Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

You must spread some Reputation around before giving it to Даниел Маринов again.
Вече съм ти дал някъде репутация. :) Мерси много за споделеното мнение. Историята е много хубава и чак не мога да повярвам, че от дочуване си решил да провериш какво чуд е това predpriemach.com. :) Направо съм повече от впечатлен. Повече биха подминали, ей така.

Ще се радваме да помагаме за идеята и за всичко около реализирането й. Надявам се скоро да пуснеш и тема от рода на "Успях.....". Което е най-хубавото, след като си минал това с дочуването на името на форума, както и че си се задържал - успеха е неизбежен в твоя случай. :) Поне практиката това говори. ;)

Успехи и мери за споделеното мнение. Много е позитивно и надъхващо. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Ами аз попринцип съм си любопитко, а и щом хората говорят за нещо, значи си струва да се провери. На мнение съм, че дори да си най-големият специалист в дадена област, ако продукта ти не е насочен чисто човешки към хората, ако потребителите му не са толкова удовлетворени от него,че да го обсъждат, препоръчват и т.н , то нещо липсва в схемата.
 
От: Как открихте нашия форум?

Ами аз попринцип съм си любопитко, а и щом хората говорят за нещо, значи си струва да се провери. На мнение съм, че дори да си най-големият специалист в дадена област, ако продукта ти не е насочен чисто човешки към хората, ако потребителите му не са толкова удовлетворени от него,че да го обсъждат, препоръчват и т.н , то нещо липсва в схемата.
Тази логика сигурно много ти помага в живота. Доста добро мислене. Респект. ;) Мога да ти пожелая само приятни моменти тук и до нови срещи в други теми. :)

Мерси за споделеното, наистина е доста силно - колко хубава история само в няколко изречения. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Открих го чрез гугъл и мисля, че това е най-ценният форум, на който съм попадал някога.Изключително много полезни ресурси има тук.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Открих го чрез гугъл и мисля, че това е най-ценният форум, на който съм попадал някога.Изключително много полезни ресурси има тук.
Мерси много. И ние се радваме, че си част от нас. :) а да те попитам, какво точно търсеше в Google, че попадна на нас. Ако се сещаш, може да споделиш. Ей така, все пак да си знаем и за какво идват хората тук и какво търсят. От доста години въртим тази анкета, за това и продължаваме да събираме информация кой от къде е дошъл. :)
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Мисля, че търсих за бизнес идеи.
Мерси много, да чудно ми беше какво те е довело насам. За това съм толкова любопитен. ;)

Давайте смело и другите. Интересни истории има. Последната с кафето най ми хареса. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Ако някой, който е споменал предприемач.ком прочете това, нека да се покаже :D
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз попаднах на форума докато търсех в гоогле, как да си регистрирам фирма. И от тогава чета тук, наистина има много интересни неща. Най важното има какво да се учи.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз попаднах на форума докато търсех в гоогле, как да си регистрирам фирма. И от тогава чета тук, наистина има много интересни неща. Най важното има какво да се учи.
Мерси много за споделеното мнение и те приветствам тук при нас. Има какво да се научи определено. Силно се надявам да останеш с нас и да споделяш опит, както го правят потребителите. Успехи и до нови срещи. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз като се замисля не си спомням как открих форума, но почти дъм сигурен, че е от чичо Гошо. И откакто се присъединих - щом съм на РС, таблет, лаптоп - един таб е за форума :)
Дори често пиша и през телефона, че пътувам натам-насам.

Намерих доста готини хора, с някои от тях дори работим по общи проекти и съм само благодарен от форума и това, което дава.
 
You must spread some Reputation around before giving it to Rocksatedy again.
Направо ме караш да се просълзявам. Мерси много за думите. :) И за споделеното мнение. Ще се радвам, ако се сетиш и за какво си ни намерил. Но човек с твоя опит сигурно доста нишова дума е тайпнал в търсачката, преди да му изскочим. :)

Продължавайте с постовете си. Надявам се да съберем още интересни истории. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Открих форума чрез Google. Определено тук всеки, който има желание, може да прочете и научи много!
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, аз открих форума четейки различни публикации за SEO. Мисля, че беше от банер в друг сайт или блог, но в момента не мога да се сетя точно. Радвам се, че Ви открих, тук има много интересна и полезна информация. Успех!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, аз открих форума четейки различни публикации за SEO. Мисля, че беше от банер в друг сайт или блог, но в момента не мога да се сетя точно. Радвам се, че Ви открих, тук има много интересна и полезна информация. Успех!
Мерси много за хубавите думи и ще се радвам скоро да се възползваш от информацията тук. Успехи и от мен. ;)
 
От приятел :) те са най-добрите търсачки
Мерси много за мнението и ще се надявам да споделиш повече. Например, как стана на въпрос за форума? Ще ми е (а и мисля, че и на другите) да разкажеш как се е стигнало до името му. :) Благодаря предварително и приятен престой тук с нас.
 
От: Как открихте нашия форум?

Една приятелка ми каза и много се зарибих по форума. Хората са готини и не се пишат глупости и бръщолевения като по другите сайтове. :D
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Една приятелка ми каза и много се зарибих по форума. Хората са готини и не се пишат глупости и бръщолевения като по другите сайтове. :D
Мерси много за хубавите думи. А би ли ни споделила и как стана на въпрос за форума? Интересно ми е. Имахме една яка история, как форума бе чут от съседна маса и човека от любопитство влезнал да види за какво става дума и сега си е много уважавам потребител на сайта. Та, ей такива истории са интересни за четени. Ако не е проблем да споделиш де. :)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, открих форума през февруари месец, тази година. Сега попаднах отново на него чрез Google - търсих афилиейт и дропшопинг :D
 

Горе