Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, открих форума през февруари месец, тази година. Сега попаднах отново на него чрез Google - търсих афилиейт и дропшопинг :D
Мерси за коментара. :) И какво, всичко води към форума. ;) Шегувам се. Ще се надявам и други да споделят как са дошли тук. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, аз започнах да се интересувам от онлайн бизнес и веднага попаднах в "google" на този форум. Много добра реклама му правите, поздравления.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, аз започнах да се интересувам от онлайн бизнес и веднага попаднах в "google" на този форум. Много добра реклама му правите, поздравления.
Мерси много за мнението и добре си ни дошъл. А да имаш спомен какво си търсил в Google преди да ни намериш? Интересно ми е. :) Успехи на теб.
 
От: Как открихте нашия форум?

Не знам какво съм писал по назад в тази тема, но днеска без дори да си мисля за това се сетих как открих форума :D
Бях търсил в Гугъл как да си оптимизирам сайта, защото тъкмо бях прочел какво е СЕО, но не помня какво бях написал. И след като четох доста за СЕО-то в раздела, ми стана интересно какво има в другите раздели в сайта. И така се зарибих, и от тогава всеки ден следя форума, дори и последните 2-3 месеца да пиша рядко :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте и от мен, аз намерих форума от google, не се сещам какво точно търсих, но ми хареса и реших да се регистрирам :)
 
Здравейте и от мен, аз намерих форума от google, не се сещам какво точно търсих, но ми хареса и реших да се регистрирам :)

Здравей и добре дошъл и приятен престой тук. Успехи и мерси за коментара ти. :) До нови срещи тук. ;)
 
В гугъл го отрких съвсем случайно и се регнах.
Здраве и добре дошъл тук с нас. Ще се радвам, ако се и сетиш какво си търсил в Google. Приятен престой тук и успехи от мен. :) А какво точно те накара да се регнеш? Нещо конкретно или просто информацията ти хареса. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Търсих да прочета повече за Работа като фрийлансър и така попаднах на predpriemach.com
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Търсих да прочета повече за Работа като фрийлансър и така попаднах на predpriemach.com

Тук определено ще намериш всичко за фрилансването. И добре си се ориентирал. Много фрилансъри след време си имат собствени проекти и работят не само по чужди. Пожелавам ти, а мисля, че и другите, да стигнеш това ниво скоро. Успехи и от мен, и добре си дошъл при нас (в случай, че Блинки те е пропуснал :D ).
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Тук определено ще намериш всичко за фрилансването. И добре си се ориентирал. Много фрилансъри след време си имат собствени проекти и работят не само по чужди. Пожелавам ти, а мисля, че и другите, да стигнеш това ниво скоро. Успехи и от мен, и добре си дошъл при нас (в случай, че Блинки те е пропуснал :D ).


Благодаря за милите думи и пожелания ....
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте,
попаднах тук от Гугъл, търсейки повече информация за СЕО оптимизация на сайт.От известно време чета доста за това,а тук има доста интересна информация .Надявам се да мога да си сътруднича с хората от този форум,макар да не смятам да се заминавам с това професионално а да експериментирам върху моя си сайт :|
 
Здравей, и добре дошла при нас. Определено ще успееш да си сътрудничиш със хора от тук. Както вече се случва. :) Ще се надявам след време да се срещнем в някоя друга тема, да пообсъдим SEO тенденциите и новостите. Пожелавам ти приятен престой при нас и благодаря за отговора. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

От приятел който добре че ме светна много полезни неща научавам МЕРСИ:D:clap:
 

Горе