Как да печелим с клипчета - MetaCafe

От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

аз съм печелил от метакафе. преди 1 година имаше яко зарибяване да се правят клипове и да се печели. познавам един който всяка седмица взима по няколко хиляди - kipkay.com

малко късничко сте го открили това ама нищо :)

след като достигнете 20,000 посещения, ви пращат договор който трябва да подпишете и да го пратите обратно ( по мейл ).

не съм правил скоро клипчета защото нямам време и идеи.

гледайте на КипКей клипчетата - той е нечовек
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

Гледал съм ги всичките. Ти печелил ли си нещо? Някой БЪЛГАРИН? Не мога да разбера защо когато се говори за печелене от metacafe всеки дава kipkay за пример
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

сега и аз качих няколко клипа обече незнам дали ще ми ги одобрят а я кажете още некой сайт такъв с клипове и такива работи да качваш снимки клипове и такива неща и колкото пъти го гледат да ти дават кинти ще съм ви адски благодарен
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

Ето и една идея от мен. Правя ви блог(първоначално ще е .блогспот.ком), отварям го за всички за да можете да си качате клиповете, субмитвам го в около 200+ директории и ви го oставам. След което субмита остава на вас.
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

е направи ли блог а знаете ли каде мога да добавя клипа си за да станат по бързо посещенията
това ми е клипа
http://www.metacafe.com/watch/3123838/never_seen_such_a_thing/
обаче много бавно стават посещенията ако има начин да стават по бързо моля кажете
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

а може ли да ми кажете като направя тези 20000 кога пращат договора или кога ми казват дали ще ми одобрят видеото защото сега имам 2 клипа който минаха 20000 а още нищо незнам
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

Ако клиповете си ги правил ти и авторските права ги държиш ти би трябвало да ти ги одобрят.
Поне това разбрах от прочита на цялата тема.
 
От: Как да печелим с клипчета - MetaCafe

гадост от миналия месец вече не плащат така че не си заслужава да се мъчите
 

Горе