-малкото непочтенна и дори срамна (наравно с продаването на наркотици и измамите), защото за да успееш трябва да прецакаш камара хора като им загубиш времето с напразни обещания.
Ограмотяването е хем по-забавно, хем по-полезно. С него човек изкарва освновните си доходи, а не се занимава с допълнителни малко вероятни доходи.

Съвет:
Вслушай се в съвета на другите писали в таз тема и се зачети. Има множество начини човек да си изкарва прехраната както online, така и offline.



Това ми се струват твърде пресилени думи :) Чак с измами и наркотрафик да се правят сравнения е леко хиперболизирано :) Нима голяма част от търговията не е свързана точно с това-да продадеш нещо на някого без той да има нужда от този продукт,така че думи като глупаци,шарани и будали биха могли да важат за всеки един от нас, особено пък за тези които живеят в МОЛ-а :) :) :) А нима средностатистическия български работодател не гледа на служителите си като будали и глупаци,които може да експлоатира като черни роби?Определенията които използваш са далеч по-валидни за много други области на бизнеса,PTC сайтовете са деветата дупка на кавала.А иначе добрата реклама продава всичко и няма срамно изкарани пари щом са изработени законно и с легално занимание и колкото и да ме е убеждаваш не е все едно дали ще имам регистрация в PTC сайт или ще имам нарколаборатория в мазето :) Що се отнася до ограмотяването,посветил съм доста години да си завърша средното и висшето образование и слава Богу съм намерил добър и почтен начин да си изкарвам доходите.Така че не съм човек, който лесно се плаши от четене и ограмотяване :) А с това просто съм решил да си позапълня свободното време и допълнителните средства са добре дошли :)
Поздрави!
 
От: Как да печелим пари от Ojooo!

Странно ми е на какви ценности ви учат вас по-младите (не че съм кой знае колко дърт). Идеята на почтенният бизнес не е някой да прецака друг. Истинският проспериращ бизнес търси продължителни във времето бизнес отношения, а не еднократни удари. Идеята на бизнесът и занаятите е всеки да се специализира в каквото е добър. Той дава своето на другите и получава други стоки и услуги насреща. Бартерните сделки по принцип са трудни за договаряне, поради което са измислили междинните стоки (навремето злато/сребро, а сега хартийки, които наричаме пари).
И тъй като говорим за законно изработени пари с легално занимание, ще ти обърна внимание на този откъс от Наказателния кодекс:
Чл. 209. (1) Който с цел да набави за себе си или за другиго имотна облага възбуди или поддържа у някого заблуждение и с това причини нему или другиму имотна вреда, се наказва за измама с лишаване от свобода от една до шест години.
 
От: Как да печелим пари от Ojooo!

Как ми прецени ценностната система не разбрах?И кога съм казал ,че искам да прецакам някого?Оставил съм скайп и поща не случайно,защото ако някой случайно реши да се свърже с мен има много неща за обясняване,включително и рисковете.Не съм се скрил като някоя анонимна дребна душица ,че да баламосвам някого с приказки от 1001 нощ как ще забогатее за 2 седмици.Малко остава да излезе че съм обявен за международно издирване от Интерпол за киберпрестъпления.Тази дискусия става направо абсурдна и нелепа.Всеки човек с глава на раменете може да прецени къде,как и колко да си инвестира времето и парите.Смея да твърдя ,че що годе на раменете ми стои някакво подобие на глава и мога да разсъждавам с нея.Чул съм и съм прочел не малко неща за прословутите PTC сайтове и съм преценил какви са възможностите и какви са рисковете.Не съм си ипотекирал апартамента, че да инвестирам в тях и никого не съветвам да го прави.Това което казвам че е абсолютно реално да се правят по $300 от два сайта например.А който ми казва че е абсолютно невъзможно значи е слабо информиран.Друг е въпросът, че не всеки може да го постигне.Така че ще си позволя и аз един скромен съвет:Всеки който се дразни на тази тема и изобщо на коментирането на PTC сайтове да игнорира темата и да я подминава като недостойна за неговото внимание.
Успех!
 
