Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Дискусията в 'My Journey' стартирана от vitohol, Апр 11, 2007.

1. seopalbg

seopalbg New Member

Рег.:
    Авг 14, 2012
    Съобщения:
    44
    Харесвания:
    19
    Точки:
    0
    Място:
    Пловдив
    От: Как да си докарваме достатъчно пари от Интернет с афилиейт маркетинг

Мерси за съвета Blinky, тъй като тематиката на сайтовете наистина е доста разнообразна - от домашни любимци до идеи за дома, най-добре ще е да се ориентирам към продукти. Единственото което ме притеснява в случая е дали посетителите на сайта няма да се отдръпнат от него, ако видят продукти под всяка статия.

За съдържание на сайта си използвам основно съдържание за guest blogging (ползвам няколко сайта като myblogguest.com), което е напълно безплатно и 100% уникално, но се пише от други хора. За това си мислех да опитам само с линкове и да ги маскирам http://wordpress.org/extend/plugins/pretty-link/.

2. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,035
    Харесвания:
    1,784
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia

Темата на сайтовете я съобразяваш с продукта, който най-добре ще лепне и ще нови продажби. Няма какво да те притеснява, защото това може да го направиш доста удобно и не толкова дразнещо за потребителя. Никога не съм съветвал блогъри или собственици на сайтове на "нахалстват" при промотирането на даден продукт. Това се прави идея по-дискретно (недразнещо) и понесено с вкус и стил. Мигащи банери в началото или големи бутони в края на статията не са подходящи, ако стила на сайта не е такъв - магазин, каталог, ревю сайт. Може да потърсиш и тук сходен плъгин, който да показва рекламки, които са добре поднесени във всеки пост или страница. Не е нужно да е нещо мега крещящо, защото наистина ще докараш този ефект с "този пък какво ми продава".

Този плъгин мисля, че ще е добър. Естествено, преди това трябва да се пробва, за да се види до каква степен може да бъде полезен за твоя случай, но от пръв поглед мисля, че ще ти лепне добре.

3. vankaraivanov

vankaraivanov New Member

Рег.:
    Март 2, 2013
    Съобщения:
    30
    Харесвания:
    1
    Точки:
    0

Супер информация

4. Багро

Багро New Member

Рег.:
    Февру 25, 2013
    Съобщения:
    15
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Добре, съгласен съм със твоят пост по 6 точки и имам мнение само по 1. Това с ревютата не ми харесва, но това съм аз и не налагам мнението си на други. Отдавна не танцувам по музиката на Гугъл, понеже не ми харесва как се държи с афилиейт маркетърс. Пуснаха тяхната зоологическа градина, за да ни правят работата по-трудна и без това не толкова лесна. Затова си плащам за трафик чрез ППС мрежи. Помислете -ако сравните времето с парите с които евентуалнои ще вложите, не си заслужава. Изобщо писане на статии и социални мрежи оптимизиране, не е по вкуса ми, само защото ще привлека безплатен трафик. Не казвам ,че не работи-напротив , работи добре, но не и за мен. Пробване на ППС мрежа с до $50 на оферта и ако тръгне добре- е по-добра схема за мен.Ако не тръгне започвам да търся причината в мен, а не в Гугъл. Така знам себе си и моите слабости и силни точки. С Гугъл малко ми е несигурно,кое животно ще пуснат утре....я Тюлен, я Скарида или Мравка.

5. vitohol

vitohol Premium

Рег.:
    Апр 11, 2007
    Съобщения:
    858
    Харесвания:
    23
    Точки:
    18

Ако говориш за поста дето аз пуснах най-в началото на темата, напълно сам съгласен с теб. Това беше и вече е минало.
    В днешно време, най-добрия начин за трафик е чрез платени реклами PPC та насам натам ;)

Поздрави за добрия коментар.

6. Багро

Багро New Member

Рег.:
    Февру 25, 2013
    Съобщения:
    15
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Благодаря, Аз си чакам тук да ми"отвържат синджира на ограниченията за новобранец'' и ще ви дам списък със около 30 добри и изпитани РРС мрежи ,които не изискват космически цени. Освен това имам и офлайн мрежи,които струват стотинки на ад в принт медия. Както и много други неща, които виждам момчетата да се мъчат тук. Но идва времето всеки момент.Със здраве.

7. Antoniya

Antoniya New Member

Рег.:
    Ноем 5, 2015
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Видях ,че няма тема за тях и реших да напиша няколко реда .
    Запалих се ,докато ровех в нет-а за продуктивни и-нет системи и видях класация на 10-те най-добри affiliate маркетинг "училища ".Без да му мисля много се регистрирах в Wealtly affiliate и започнах видеоуроците .
    Стартово са 10 урока ,как да си направим сайт в Wordpress ,как да го менажираме ,как да го оптимизираме (само начални инструкции),Създателите на сайта са направили търсачка (може би не се казва така), която помага за CEO -jaaxy.com
    с ключови думи ,такива които потребителите търсят по твоята тема ,за да обхванеш повече хора.
    За такива начинаещи ,като мен ,бях допусната до първите 10-15 резултата ,Хубаво ,че ти показва ключови думи са добри ,кои не -толкова и кои "лоши".
    Тъкмо се зарибих,че ще продължа да се обучавам и ме сюрпризираха ,че мога сега да се възползвам от невероятната оферта -Premium членство само за 19,90$ ,но следващите месеци за 49$ и се отказах .
    Американците обичат да им "смилат "нещата ",обичат да са в общност,а аз реших че сама ще си търся информация.
    Парите ми се сториха доста ,при условие ,че нямам и представа колко ще изкарвам .
    Иначе те надъхват ,приятно е ,имаш съпорт на въпросите ,правят онлайн допълнителни курсове ,ако искаш да се включиш. Ето те са си намерили чудесна ниша да изкарват добри пари и не те оставят на мира ,да те убеждават как ще те научат само те на нещо ,ако станеш Premium.

8. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,035
    Харесвания:
    1,784
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Успехи, ако има нещо, пиши за съвети. Но май в другата тема се разприказвахме. :)

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice