Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
аз знаех за вашия форум от един getpaid форум
обаче ми се стори много сложен и го бях забравила
като получих от google едно демо за поставяне на кода на рекламите им
там ми излезе линк към вашия форум
тогава вече се зачетох по-сериозно...и така
 
Имаше доста referals от този сайт към блога ми. Погледнах да видя има тук и ... се регистрирах, понеже има какво да се прочете...
 
Georgi каза:
Имаше доста referals от този сайт към блога ми. Погледнах да видя има тук и ... се регистрирах, понеже има какво да се прочете...
Добре дошъл, бате и приятен престой ти пожелаваме тук. Радвам се че инфото тук ти е полезно. :wink:
 
Аз го открих чрез google преди доста време(няколко месеца) ама не помня какво точно писах иначе беше на първата страница. :)
 
Започнах да се интересувам от онлайн бизнес и веднага попаднах в гогъл на този форум. Много добра реклама му правите.
 
BizKonsult каза:
От търсачка
Органик или Платените реклами? Но май от органик, щом си ни написал само търсачка. :) Мерси за отговорите. Давайте още за да се ориентираме как може да прибавиме още ценни кадри към форума. :wink:
 
cToKaTa каза:
Аз го открих от една тема в Уеб Туриста :)

Здрасти стока,
приятен престой тук и се надявам да станеш ползотворен потребител, какъвто си и в bg-best :)
 
Привет на всички участници във форума и с пожелания за успешен бизнес през 2008!
Форума го открих като тема от друг форум, като умишлено няма да споменавай кой :p
 

Горе