Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за което! :)

Човекът се казва Jordan Enev (souldevi), а за форума стана дума, като винаги ми дава пример, как преди 4 години е започнал точно от тук... :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за което! :)

Човекът се казва Jordan Enev (souldevi), а за форума стана дума, като винаги ми дава пример, как преди 4 години е започнал точно от тук... :)
Да, той е доста постоянен и готин потребител тук. :) Ще му благодаря лично. И е добър пример. И той от бая време е сред нас и определено сега помага. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте и от мен :) От няколко дни ровя в нета, търсейки сайтове и форуми, в които мога да се ограмотя в тази наистина малко позната за мен тема, като бизнеса в интернет. На няколко пъти през Google попадах на вас -предприемачи, и днес реших, че така или иначе ще ви навестявам доста често, та поне да се регистрирам, за да не се разхождам като призрак из темите :). Надявам се да сме си взаимно полезни в бъдеще. Адмирации от един неспециалист за добрата организация и формулировка на сайта :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравей и добре си ни дошъл/дошла тук. Силно се надявам да започнем да ти помагаме с каквото можем, за да започнеш и предприемеш първите си стъпки в интернет бизнеса. Ще се радвам да споделиш каквото те вълнува. Скоро ще се засечем в други теми. До тогава се надявам, да се поровиш на около и да си намираш това, което търсиш. Успехи и много продажби. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, аз съм на 19 години и за пръв път се занимавам с такъв вид дейност. Реших да ви разкажа моята история. Леля ми- Таня Кършакова, намери този прекрасен сайт и въпреки първоначалните съмнения ( както всеки начинаещ) започна да чете форумите, а много скоро и написа първата си статия. Не мина много време и леля ми продаде статията си. Сега тя пише дори статии по поръчка и е много доволна. Когато чух историята бях доста заинтригувана и реших и аз да опитам и ето ме тук.
 
От: Как открихте нашия форум?

Таня Кършакова е един много готин човек и потребител. ;) Да, последно време взима доста силно участие тук. Мисля, че статиите са хубави и определено има пазар за такова съдържание. Надявам се, че скоро ще драсне и тя в темата. Не е лошо като допълнителен приход. :) Мерси за споделената история. Знаех си, че ще е интересна. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Таня Кършакова е един много готин човек и потребител. Мерси за мнението ти! Повярвай ми наистина рекламирам много този форум, защото много ме кефи. А относно племеницата ми искам да ви кажа, че много хора ще имат полза от нейният талант. Надявам се скоро да си докаже възможностите, но първо трябва както всички знаят да се съобрази с правилата на форума, както и аз като се регистрирах. Поздрави на всички колеги и много успехи :)
 
Последно редактирано:
От: От: Как открихте нашия форум?

Таня Кършакова е един много готин човек и потребител. Мерси за мнението ти! Повярвай ми наистина рекламирам много този форум, защото много ме кефи. А относно племеницата ми искам да ви кажа, че много хора ще имат полза от нейният талант. Надявам се скоро да си докаже възможностите, но първо трябва както всички знаят да се съобрази с правилата на форума, както и аз като се регистрирах. Поздрави на всички колеги и много успехи :)
Моля, пак заповядай. Тук ще има доста голямо поле за изява. Смятам, че ще и допадне. ;) Успехи. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Препоръка от приятел. Преди повече от година се поинтересувах от неговата работа и се оказа, че се занимава със СЕО и QA. И малко по малко ме привлече за каузата оптимизация. По тази причина реших да се запиша тази година за двете СЕО състезания. Станах член на форума тази година, но отдавна чета темите тук. И аз мога да кажа, че са ми били много полезни. Все още знам малко, но се надявам на подкрепа тук.
И тук не мога да гласувам за тази анкета.
 
Последно редактирано:
От: Как открихте нашия форум?

Здравей и добре си дошъл тук при нас. :) Радвам се, че често посещаваш и четеш форума. Хареса ми също така и факта, че си се увлякъл от това, с което се занимава приятели ти. Рядко хората прихващат добрите неща, особено като разберат, че е необходимо да положат и труд. Искам да ти пожелая приятен престой тук и успехи в състезанието. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

толкова много ви търсих, че накрая чичко гугъл ви намери :D

Оп, вече си дал мнение тук. Дай повече информация за това как си ни намерил. С каква дума, как си решил да я сърчнеш и т.н. Има доста интересни истории тук и надявам се и ти да дадеш някоя. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Какво продаваш? Или добавяш фейсбук фенове?

Здрасти, ами не не добавям фейсбук фенове, имам си вече близо 300 000 от тях ;) и да не забравя да кажа, защото много са ме питали, не я продавам :) иначе за други бизнес предложения съм отворен, стига да са смислени и интересни.

Оп, вече си дал мнение тук. Дай повече информация за това как си ни намерил. С каква дума, как си решил да я сърчнеш и т.н. Има доста интересни истории тук и надявам се и ти да дадеш някоя. ;)

Здрасти и на теб :) Търсех някъде хора, които имат фейсбук страници и споделят своя опит с тях. Накрая написах "фейсбук страници форум" и воала, тук съм 8) Наистина има доста интересни неща във форума ви и ще се радвам и аз да допринеса за тях :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здрасти и на теб :) Търсех някъде хора, които имат фейсбук страници и споделят своя опит с тях. Накрая написах "фейсбук страници форум" и воала, тук съм 8) Наистина има доста интересни неща във форума ви и ще се радвам и аз да допринеса за тях :)
Мерси за информацията. :)

Много ще съм ти признателен, ако се задържиш и допренесеш, с каквото можеш на форума. А и след време вярвам, че ще ти се отплати тази твоя отдаденост към идеята. :)

Пожелавам ти приятен престой тук и до нови срещи в някоя друга тема. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Мерси за информацията. :)

Много ще съм ти признателен, ако се задържиш и допренесеш, с каквото можеш на форума. А и след време вярвам, че ще ти се отплати тази твоя отдаденост към идеята. :)

Пожелавам ти приятен престой тук и до нови срещи в някоя друга тема. :)

Благодаря за гостоприемството и вярвам, че всички тук ще сме си полезни :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Преди 3 години програмист от Fenecus Studio ми направи сайт и ми подшушна няколко линка за ваучери за онлайн реклама от форума.
И сега съм тук, за да създам контакти с други програмисти и графични дизайнери :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здрасти, разбрах за форума докато бях на кафе с приятели и на съседната маса чух predpriemach.com и реших да вляза и взе,че ми хареса и останах. Много е готино тук, даже бих казал и вдъхновяващо до някаква степен, защото вече много неща ми се изясниха и идеите започнаха лека полека да идват :p
 

Горе