Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

прати им скрийншот от админ панела ти, да им докажеш.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Пратих им скрийншот и промених неймсървърите на домейна от тези на Undeveloped с оригиналните на Namecheap.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Тъкмо се зарадвах на първия си продаден домейн и .....

We still haven't been able to get in touch with the Pakistani buyer by phone. We try to call and email the buyer everyday. We let you know once we've been in touch with him. Best,"
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

От Undeveloped уж твърдят, че кодът за трансфер не работи, но преди малко получих имейл да потвърдя трансфера на домейна в http://fabulous.com/. Кликнах на съответния линк за потвърждаване. Надявам се вече всичко да е наред. Този регистратор http://fabulous.com/ за първи път го чувам.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

От Undeveloped уж твърдят, че кодът за трансфер не работи, но преди малко получих имейл да потвърдя трансфера на домейна в http://fabulous.com/. Кликнах на съответния линк за потвърждаване. Надявам се вече всичко да е наред. Този регистратор http://fabulous.com/ за първи път го чувам.

Поне ще вземеш ли доволни пари за домейна, издай малко :) Примерно в долната граница на ХХХХ или нещо такова. Да ни мотивираш :)
 
Последно редактирано:
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Няма общо с темата, искам само да покажа някакви пичове, дето залагат на мой търг в Неймпрос.
Парите не са кой знае какви, но е интересна битката по между им :)
Каква ожесточена битка е само
https://www.namepros.com/threads/octaus-com.944437/#post-5529949

Който от двамата го купи, и на двамата ще им бодна положителна репутация :)
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Поне ще вземеш ли доволни пари за домейна, издай малко :) Примерно в долната граница на ХХХХ или нещо такова. Да ни мотивираш :)

Домейнът не е скъп, в ХХ ценови диапазон.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Няма общо с темата, искам само да покажа някакви пичове, дето залагат на мой търг в Неймпрос.
Парите не са кой знае какви, но е интересна битката по между им :)
Каква ожесточена битка е само
https://www.namepros.com/threads/octaus-com.944437/#post-5529949

Който от двамата го купи, и на двамата ще им бодна положителна репутация :)

При положение, че има купи сега за 55 $ ми се струва малко прекалено да се състезават за няколко долара повече или по-малко. Ако човек наистина иска домейна, просто щеше да го купи.
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

При положение, че има купи сега за 55 $ ми се струва малко прекалено да се състезават за няколко долара повече или по-малко. Ако човек наистина иска домейна, просто щеше да го купи.

Според мен се забавляват, но и аз не бързам :)

В духа на темата, за 1 седмица през godaddy продадох два VR домейна на различни хора...съвпадение ли е че и двата са VR или се появява вече търсене на такива домейни?...
 
От: От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Според мен се забавляват, но и аз не бързам :)

В духа на темата, за 1 седмица през godaddy продадох два VR домейна на различни хора...съвпадение ли е че и двата са VR или се появява вече търсене на такива домейни?...

Аз за сега нямам продадени от моите VR домейни. Ориентировъчно в какъв ценови диапазон ги продаде?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Заражда се търсене на тези домейни, явно близките години това ще е манията, а защо не ти близките десетилетия :D
 
От: От: От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз за сега нямам продадени от моите VR домейни. Ориентировъчно в какъв ценови диапазон ги продаде?

Аз съм скромняга, по около 100$ чисто за мен на парче
 
От: От: От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Здравейте,
гледам, че основно коментирате .com.
какво е мението ви за .eu и за пазара им?
Къде се продават предимно и има ли нещо специално при тях (освен изискването да си от европата).
Или да не се занимавам :)?
 
От: От: От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Здравейте,
гледам, че основно коментирате .com.
какво е мението ви за .eu и за пазара им?
Къде се продават предимно и има ли нещо специално при тях (освен изискването да си от европата).
Или да не се занимавам :)?


За .eu няма проблем да си купиш, никакви документи не искат. Все едно си купуваш .com
.COM държат най-висока цена, .eu много по-трудно се продават, а и осовно са за европа. .eu е хубав домейн ,ако решиш да развиваш сайт на него, но откъм бизнес с домейни не е добро решение според мен
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Четох за марки и защитени имена, но все пак да попитам. Проблем ли би било, ако регна домейн на хотел, изтекъл е, а хотела е действащ. Името е от сорта на къщатанапешо.ком.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ако домейна е .com вероятно няма да имаш проблеми.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Здравейте , един хипотетичен въпрос , лицето Х си прави акаунт в дадито регистрира си Y домейни , продава да кажем 1 , но дебитната карта е на името на лицето Z. това ще представлява ли проблем при транзакцията.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да, мисля че това ще е проблем.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Здравейте , един хипотетичен въпрос , лицето Х си прави акаунт в дадито регистрира си Y домейни , продава да кажем 1 , но дебитната карта е на името на лицето Z. това ще представлява ли проблем при транзакцията.

В неймчийп съм плащал с чужда карта и съм купувал домейни, няма проблем. Но съм попълвал данните за картата коректно, като име на собственика на картата не съм писал моето, а това на собственика на картата.
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

В неймчийп съм плащал с чужда карта и съм купувал домейни, няма проблем. Но съм попълвал данните за картата коректно, като име на собственика на картата не съм писал моето, а това на собственика на картата.

Не говорим за някакъв вид ”схема” :) всичко ще е коректно попълнено въпроса е дали превеждат пари по този начин, иначе за вземането ги вземат, чудя се дали при превода се посочва само iban-a или към него се посочват и имената. Във втория случай ще стане так че превеждат пари на лице с имена посочени в акаунта петър петров да кажем, към титуляра на iban-а петя петева , и дали ще стане конфликт с имената и банката ще откаже транзакцията.
 

Горе