Как да печелим с клипчета - MetaCafe

Моя грешка - да :(
И все пак - то си се пада точно май по 100$ на всеки 20 000 гледания - тоест, пак не е никак зле, ако веднъж се намери начин за трупане на гледания. Сега видях как са дали схемата - на 200 000 гледания са $1000, и после на 2 милиона гледания - $10 000. Предполагам, че по всяко едно време след първите 20 000 гледание ще може да се заяви плащане на сумата до момента. Ако всеки си направи по няколко клипчета, и всички се качват в общ блог, който е достатъчно популярен - могат да се правят доста сериозни печалби. Виждам съл хора за ден, и дори за часове, вече да имат над 20 000 гледания.
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

кoй е изкарал пари??
Някои видял ли се е с пари в ръцете, аз съм го виждал това метакафе и кинтите ама си мислех че е скам...
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

не е скам много голяма компания са и имат модел за печлба така че да не са назад от това че плащат за клипчето ти но е трудно да се вземат и са малко сравнео с усилията които трябва да положиш за да го избуташ по добре си направи проблог и се занимаваи с адсенс или афилиейт маркетинг

по скоро бих разгледал опцията в ютюб да си добавиш адсенс към собствените си клипчета
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

Аиде и аз с клипчета по метакафе
Дайте едно рамо
Ето го моя канал


ЕДИТ: А и да ви помоля да дадете голям рейтинг еии
Тия са ми авторски, т.е. мои са не съм ги копвал
Да видим ще се правят ли пари ли не
хеххеех
 
Последно редактирано:
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

те пари не се правят оне шот ами кампаниино

пример пвравиш забавни клипчета качваш ги на твои блог за забавни клипчета промотираш блога посетителите идват и ти генерират вюта ти продължаваш да правиш клипчета и да промотираш блога след време някое клипче ти излиза над 20000 вюта и почва да печели... след него друго....

затова казвам че по добре направо да да имаш адсен или афилиеит блог отколкото да се занимаваш с клипчета
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

мдам и така може а наи добре е по принцип с нишови по принцип съм чувал че двама с топ печелившите клипчета едият показвал как се правят фокуси а другият уроци по карате (дали е така незнам) та правите си блог в за фокуси например с клипчета в които се показва как се прави даден фокус прави се блог за фокуси и които иска да види как става идва и гледа клипчето :)
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

те пари не се правят оне шот ами кампаниино

пример пвравиш забавни клипчета качваш ги на твои блог за забавни клипчета промотираш блога посетителите идват и ти генерират вюта ти продължаваш да правиш клипчета и да промотираш блога след време някое клипче ти излиза над 20000 вюта и почва да печели... след него друго....

затова казвам че по добре направо да да имаш адсен или афилиеит блог отколкото да се занимаваш с клипчета
А не чак толкоз,
ко мки пречи да кача 10 клипчета те и сами може да тръгнат
+ тва да речем ще направя 2-3 поста в някои по голям форум
и схте ги дам на 100 човека от скайпа си и те да го дават на други
толкоз че съм се занимал 2-3 часа и ги оставям
АмА съм зарибен да дигна едно до 20 000 да видя дли ше взема пари
пък колко му е един блог да спретна половин час работа и адсенсе ще му сложа и да си качам клипчетата и там и без тва се чудех къв блог да напрая. BTW ти ми даде уникална идея....( която няма да споделя)
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

Съжалявам, ако това е предлагано или обсъждано, но не съм чел цялата статия.

Значи имам едно клипче одобрено. Но едва имам 600 гледания и рейт малко на 3. Дали е възжмоно да купя евтин трафик и да докарам брояча до 20к?
 
От: От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

BTW ти ми даде уникална идея....( която няма да споделя)

ами затова са форумите а ако идеята тръгне и спечелиш апари може да ме черпиш ;)

@fiddy незнам прочети им правилата
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

Някой пробвал ли ги е? Гледам някви оферти в Dp 10к уникални за 10$. За това почвам да се замислям за нещо от сорта. :)
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

Някой пробвал ли ги е? Гледам някви оферти в Dp 10к уникални за 10$. За това почвам да се замислям за нещо от сорта. :)
извинявам се за въпроса ама
DP? кво е ?
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

Някой пробвал ли ги е? Гледам някви оферти в Dp 10к уникални за 10$. За това почвам да се замислям за нещо от сорта. :)

това къде по-точно го гледаш?
линк?
 
здравейте,
искам да ви попитам дали наистина някой е получил пари от това нещо или само "чух,казаха ми че"... защото ако наистина действа ще взема и аз да се възползвам...пари ми трябват :)
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

С това се изкарват колко ще изкараш зависи от това колко си готов да учиш и колко време си готов да отделиш

Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама
Какво е Affiliate Marketing - Как се изкарват пари със сайт

DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес (DSh Vs. Aff)


иначе с клипчета досега не съм виждал някои спечелил
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

И аз преди време се мъчех да изкарам някой долар от клипчета. Качих около 10 клипа, като два от тях успяха да минат 20 000 гледания и даже бая отгоре :mrgreen: :

Submarine In Google Earth - 145 000 гледания

http://www.metacafe.com/watch/723438/submarine_in_google_earth/

Lamborghini Gallardo 0-300km/h - 319 000 гледания​

http://www.metacafe.com/watch/742684/lamborghini_gallardo_0_300km_h/

Е тия клипчета ако бяха одобрени май трябваше да изкарам към няколко хиляди долара :mrgreen: Те съответно не бяха, защото единият бил с лошо качество, а на другия идеята му не била оригинална. И съответно се отказах да се занимавам с тях, защото те се чудят за какво да се хванат само и само да не ти одобрят клипа :mad: В последствие си насочих усилията към афилейт маркетинга, за което съм много доволен, че го направих :)
 

Горе