От: Как да печелим пари от Ojooo!

Как ми прецени ценностната система не разбрах?
Нима голяма част от търговията не е свързана точно с това-да продадеш нещо на някого без той да има нужда от този продукт,така че думи като глупаци,шарани и будали биха могли да важат за всеки един от нас, особено пък за тези които живеят в МОЛ-а А нима средностатистическия български работодател не гледа на служителите си като будали и глупаци,които може да експлоатира като черни роби?

Конкретно за тези $300:
Въпросът не е дали можеш да изкараш тази сума за месец по този начин, а дали със същите или по-малко усилия можеш да изкараш повече. В понятието "допълнителни доходи" не се включва (поне в моите представи) мъдруване на сложни схеми и работа повече от 1-2 часа на ден. Ако полагаш повече усилия, то следва да ги насочиш към по-добре заплатена дейност, която вече няма да се нарича "допълнителен доход".
 
От: Как да печелим пари от Ojooo!

При положение че изработването на "основния ми доход" отнема по-голямата част от деня ми,няма как да отделя още 8-9 часа за изкарване и на "допълнителен доход",който впоследствие ще се окаже втори основен доход ако следя правилно мисълта ти.Така ще се окаже че работният ми ден става около 20 часа.То затова се казва допълнителен доход ,защото се отделя сравнително малко време за изработването му.А лично аз нямам уменията и способностите за 2 часа на ден за изкарвам по $200,ако някой го умее(предполагам има такива) е достоен за уважение.
А още повече че когато става дума за директни реферали най-тъпото нещо е да гледаш на тях като на дойни крави,шарани,будали или каквото и да било друго цветущо определение!Директния реферал е твой партньор в едно рисковано бизнес начинание,а не шаран!
И стига сравнявахте несравними неща.Все едно един строителен инженер да се възмущава че има глупаци и будали които да бъркат бетон и да носят киреч.Вече казах,не може всички да са програмисти и да разбират от нещата ,с които вие се занимавате.Както със сигурност вие нямате уменията и знанията които аз имам в други области така и аз нямам вашите в областта на програмирането!Със сигурност този форум се посещава от простовати юзърчета като мен, търсейки нещо по-достъпно и виждам как в различни теми биват подигравани и директно обиждани,което говори за меко казано лошо възпитание некореспондиращо с големите претенции!!! Има хиляди начини за изкарване на пари от интернет,едни изискват специфични умения и познания,а по-достъпните изискват просто средно ниво на интелигентност и креативност.Всеки си избира на кой влак да се качи според уменията,качествата и предпочитанията си! Ще си позволя и втори съвет: Не обиждайте и не ругайте хората,които лутайки се из интернет са попаднали тук и търсят начин да изкарат някой лев по начин различен от вашия! Разбирам че форума не е за всеки и не е тюрлюгювеч ,като на други места,но поне проявете култура и добро възпитание!
Поздрави!


П.П По отношение на изводите за ценностната ми система-това за търговията и продаването на ненужни продукти беше казано с чувство за хумор.А що се отнася за работодателите експлоататори,не съм казал че съм като тях,а че определенията които използва са валидни за много други области на бизнеса и се надявам да си също толкова възмутен от тях, както се възмущаваш от някакви си сайтове.Има далеч по-неморални и престъпни практики от това да привлечеш някой реферал за сайт. Слава Богу спя спокойно защото през живота си съм се старал да не прецаквам и използвам никого за лични облаги,така че съм спокоен от тази гледна точка.
 
Последно редактирано:
От: Как да печелим пари от Ojooo!

Безплатен съвет от мен - хабенето на нерви по форумите е губене на време.
 
От: Как да печелим пари от Ojooo!

Безплатен съвет от мен - хабенето на нерви по форумите е губене на време.



Доста ценен съвет!За съжаление български национален спорт е безсмисленото чесането на езици по форуми и седенки.Не го практикувам това по принцип,но наистина всеки написан отговор ме провокира да отговоря,защото не виждам обосновани аргументи.
 

Горе