Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Туко що регнах оо7 (dot) com LLN домейн, пък да видим дали ще има ефект
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Туко що регнах оо7 (dot) com LLN домейн, пък да видим дали ще има ефект

Би трябвало да струва нещо този домейн, все пак е 3 символа.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Туко що регнах оо7 (dot) com LLN домейн, пък да видим дали ще има ефект
поне пиши че е IDN xn--7-0tba.com
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ах как се на**бах
Да се ева у кьоравия
Писал съм на български език
баси как заминаха 9$
Е това не го очаквах от себе си :D :lol:
Гледайте колеги какви ги правите , че да не се натанцувате като мен
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ах как се на**бах
Да се ева у кьоравия
Писал съм на български език
баси как заминаха 9$
Е това не го очаквах от себе си :D :lol:
Гледайте колеги какви ги правите , че да не се натанцувате като мен

промени си и темата в намепрос че е заблуждаващо... стават и такива работи ;)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Изтрих я, че не е заблуждаващо, ами си е направо измама, ако някой знае и решава че ще го пусне така.
Абе живи и здрави да сме, вече ги избих парите...
Та някой ако му трябва подобен куц домейн, да казва :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

по скоро да си го купил .няма свободни "рандом" 3 символа с разширение ком от доста време насам :)

Blackfriday ме поправи :)

Туко що регнах оо7 (dot) com LLN домейн, пък да видим дали ще има ефект
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ах как се на**бах
Да се ева у кьоравия
Писал съм на български език
баси как заминаха 9$
Е това не го очаквах от себе си :D :lol:
Гледайте колеги какви ги правите , че да не се натанцувате като мен

Къде си го регнал? Виж дали нямаш grace delete - демек да го изтриеш и да ти върнат парите - повечето регистри предлагат това.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

В goggedy го регнех, дали имат такава опция?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Дълга и широка е там. Трябва да им се обадиш по телефона....
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

SmartBusiness - и по имейл става..поне при мен на 1-2 ден го изтриваха..само дето преди това искаха потвърждение за изтриване.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Така де - ама Godaddy вече нямат email support. А и чата май не работи. Остава само телефона. Поне при мен това е единственият начин да се свържа с тях, затова съм решил леко полеко да си изнеса всички 200+ домейна от там - изнесох 50 към namecheap като имаха промоция преди неколко дни. Повече никога godaddy.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Заповядайте, още едно място за търгове на домейни при азиатците. Ако следите азиатците падат доста добри попадения да си знаете :)

http://www.west.cn/services/paimai/
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

На интересна практика попаднах днес.
Наскоро регистриран домейн вече залят от спам и един мейл ми направи впечатление - безплатно услуга само срещу регистрация.
Отворих сайта и след подробно попълване на информация за "бизнеса" ми нямаше и 12 часа и получих обещаната услуга при това на завидно качество.
Целта според мен беше събиране на информация за имейл маркетинг. Но въпроса ми е друг - откъде намират информация за новите домейни, че няма и час след купуването и вече имейла задръстен от спам.

ПП мейла е от типа : [email protected]
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Направо, толкова нелепо не съм се чувствал от 4 ти клас, когато без да искам пипнах ц*ц*те на учителката по история...
Как и да е, вчера се рових в годеди и установих същата работа, само по телефона може да им се обясни това онова...обаче от България не може да се набере телефона им и се ядосах, не исках да го гледам в регистрите ми и го изтрих този домейн.
Абе важното е да сме живи и здрави :D
Иначе, и аз препоръчвам (не съм капацитет в тая област), да подминаваме годедди, направо се чудя, води се един от големите в тоя бизнес, а имат толкова тъпа система, на мобилно устройство не работят някой от нещата им, скапан съпорт (преди 3 месеца, с едно тулче открих хубав 6 цифрен домейн без нула и 4, даде ми да го регна, стигнах до плащането, потвърдих, нещо не стана, пак потвърдих, уж прие и излезе съобщение че не мога да го регна...тогава им работеше чата, то чата май бачкаше само след 21 часа българско време, свързах се с един от съпорта и му обяснявам за ситуацията, та онзи ми пише че е станала грешка, и ако са ми взели пари, ще ми ги върнат, обясних му че пари не искам, искам си домейна, в крайна сметка нищо не стана) и смятам и аз да се прехвърля на друг регистратор.
Препоръчайте някой , който е по-френдли и лесен за боравене?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ок около 2 години съм при namesilo.com (да, доста странно за име на домейн регистрар)
- Възможно най ефтини (https://www.namesilo.com/pricing.php)
- Не се опитват да ти пробутат друга услуга при регистрация на домейн
- Безплатна WHOIS защита
- Приемат най-разлижни начини на плащане
- ICAN accredited регистрар са
- Контрол панела за управлението на домейните е ОК
- Имат си доста добра система за защита като 2 factor authentication идр.
- И всички други стандартни ектри както и при другите регистратори като, безплатен push към друг акаунт, DNS управление, forwarding ит.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Изненадвам се, че годедди го е регистрирал. И аз веднъж без да искам написах домейн на кирилица, но в Namecheap ми излезе съобщение за грешка и оправих.
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Изненадвам се, че годедди го е регистрирал. И аз веднъж без да искам написах домейн на кирилица, но в Namecheap ми излезе съобщение за грешка и оправих.

Да, годеди явно нямат такива съобщения, така че колеги, внимавайте, че доста от българските букви не се различават от латинските (о, е, т, х, к, р и тн), да не се набузите с подобно безполезно нещо
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

VR ясно. Каква е идеята на 2023?
 

Горе