Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

KoMaHgOc каза:
Sobieski каза:
Напоследък доста се разви форума и живна а вече си имаме и каки 8)

Нека нека :)
Да, форума е доста активен напоследък. Аз лино след като всърша с работа за деня влизам да споделя мнение по някои въпросу, а и е хубаво да початиш с хора, които са се потяли над едни и същи неща.

А за каките - нека има повече, това ще стимулира мъжката част да чете и учи повече за да им помага. И да се включват в темата по която са компетентни и каката е питала или е коментирала нещо. :wink:
 
Blinky каза:
KoMaHgOc каза:
Sobieski каза:
Напоследък доста се разви форума и живна а вече си имаме и каки 8)

Нека нека :)
Да, форума е доста активен напоследък. Аз лино след като всърша с работа за деня влизам да споделя мнение по някои въпросу, а и е хубаво да початиш с хора, които са се потяли над едни и същи неща.

А за каките - нека има повече, това ще стимулира мъжката част да чете и учи повече за да им помага. И да се включват в темата по която са компетентни и каката е питала или е коментирала нещо. :wink:

xaxaxa ах ти мръснико :)
 
Може ли някои да ми обясни това !!

Здравейте,

Благодарим за интереса Ви към Google AdSense. За съжаление, след прегледа на молбата Ви установихме, че за момента не можем да Ви приемем в Google AdSense.

Вашата молба не бе одобрена поради посочените по-долу причини.

Проблеми:

- В процес на изграждане

---------------------

Допълнителни подробности:

В процес на разработка: Установихме, че страниците в сайта Ви са непълни или са в процес на разработка. За да може да разгледаме заявлението за включване към AdSense, изискваме уебсайтовете да се са стартирани и да има средства за придвижване из тях. Вашият сайт трябва да съдържа достатъчно съдържание, за да могат нашите специалисти да прегледат и покажат подходящи реклами. След като по-голямата част от сайта Ви бъде завършена и започне да функционира, ще се радваме да преразгледаме заявлението Ви.

---------------------

За пълен списък с критериите на AdSense, моля посетете:


За да актуализирате и подадете отново своята молба, посетете и влезте от карето 'Вход за съществуващ клиент' с имейл адреса и паролата, които подадохте с молбата си. Нашите специалисти ще прегледат профила Ви за съответствие с изискванията на програмата, затова моля уверете се, че сте отстранили всички горепосочени проблеми преди да подадете молбата отново.

Поздрави,

:( :( :( Екипът на Google AdSense
 
Blinky ние сме си наши хора няма да те издаваме :lol: шегичка :p
 
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Blinky ние сме си наши хора няма да те издаваме :lol: шегичка :p
Суперс те хора. :wink: Не се и съмнявам че сте готини. Ама аз не съм чат-гларус. Надявах се да съм с друг статус в мрежата, ама щом сте казали - значи има върху какво да работя. :)
 
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Суперс те хора. :wink: Не се и съмнявам че сте готини. Ама аз не съм чат-гларус. Надявах се да съм с друг статус в мрежата, ама щом сте казали - значи има върху какво да работя. :)
бате една грешна стъпка и за цял живот ставаш извратен воайор :twisted:
 
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

ахахах е то кой не се кефи на мулатки :d
 
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

ахахах е то кой не се кефи на мулатки :d
Бате, расистите не се кефят на молатки. :) :oops:
Ама добре я носпамихме темата, а сега малко и по нея:

Еми всеки си има начина за промотиране - това си се знае. Но важен момент е да почнеш един, да стигнеш задоволителни нива и да минеш на друг метод. С два успоредно е по-трудно и се препоръчва само за адванс webmaster-ите. Колкото по запознат си токова по-лесно ти тече работата и не чувстваш дисконфорт при изпълнението на 1,2 или 3 + метода за промотира на сайт или блог. :)
 
Последно редактирано:
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

5) Направете SEO. Ако никой не може да ви намери на първа страница например, едва ли ще правите големи продажби освен ако не правите PPC кампании.

Как само си го написал :) се едно се щтраква с пръсти и си на 1-ва страница в Г. :D
 
Последно редактирано:
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Здравейте на всички,дано включването ми да не ви подразни,защото няма да пиша нищо общо с темата и въпреки това смятам,че е важно.
Предполагам,че хората пишещи тук са истински предприемачи,че хората тук са наистина амбициозни и знаят как да правят пари.Сигурна съм,че всеки от вас иска да гради бизнеса си бързо,енергично,със страс,че иска да се развива само на горе.
И съм сигурна ,че всеки от вас знае,че всичко това няма да е възможно ако не се чувствате добре всеки един ден,всеки един момент.
Предлагам ви дастанем партъори,аз ще ви помогна да сте здрави и в перфектна форма винаги,а вие ще имате енергията и силата да се градите бизнеса си и да печелите пари.
Ако това предложение е заинтригувало някой или просто му е любопитно нека ми пише на [email protected] Мария Цветкова!
 
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Добре дошла и ти пожелавам
приятен престой тук. Мерси за топлите думи и се радвам че форума ти оставил такова впечатление.

Дано не предлагаш това за което си мисля, защото не ми стана ясно какво предлагаш всъщност. Но разбрах че е нещо тунизаращо. :) Дано не ми се вържеш на шегичката - просто. Успехи...

А сега и по темата: да но не е написал с коя дума. не е лесно визки знаеме, но поне не е невъзможно.:) А първа страница на Г. за малките думи е лесна, но при големите е тридното.
Как само си го написал :) се едно се щтраква с пръсти и си на 1-ва страница в Г. :D
 
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

Здравейте на всички,дано включването ми да не ви подразни,защото няма да пиша нищо общо с темата и въпреки това смятам,че е важно.
Предполагам,че хората пишещи тук са истински предприемачи,че хората тук са наистина амбициозни и знаят как да правят пари.Сигурна съм,че всеки от вас иска да гради бизнеса си бързо,енергично,със страс,че иска да се развива само на горе.
И съм сигурна ,че всеки от вас знае,че всичко това няма да е възможно ако не се чувствате добре всеки един ден,всеки един момент.
Предлагам ви дастанем партъори,аз ще ви помогна да сте здрави и в перфектна форма винаги,а вие ще имате енергията и силата да се градите бизнеса си и да печелите пари.
Ако това предложение е заинтригувало някой или просто му е любопитно нека ми пише на [email protected] Мария Цветкова!

Извинявам се предварително!!!
МУАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХХАХАХААХАХАХАХАХАХ !!!! АХГАХААХФАХАХФАХФАХАФХФАХФАФАХАХАХАХАХАХ
 
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

едно предложение защо не се направи един раздел Black SEO но само определени хора да имаме достъп до там и да си пускаме тулс там поне за PE ще излезнем по нагоре стига да не се уливаме има хора само това правят... може да пробваме какво ще кажете?
 
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

аз мога да пусна една затворена секция по темата но всички ще имат досъп въпросът е че не мога да ви помагам по въпроса защото не разбирам много много а и с блек сео се правят сайтове еднодневки не бизнес сайтове с които да печелиш години....
 
Re: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет

От импресии може ли да си докараме пари
 

Горе