Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Изнервих са... има ли някой който да продава, чрез GoDaddy и е успял да си настрои payee с paypal??? Ако има да помага, може и на ЛС.

Моето е с дебитна карта (виза електрон), ако имаш някаква пробваи с нея.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Изнервих са... има ли някой който да продава, чрез GoDaddy и е успял да си настрои payee с paypal??? Ако има да помага, може и на ЛС.

Какъв е проблема, мисля беше много лесно да си сложиш пейпала като метод за получаване на парите
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ами стъпка по стъпкаа

1. Посочвам да пусна домейн
2. Иска ми payee
3. Добавям си nickname...
4. Потвърждавам си адреса..
3. И при payment method ми излизат само 3 - eCheck/Local bank , Wire, Check
и до там...
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

PayPal should be an option you can select. If you're not seeing it listed, you may not have your currency preference set to US which is a requirement to be eligible for this method. Other currency preferences would require another method to be selected.

Или иначе казано валутата ти трябва да е US, за да сработи. Виж да не е това.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ами стъпка по стъпкаа

1. Посочвам да пусна домейн
2. Иска ми payee
3. Добавям си nickname...
4. Потвърждавам си адреса..
3. И при payment method ми излизат само 3 - eCheck/Local bank , Wire, Check
и до там...

Ако е за метода на получаване на пари от Годадди, а не за плащане към тях да знаеш, че има технологично време докато ти го приемат и не беше малко - наскоро мислех да си добавя нов метод за получаване на парите и това точно ме отказа, пишеше че докато го обработят минавали няколо дни
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

SmartBusiness каза:
PayPal should be an option you can select. If you're not seeing it listed, you may not have your currency preference set to US which is a requirement to be eligible for this method. Other currency preferences would require another method to be selected.

Или иначе казано валутата ти трябва да е US, за да сработи. Виж да не е това.

Това беше първото, което направих. Не сработи. ;)

Ако е за метода на получаване на пари от Годадди, а не за плащане към тях да знаеш, че има технологично време докато ти го приемат и не беше малко - наскоро мислех да си добавя нов метод за получаване на парите и това точно ме отказа, пишеше че докато го обработят минавали няколо дни

Не ми е проблем да изчакам, ама не ми дава да си завърша регистрацията на payee-то...
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Това беше първото, което направих. Не сработи. ;)



Не ми е проблем да изчакам, ама не ми дава да си завърша регистрацията на payee-то...
Виж въпросите и отговорите, дали нещо ще ти е от полза

I want to sell some domain names on GoDaddy, and want funds (if any) paid into paypal. Godaddy are asking for: 1. Nickname, 2. Paypal account 3. Paypal account confirmation. Can anyone please tell me what they mean for all 3) Thank you


1) Account nickname is something you set up as an identifier. It can be anything. Not linked with paypal.
2) paypal account: Your paypal email ID
3) paypal account confirmation: type the email again
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

[video=youtube_share;qOgdGkeED9o]https://youtu.be/qOgdGkeED9o?t=53[/video]

Ей тази опция не я виждам за paypal... (53сек.)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Странно, акаунта ти сега ли го правиш, нов ли е - виж някъде да не е чекнато нещо, ако не и мпиши на съпорта, бързо отговарят.

Би трябвало да може не си първия от БГ с пейпал дето продава в дадито
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

А колко време ви отнема проверката в brandbucket пише, че е няколко дни, но на места четох, че и по месец си отлита понякога.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

А колко време ви отнема проверката в brandbucket пише, че е няколко дни, но на места четох, че и по месец си отлита понякога.

Последния път ги бях забравил - 3 седмици бяха минали
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Това малко прецаквация ми се струва ... За по-скъпи домейни пак ли е така в Sedo-то?

nn5dns.jpg
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ами стъпка по стъпкаа

1. Посочвам да пусна домейн
2. Иска ми payee
3. Добавям си nickname...
4. Потвърждавам си адреса..
3. И при payment method ми излизат само 3 - eCheck/Local bank , Wire, Check
и до там...

Пп опцията е имаше само за стари акаунти
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Моя е 1year+ Писах си снощи със съпорта ама и те останаха учудени и ме препратиха да пиша на други. Сега чакам отговор по е-мейл. ;)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Писал си на съпорт на godaddy? Аз пък нямам такава опция въобще. Странна работа.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Има я, но май беше само на checkout page-a.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ха, това не го знаех

За да бъде по ясно, с пп може да платиш услуги, но за аукциона не можеш да го настроиш и да получиш пари. Обхваща акаунтите от около 2 години които са създадени до сега. Ще бъде интересно какво ще отговорят, но ме съмнява на някой да му надстроят ацето. Преди около 1 година имаше доста баннати ацета и в тази връзка направиха някви промени...
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

От снощи обикалям из домейн листърите и се чудя къде да пусна домейна за продажба, накрая май пак ще се спра на namepros и ще чакам оферта.

Някой от про-тата тука може ли да разясни как става сделката, чрез escrow?
Как е най-добре да си получа парите?
Може ли PayPal за страни от третия свят - каквато явно се оказва и нашата.

Ако може пример с $1000 продажна цена, при приети от мен разходи за escrow, банков превод, paypal такси... колко $ остават.

Може и линкове, но да са свързани със сделки за страни като нашата (дето никой не на е... за нищо)

пп. Моля да не се приема, че седя пийвам биричка и чакам някой на готово да ми свърши работата. От два дена ровя като луд и само едни проценти, *, откази за PayPal и вече в главата ми е каша.
Може би трябва да спра с тия домейни за една седмица.. ;)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

За тези от вас които са насочени към закупуване на домейни интересни за азиатците тук може да следите какво домейни вървят при тях и към кои има интерес също ще ви е от полза при
https://www.4.cn/
 

Горе